Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o trunkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 06.11.2014, 12:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przenicznego jak już wspominałem zdecydowanie nie polecam bo to jest tragedia. Jeżeli kupuję to piwo to tylko Marcowe lub Niefiltrowane, oba są dobre, jedno lubię szczególnie tylko ciągle mi się mylą butelki bo są bardzo podobne Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 06.11.2014, 12:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A przy okazji dodam, że od kilku miesięcy, jeśli zdarza mi się iść do szynku (coraz rzadziej), to ograniczam się już praktycznie do picia czeskich dziesiątek. Stan ciała i ducha dużo lepszy, a 2-3 takie dziesiątki wystarczą, żeby spoglądać na świat przez pryzmat czeskiej lekkości umysłu Wink

Inna pozytywna tendencja (oprócz coraz większej dostępności dziesiątek), to cenowa wojna lokali. W Katowicach na Mariackiej leją piwo już poniżej 4 zł. Wczoraj widziałem w promocji czeską niespodziankę za 3,5 zł - miło Wink
Leptir

PostWysłany: 06.11.2014, 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
2-3 takie dziesiątki wystarczą, żeby spoglądać na świat przez pryzmat czeskiej lekkości umysłu Wink

Uważaj Maćku, bo stan ten może się przerodzić w nieznośną lekkość bytu. Smile
Maciek

PostWysłany: 06.11.2014, 12:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:

Uważaj Maćku, bo stan ten może się przerodzić w nieznośną lekkość bytu. Smile

Właśnie dziesiątki pozwalają zachować należytą czujność Wink

A tak ogólnie, to czeskie piwo powinno być najpoważniejszym kandydatem do Pokojowej Nagrody Nobla Wink
Leptir

PostWysłany: 06.11.2014, 12:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem, myślę, że zdecydowanie bardziej na tego Nobla zasługuje niż co poniektórzy laureaci. Smile
Maciek

PostWysłany: 22.09.2016, 16:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wielu latach niefortunnych zbiegów okoliczności czy też mojego gapiostwa, w tym roku po raz pierwszy udało mi się wreszcie skosztować Burčiaka, czyli młodego wina znanego na Słowacji i w Czechach. Najpopularniejsza jest biała wersja, czerwona bywa rzadkością.
O matulo, jakie to jest dobre! Smile
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 29.07.2018, 19:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odkąd jestem za granicą, popróbowałem kilku rodzajów łiskaczy i zatrzymałem sie na...rumie Smile oto mój faworyt, którego można kupić w każdej sieciówce oraz u ciapaków Smile (tu: w towarzystwie kapusty przeznaczonej na bigos Smile )

WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 29.07.2018, 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

im bardziej kolorowa nalepka tym gorszy rum. ale i tak nawet najgorszy jest świetny z lodem i cola pity na łajbie Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 29.07.2018, 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na łajbie powiadasz? Smile to by się nawet zgadzało, bo rum to przecie piracki trunek Wink
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 29.07.2018, 20:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stranger napisał:
zatrzymałem sie na...rumie

Ciekawe połączenie - rum + kiszona kapusta Wink. No chyba, że to jakieś bardzo ekstrawaganckie suszi Very Happy
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 29.07.2018, 22:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arnold Layne napisał:
(...)
Ciekawe połączenie - rum + kiszona kapusta Wink. No chyba, że to jakieś bardzo ekstrawaganckie suszi Very Happy

Może być i suszi Very Happy
Adi
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 30.07.2018, 16:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fortunę ktoś lubi? Mam na myśli przede wszystkim wiśniową, ale też czarną. Dobre piwka.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: