Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Breakout i Tadeusz Nalepa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 11.07.2014, 11:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sheik Yerbouti napisał:
Płyta To mój blues niestety z niewiadomych przyczyn do tej pory nie ma porządnego wydania CD

Od pewnego czasu temat jest już chyba wreszcie nieaktualny Wink
Na stronie Polskich Nagrań w nowościach płytowych widnieje coś takiego:

http://www.polskienagrania.com.pl/oferta/piosenki_i_piosenkarze/tadeusz_nalepa._to_moj_blues./

Jakiś czas temu kupiłem wydanie Metal Mindu, na którym są płyty To Mój Blues vol. 1 i vol. 2. To teoretycznie inne płyty, ale praktycznie...Wink
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 11.07.2014, 21:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyszło w serii "Kultowe winyle na CD".
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 23.04.2017, 16:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na winylu wznowiony został album "Na drugim brzegu tęczy". Kiedy nie było wznowienia, na Allegro wydanie z 1969 roku można było nabyć nawet za 20 zł. teraz ceny skoczyły do 300-400 zł...

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 17.04.2019, 18:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę jako prowokacja do dyskusji w temacie, ale przede wszystkim z ogromną przyjemnością dzielę się fragmentem kapitalnego wydawnictwa, z którym niedawno się zapoznałem. Jeśli już nagrywać covery klasyków, to właśnie tak:

Bela Komoszyńska - Dziwny weekend (Live Filharmonia Szczecin)
https://www.youtube.com/watch?v=MEoVWDqJGSg&list=PL_dLX7Z16y3acwNFjZc7dvyclIcDAPrVp&index=4

A więcej o całym wydawnictwie za jakiś czas w innym miejscu.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: