Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Top Wszech Czasów

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Audycje
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crowley
digipack

PostPosted: 04.11.2014, 00:00    Post subject: Top Wszech Czasów Quote selected Reply with quote

W Trójce ruszył tegoroczny Top. Podsumowanie w Nowy Rok. Chociaż nie ma na liście pierdyliona moich ulubionych utworów, to znowu zagłosowałem i z przyjemnością zauważyłem, że wśród propozycji pojawiły się takie perełki jak Echoes Floydów, Close to the Edge, Lady Fantasy Camela, czy Dancing With the Moonlit Knight. Wcześniej na pewno wszystkich nie było. Fajnie, gdyby dało się je usłyszeć tego 1 stycznia...
I chociaż do wyników nie przywiązuję większej wagi, to słuchanie Topu przez cały dzień, w poświątecznej atmosferze, to jest coś nad wyraz przyjemnego moim zdaniem.
Back to top
View user's profile Send private message
Maciek
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 04.11.2014, 15:59    Post subject: Quote selected Reply with quote

No i w radiu to wszystko jednak brzmi inaczej Smile. Magiczne stają się nawet te utwory, które teoretycznie mamy od lat osłuchane do bólu. Na ogół udaje mi się słuchać jedynie kilku ostatnich godzin Topu, ale jest to za każdym razem bardzo duża przyjemność.
esforty
singel kompaktowy

PostPosted: 05.01.2015, 12:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Głosowałem, a jakże. Tradycyjnie przy tym zestawieniu, corocznym robię <Reytana> wobec nieobecności chronicznej Rolling Stones, ten wykwit w postaci "Angie" uświadamia,że RS w kraju węgla i stali czy jakoś tak, jest niepopularny.
Pierwsza dziesiątka przewidywalna ale to danina jaką płacą tego typu zestawienia. Marzy się druga "50" zawierająca znacząco więcej muzyki ,,czarnej" i takich killerów jak "Passanger" Iggiego.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Audycje All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum