Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - Modry Efekt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Koniu
epka analogowa

PostWysłany: 22.05.2014, 07:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziękowania dla prowadzącego - bezapelacyjnie. Cieszę się, że przypomniałem sobie (a co do czterech ostatnich płyt: poznałem) dokonania Czechów. Przy pierwszym przesłuchiwaniu "nowych" dla mnie płyt zachwyciłem się płytą z 1975 roku i jej wygrana potwierdziła moje zdanie. Ale przedostatnia pozycja Coniunctio to dla mnie ogromne zaskoczenie in minus i skłania mnie do zastanowieniu się nad swoim gustem Embarassed . Dla mnie to bezapelacyjny numer 1 tej kapeli. Równie mocno polubiłem Svět Hledačů i chętnie widziałbym go na pudle, mimo iż niektórzy z Dinozaurów uważają go za najsłabszą płytę grupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 12.10.2016, 20:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas odświeżam sobie 3 ostatnie płyty Modrego i dziś jest właśnie ten dzień. Właściwie to odświeżam sobie dziś tylko 2 ostatnie albumy, bo okazało się, że niedawno w opakowaniu Svitania dostałem 33 i jestem w tej chwili bez dostępu do tego materiału (choć sytuacja jest rozwojowa Wink).
Od ostatniego odsłuchu, który miał miejsce chyba właśnie podczas tejstrzelanki, zmieniło się u mnie niewiele. Ciut łaskawiej patrzę i słucham 33, ale za to Svět hledačů spada u mnie na ostatnie miejsce. Przyznam, że ciągle nie mogę się nadziwić, że tyle lepszych albumów z nim przegrało. No ale vox populi...Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: