Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

DINOZAURZY ALBUM ROKU - 1969
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yer Blue
album CD

PostPosted: 02.02.2015, 19:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bartosz wrote:
Yer Blue wrote:
Ale żeby Abbey Road nie było w 30-tce to już obsceniczne żarty Wink

Na Abbey Road są 4 fajne piosenki - to nawet nie jest połowa płyty. Cała reszta to średniej klasy pop rock, na ogół totalnie nudny i infantylny, którego po prostu nie warto słuchać. Dla mnie to, że ktoś mogąc wybrać 30 najlepszych albumów z tak przeładowanego rocznika jak 1969 przyznał Abbey Road choćby jeden punkt jest po prostu dziwactwem. Mnie ten album może zmieściłby się w setce - a może nie. To jest najmniej interesująca płyta Beatlesów po 65 roku (nie licząc Łodzi Podwodnej).

Też nie jestem megafanem tej płyty, jest najmniej świeża i nowatorska z tych późniejszych ale, że 4 fajne kawałki Smile

Bartosz wrote:
A forum znasz, masz tam nawet konto Wink

Czyżby rockmetal Smile Kiedyś je nawet lubiłem, ale robiło się z czasem coraz więcej dziwacznych użytkowników z jeszcze bardziej niecodziennymi opiniami. Pamiętam, że fenomen Beatlesów często był wyśmiewany, z wielką ciekawością się to czytało Wink Tak jak i Twój wpis o Abbey Road kilka cm wyżej Wink
Koniecznie muszę tam zajrzeć po latach.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
thon022
szpula

PostPosted: 02.02.2015, 22:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Białystok wrote:

A ponieważ:
65. (21) Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Wniosek : nie znam się na muzyce

Sad

Dałem na RM tej płycie punkt Smile. Świetny, lekko zakręcony rock. Ale tu dużo lepiej nie wypadła. Dziwne... Może nazwa i ta kiczowata okładka odstraszają Question Laughing
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 02.02.2015, 23:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ale mimo, ze to dobre płyty, to najwyżej dobre - znaczy oba Blodwyn Pig. Jethro Tull w tym czasie lepiej grało.

http://artrock.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Bartosz
remaster

PostPosted: 02.02.2015, 23:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

thon022 wrote:
Białystok wrote:

A ponieważ:
65. (21) Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Wniosek : nie znam się na muzyce

Sad

Dałem na RM tej płycie punkt Smile. Świetny, lekko zakręcony rock. Ale tu dużo lepiej nie wypadła. Dziwne... Może nazwa i ta kiczowata okładka odstraszają Question Laughing

Też lubię ten album, ale w roczniku jest co najmniej 30 innych, które podobają mi się bardziej. Jednak Białystok jest oryginałem uznając Ahead Rings Out za album swojego żywota Wink

Back to top
View user's profile Send private message
thon022
szpula

PostPosted: 03.02.2015, 08:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

W roczniku jest spory worek płyt co najmniej równie dobrych co Płyta Świńska, ale ta wyróżnia się np. bardzo staranną produkcją. Słychać, że w jej nagranie włożono wiele serca. Głosując na Świnię z 1 strony wprawdzie trochę hipsterzyłem Wink , ale też chciałem po prostu zaznaczyć jej obecność w roczniku - bo myślałem, że nikt więcej jej nie przypunktuje. W sumie jednak zdobyła całkiem sporo punktów, zajmując należne raczej jej miejsce.
Białystok
digipack

PostPosted: 04.02.2015, 16:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bartosz wrote:
Jednak Białystok jest oryginałem uznając Ahead Rings Out za album swojego żywota Wink

bo na tej płycie są wszystkie moje ulubione gatunki muzyczne w pigułce, zagrane z prawdziwą rockową energią. I tyle. Żadna tam oryginalność. No i jak wiem, poza mną, ceni ją równie wysoko (oczywiście nie aż tak)MEGADISC, co jest i wątpliwą zaletą i ogromną wadą jednocześnie...

A zrobienie 30 best of jazzu z Japonii to jest dopiero oryginalność Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Page 22 of 22

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum