Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 87, 88, 89  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosz
digipack

PostWysłany: 26.01.2013, 22:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Na pewno należą się Andrzejowi przeprosiny (Bartoszu!!!).

Bardzo chętnie, ale za co? Za to, że się zdenerwowałem? Okej, przepraszam Andrzeju, powinienem bardziej nad sobą panować. Powinienem też pisać w sposób bardziej wyważony i nie używać określeń, które mogą kogoś obrazić. Przepraszam.

Nie zmienia to jednak faktu, że pewne Twoje zachowania mnie uraziły. Rozumiem, że jako Zasłużony Dinozaur możesz mieć w poważaniu, co sobie myśli jakiś dzieciak, niemniej pokazywanie mnie palcem w postach do innych to chyba lekka przesada. Podobnie, jak sugerowanie, że (między innymi ja) nie znam absolutnego kanonu prog rocka (czy, że znam go totalnie byle jak), a tym samym - bo to jest przecież logicznym efektem takiego przedstawienia sprawy - deprecjonowanie wszelkich moich opinii (i jeszcze kilku innych osób).

Gdybym wiedział, że tak mocno Cię obrażę na pewno byłbym dużo delikatniejszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 26.01.2013, 23:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba ta typowo polska formuła "przepraszam, ale", nie użyta tutaj oczywiście dosłownie, rozchodzi się raczej o sam sens. Albo przepraszam albo nie. Przynajmniej mnie tak nauczyli(lub próbowali nauczyć, co łatwe na pewno nie było Very Happy)
Bartosz
digipack

PostWysłany: 26.01.2013, 23:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno o przepraszam bez ale, skoro druga strona też nie jest bez winy, a wydaje się kompletnie do niej nie poczuwać.

Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.01.2013, 23:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie przepraszaj, bo tak niezbyt szczerze Ci wyszło.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Bartosz
digipack

PostWysłany: 26.01.2013, 23:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, przeprosiłem szczerze i ani myślę tych przeprosin odwoływać. Rzecz w tym, że przeprosiłem za formę, nie za treść. Treść jak najbardziej utrzymuję w mocy.

Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 26.01.2013, 23:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz, to może sprecyzuj : posunąłeś się za daleko "w ferworze walki" i niesłusznie zarzuciłeś Andrzejowi chamstwo i bezczelność?

p.s. Wtedy możesz te słowa np. odwołać Cool
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 26.01.2013, 23:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna polska przypadłość - tak umiejętnie przeprosić, żeby jeszcze bardziej dopieprzyć Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bartosz
digipack

PostWysłany: 26.01.2013, 23:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Bartosz, to może sprecyzuj : posunąłeś się za daleko "w ferworze walki" i niesłusznie zarzuciłeś Andrzejowi chamstwo i bezczelność?

Posunąłem się za daleko w ferworze walki - za co przeprosiłem - , poza tym nie zarzuciłem nikomu, że jest chamem. Pisałem o bardzo konkretnej sytuacji, którą uznałem za - użyjmy nieagresywnych określeń - dosyć niestosowną. Nie powinienem nazywać tego "chamstwem" i gdybym wiedział, że tak tym Andrzeja dotknę z pewnością bym tego nie zrobił.

Natomiast w wypadku "bezczelności" nie bardzo wiem o co kaman, bo nic w tym słowie obraźliwego nie ma. Facet najpierw się do mnie przyczepił, a potem mi jeszcze pisze, że jestem niemiły. To jest bezczelność - tak się to właśnie nazywa.

Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 26.01.2013, 23:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę się cholera odwieszać raz jeszcze - Panowie błagam dajcie spokój z tymi przeprosinami ich jakością i poprawnością. Jest jak jest, bardzo dziękuję Bartoszowi za to, że coś napisał. Ja tradycyjnie przy okazji większych plebiscytów się banuję - taka świecka tradycja. A chwila odpoczynku od forum z pewnością mi się przyda. Już teraz skłaniam się do tego aby nie przedłużać bana na rok 2014 - tak więc wszystko idzie ku dobremu Very Happy.
Pzdr.
Jakuz

PostWysłany: 27.01.2013, 00:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja Cię odwieszam, Andrzeju, bezterminowo - może tak być? Ty się banujesz, ja kasuję. Bo nie wyrażam zgody! Mogę? Mogę! Very Happy

p.s. W sekrecie, zdradzę Ci, że w plebiscycie na tapecie znalazłem miejsce dla Sześciu żon - myślisz, że głosowałbym na ten beznadziejny album bez świadomości wsparcia z Twojej strony? W życiu! Wink
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 27.01.2013, 09:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisał:
Trudno o przepraszam bez ale, skoro druga strona też nie jest bez winy, a wydaje się kompletnie do niej nie poczuwać.

Jak kiedyś w ten sposób przeprosiłem swoja żonę, to ona tych przeprosin nie przyjęła - i miała rację Cool
Bartosz
digipack

PostWysłany: 27.01.2013, 09:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Bartosz napisał:

Jak kiedyś w ten sposób przeprosiłem swoja żonę, to ona tych przeprosin nie przyjęła - i miała rację Cool

Trudno w takim razie. Innych "bezalowych" przeprosin nie będzie.

Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 27.01.2013, 13:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
niniejszym wyznaczam sobie rocznego bana. A jak się za rok nie poprawię to dołożę sobie drugi roczek.

Niby stary, a dzieciak Wink, który nigdy nie zaznał statusu bycia zbanowanym. Taka zabawa w banowanie ...
Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 29.01.2013, 20:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siostry i Bracia!
Andrzej nie jest bez winy, ale zdecydowanie nadto przesadził Bartosz. Niesmak, jaki pozostał, jest dla nich obu zasłużoną karą, gdyż wiemy, że są ludźmi wrażliwymi. Niech ich moralne katusze będą przestrogą dla innych, których korcą nieeleganckie zachowania na tym Forum. Mniej wrażliwi zaś niech drżą, bo ręka admina, nawet jeśli nierychliwa, zawsze sprawiedliwa.
My, moderatorzy wyrażamy smutek i ubolewanie nad tymi niepotrzebnymi wymianami zdań, w które nie dość ingerowaliśmy w porę i teraz też nie będziemy ingerować, aby pozostały jako przestroga dla potomności.

Procella, Rufin, B.J. i Mir
Bartosz
digipack

PostWysłany: 29.01.2013, 21:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
zdecydowanie nadto przesadził Bartosz

Wiem, jeszcze raz przepraszam zarówno Andrzeja, jak i pozostałych forumowiczów, jednocześnie obiecując poprawę...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 33 z 89

Skocz do: