Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - R.E.M.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 09.10.2015, 21:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyniki mi się podobają Smile. Może zamieniłbym Green i Document, ale i tak jest dobrze.
Ukłony dla Bednaara za poprowadzenie zabawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 09.10.2015, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam do podziękowań dla organizatora, znakomita robota. Wyniki całkiem udane, choć zgadzam się z zamianą miejscami dla "Document" oraz "Green" i pewnie znajduję się w mniejszości ze względu, że u mnie "Automatic..." jest na pierwszym miejscu poza podium. Poza tym naprawdę sporo sobie posłuchałem R.E.M. przez te ostatnie 3 tygodnie Smile
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 10.10.2015, 08:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
Wyniki mi się podobają Smile. Może zamieniłbym Green i Document,
Uważam podobnie, jedyny mały "minus" to dosyć niska pozycja "Monster" Rolling Eyes a zbyt wysoka "Adventures..." ale z drugiej strony - ze względu na specyfikację i gusta muzyczne tutejszych forumowiczów Wink nie dziwi Cool
Oczywiście słowa uznania dla Bednaar'a, za wzorcowe poprowadzenie zabawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Skocz do: