Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich nast瘼cy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Opakowania p造t CD
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> P造ty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geminiman
Guest

PostPosted: 08.09.2014, 22:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Crowley, dobrze 瞠 o tym wspomnia貫. Ja te chc, 瞠by p造ty na stojakach by造 uporz康kowane i le瘸造 w pruskim porz康ku jedna pod drug. Nie interesuje mnie to 瞠 jewelcase to tani i ma這 atrakcyjny plastik. Wa積e jest to, 瞠 takie pude趾o sk豉da si z trzech element闚, kt鏎e mo積a 豉two wymieni. Walory praktyczne to podstawa, bior帷 pod uwag mo磧iwo嗆 kupienia w Empiku albumu w p瘯ni皻ym pude趾u. PS: Wiecie o tym, 瞠 ostatnia p造ta Alice in Chains zosta豉 wydana w pude趾u jewelcase z czerwonego przezroczystego plastiku. Kolorowe pude趾o jewelcase to rzadko嗆. Inny album w kolorowym plastiku (niebieskim) jaki znam, to Retronova grupy Rotary.
Back to top
LPD
epka analogowa

PostPosted: 09.09.2014, 11:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niestety coraz mniej plyt pojawia si w plastikowych pude趾ach. Je郵i mnie pami耩 nie myli to ostatnio z nowo軼i tak wydana by豉 p造ta Kim Nowak - Wilk oraz muzyka z Sondy. Ju si nie raz zastanawia貫m dlaczego praktycznie wszystkie, obecnie wydawane (wznawiane) CD to kartoniki?! P馧 biedy je郵i jeszcze z plastikowym trayem na dysk.
Back to top
View user's profile Send private message
Geminiman
Guest

PostPosted: 09.09.2014, 12:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Je郵i mnie pami耩 nie myli to ostatnio z nowo軼i tak wydana by豉 p造ta Kim Nowak - Wilk oraz muzyka z Sondy.

Ostatni polsk p造t w klasycznym pude趾u jewelcase, jak widzia貫m w sprzeda篡, by這 One Nataszy Urba雟kiej.
Back to top
LPD
epka analogowa

PostPosted: 09.09.2014, 12:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Geminiman wrote:
Quote:
Je郵i mnie pami耩 nie myli to ostatnio z nowo軼i tak wydana by豉 p造ta Kim Nowak - Wilk oraz muzyka z Sondy.

Ostatni polsk p造t w klasycznym pude趾u jewelcase, jak widzia貫m w sprzeda篡, by這 One Nataszy Urba雟kiej.

Ale ja mia貫m na my郵i powa積e wydawnictwa. Natasza Urba雟ka jest 鈍ietn partnerk do wyprawy na bezludn wysp. Byle nie 酥iewa豉.
Back to top
Geminiman
Guest

PostPosted: 16.09.2014, 17:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tyle 瞠 ja my郵a貫m w kategorii raczej og鏊nej, je郵i chodzi o polskie albumy wydane w normalnych pude趾ach jewelcase. Inne relatywnie nowe polskie p造ty, wydane w zwyk造ch plastikowych pude趾ach, to Bursa Fonetyki, Komponuj帷 Siebie Sylwii Grzeszczak oraz 13 Patryka Kumora.
Back to top
WOJTEKK
box z pe軟 dyskografi i gad瞠tami

PostPosted: 16.09.2014, 18:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

LPD wrote:

Ale ja mia貫m na my郵i powa積e wydawnictwa. Natasza Urba雟ka jest 鈍ietn partnerk do wyprawy na bezludn wysp. Byle nie 酥iewa豉.

Na pewno? A co by z ni robi pozosta貫 23 godziny i 45 minut? Very Happy

http://artrock.pl/
Back to top
Geminiman
Guest

PostPosted: 27.09.2014, 12:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przypomnia造 mi si kolejne polskie wydawnictwa z 2012 roku, wydane w normalnych plastikowych pude趾ach jewelcase. Te albumy to Si豉 i Honor Paw豉 Kukiza oraz debiutancka p造ta self titled formacji Clintwood.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> P造ty All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum