Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DINOZAURZY ALBUM ROKU - 1969
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 02.02.2015, 18:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisał:
Yer Blue napisał:
Ale żeby Abbey Road nie było w 30-tce to już obsceniczne żarty Wink

Na Abbey Road są 4 fajne piosenki - to nawet nie jest połowa płyty. Cała reszta to średniej klasy pop rock, na ogół totalnie nudny i infantylny, którego po prostu nie warto słuchać. Dla mnie to, że ktoś mogąc wybrać 30 najlepszych albumów z tak przeładowanego rocznika jak 1969 przyznał Abbey Road choćby jeden punkt jest po prostu dziwactwem. Mnie ten album może zmieściłby się w setce - a może nie. To jest najmniej interesująca płyta Beatlesów po 65 roku (nie licząc Łodzi Podwodnej).

Też nie jestem megafanem tej płyty, jest najmniej świeża i nowatorska z tych późniejszych ale, że 4 fajne kawałki Smile

Bartosz napisał:
A forum znasz, masz tam nawet konto Wink

Czyżby rockmetal Smile Kiedyś je nawet lubiłem, ale robiło się z czasem coraz więcej dziwacznych użytkowników z jeszcze bardziej niecodziennymi opiniami. Pamiętam, że fenomen Beatlesów często był wyśmiewany, z wielką ciekawością się to czytało Wink Tak jak i Twój wpis o Abbey Road kilka cm wyżej Wink
Koniecznie muszę tam zajrzeć po latach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
thon022
szpula

PostWysłany: 02.02.2015, 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:

A ponieważ:
65. (21) Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Wniosek : nie znam się na muzyce

Sad

Dałem na RM tej płycie punkt Smile. Świetny, lekko zakręcony rock. Ale tu dużo lepiej nie wypadła. Dziwne... Może nazwa i ta kiczowata okładka odstraszają Question Laughing
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 02.02.2015, 22:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale mimo, ze to dobre płyty, to najwyżej dobre - znaczy oba Blodwyn Pig. Jethro Tull w tym czasie lepiej grało.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartosz
digipack

PostWysłany: 02.02.2015, 22:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

thon022 napisał:
Białystok napisał:

A ponieważ:
65. (21) Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Wniosek : nie znam się na muzyce

Sad

Dałem na RM tej płycie punkt Smile. Świetny, lekko zakręcony rock. Ale tu dużo lepiej nie wypadła. Dziwne... Może nazwa i ta kiczowata okładka odstraszają Question Laughing

Też lubię ten album, ale w roczniku jest co najmniej 30 innych, które podobają mi się bardziej. Jednak Białystok jest oryginałem uznając Ahead Rings Out za album swojego żywota Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thon022
szpula

PostWysłany: 03.02.2015, 07:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W roczniku jest spory worek płyt co najmniej równie dobrych co Płyta Świńska, ale ta wyróżnia się np. bardzo staranną produkcją. Słychać, że w jej nagranie włożono wiele serca. Głosując na Świnię z 1 strony wprawdzie trochę hipsterzyłem Wink , ale też chciałem po prostu zaznaczyć jej obecność w roczniku - bo myślałem, że nikt więcej jej nie przypunktuje. W sumie jednak zdobyła całkiem sporo punktów, zajmując należne raczej jej miejsce.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 04.02.2015, 15:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisał:
Jednak Białystok jest oryginałem uznając Ahead Rings Out za album swojego żywota Wink

bo na tej płycie są wszystkie moje ulubione gatunki muzyczne w pigułce, zagrane z prawdziwą rockową energią. I tyle. Żadna tam oryginalność. No i jak wiem, poza mną, ceni ją równie wysoko (oczywiście nie aż tak)MEGADISC, co jest i wątpliwą zaletą i ogromną wadą jednocześnie...

A zrobienie 30 best of jazzu z Japonii to jest dopiero oryginalność Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

Skocz do: