Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawozdania finansowe

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Site Admin

PostWysłany: 20.04.2007, 17:06    Temat postu: Sprawozdania finansowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bezpośrenią przyczyną założenia tego tematu jest przesyłka, którą dziś otrzymałem od Andy'ego. Już wcześniej poinformował mnie w PM, że oprócz płyt, w paczce znajdzie się Jego wpłata, przeznaczona na funkcjonowanie FD. Aby zachować pełną "przeźroczystość" finansów, pozwalam sobie założyć temat, w którym będę informował Was jak wyglądają te sprawy.

Wpłaty:
- Andrzej: 97.48 zł
- Andy: 10 USD
- Majkel: 30 zł
- mir: 30 zł

Wypłaty:
- koszt serwera (6 miesięcy): 61.00 zł.
- koszt domeny (12 miesięcy): 36.48 zł.

Saldo:
+ 10 USD
+ 60 zł

Pzdr.

PS. Jeżeli będą kolejne wpłaty, w szczególności mające miejsce na zlotach, bardzo proszę żadać od mojej skromnej osoby pokwitowań Wink i przypilnować mnie, abym zamieścił informację w tym wątku. Wiecie, że jak się człowiek budzi w obcym łóżku i w nie swoim sweterku, zupełnie nie ma głowy do statystyk Cool.

edit01 - aktualizacja: Majkel, mir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: