Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 17.04.2007, 13:05    Temat postu: CYNK - promocje, wyprzedaże, tanie płyty... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję, abyśmy wymieniali się informacjami, gdzie można nabyć w niskiej cenie (powiedzmy orientacyjnie do 25 zł/cd) fajne płyty z zakresu zainteresowań Użytkowników tego forum.

Media Markt w Bielsku-Białej oferuje obecnie sporo tytułów za 19,99zł, a wśród nich jest 8 lub 9 tytułów zremasterowanych digipacków z bonusami niejakiego Andreasa Vollenweidera. Jakie dokładnie, można podpatrzec na Allegro, gdzie ktoś z Bielska wystawia je po 29,90zł
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.04.2007, 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Empikach też jest wyprzedaż, maja płyty nawet po 19,90 - po tyle trafiłem "Bare Wires" Mayalla (na Allegro ktoś to wystawił za 40 zł).
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
B.J.
box

PostWysłany: 17.04.2007, 13:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
W Empikach też jest wyprzedaż, maja płyty nawet po 19,90 - po tyle trafiłem "Bare Wires" Mayalla (na Allegro ktoś to wystawił za 40 zł).

Sugerowałbym precyzyjne określanie jaki sklep w jakim mieście, bo wiem, że na przykład w różnych MM wcale nie ma takich samych ofert cenowych.
Ale info oczywiście cenne :)
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 17.04.2007, 13:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bielski MM:
- remaster Camel - Moonmadness za 9,90 zł. Osobiście przepłaciłem o 100% w katowickim MM,
- remaster Motorhead - On Parole za 19,90 zł.
Katowicki MM:
- remaster Free - At Last za 19,90 zł,
- Rush - Vapor Trails za 19,90 zł,
- B.B. King - Live In Japan za 19,90 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tarkus

PostWysłany: 17.04.2007, 13:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Tarkus napisał:

Sugerowałbym precyzyjne określanie jaki sklep w jakim mieście, bo wiem, że na przykład w różnych MM wcale nie ma takich samych ofert cenowych.
Ale info oczywiście cenne Smile

Empiki mają generalnie urawniłowkę. Przeceny widziałem zarówno w warszawskich (Złote Ku... Tarasy, Megastore Junior oraz na Nowym Świecie), oraz we wrocławskim Megastore na Rynku. Różnica to tylko płyty, choć takie np. "Moonmadness" Camela za 19,90 widziałem wszędzie.
B.J.
box

PostWysłany: 17.04.2007, 13:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Włodek napisał:
Bielski MM:
- remaster Camel - Moonmadness za 9,90 zł.

Niestety w ostatni łikend cena wynosiła już 19,99zł. Szaleństwo 9,99zł trwało jakiś tydzień - załapałem sie na debiut Wishbone Ash. Włodku, nie martw się, też za Wielbłąda "przpłaciłem" w Katowicach :)
Radek
Gość

PostWysłany: 17.04.2007, 13:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Włodku, nie martw się, też za Wielbłąda "przpłaciłem" w Katowicach Smile

I jam przepłacił. W dodatku - dwukrotnie - za Djdsa i za siebie. Embarassed W Opolu kosztuje 19,90. Dj - nie bij. Confused
Powrót do góry
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 17.04.2007, 13:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że wszyscy w Moonmadness się już zaopatrzyli, gdyby jednak ktoś mimo wszystko chciał sobie jeszcze kupić - choćby dla samego faktu, że tanio Wink - to w Rockserwisie kosztuje 16,75 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tarkus

PostWysłany: 17.04.2007, 14:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z wysyłką koło 23 zł, nie opłaca się Wink
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 17.04.2007, 20:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W www.stereo.pl Moonmadness za 15,49 zł (przesyłka gratis).
W ogóle warto zajrzeć na tę stronę - mają tam wiele promocji
Powrót do góry
Radek
Gość

PostWysłany: 17.04.2007, 20:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartek napisał:
W www.stereo.pl Moonmadness za 15,49 zł (przesyłka gratis).
W ogóle warto zajrzeć na tę stronę - mają tam wiele promocji

Bardzo fajnie, tylko czy jest jakiś sposób na szybkie wyłowienie tanich (a jeszcze lepiej: tanich i wartościowych) płyt?
Powrót do góry
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 18.04.2007, 15:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wybraniu działu "Muzyka" po prawej stronie pojawia się zakładka z promocjami. Nie umieszczono tam oczywiście wszystkich wydawnictw, dlatego pozostaje "wyszukiwarka". Niedługo postaram się napisać, co taniego i wartościowego można wyłowić.
Powrót do góry
Radek
Gość

PostWysłany: 18.04.2007, 19:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartek napisał:
Po wybraniu działu "Muzyka" po prawej stronie pojawia się zakładka z promocjami. Nie umieszczono tam oczywiście wszystkich wydawnictw, dlatego pozostaje "wyszukiwarka". Niedługo postaram się napisać, co taniego i wartościowego można wyłowić.

Sękjó. Z niecierpliwością czekam na wnioski. Smile
Powrót do góry
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 18.04.2007, 20:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetna okazja, aby zaopatrzyć się w znakomity krążęk Genesis - "Duke" Wink

http://www.stereo.pl/tytul.php?idt=282488
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 18.04.2007, 22:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartek napisał:
Świetna okazja, aby zaopatrzyć się w znakomity krążęk Genesis - "Duke" Wink

http://www.stereo.pl/tytul.php?idt=282488

Może... jakby było tak z 13 stów taniej... i tylko jedna rata, żeby była. To może bym się zastanowił...
Niezłe! Razz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 1 z 60

Skocz do: