Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jimi Hendrix
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mir
remaster

PostPosted: 23.10.2016, 22:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jest jeszcze wydanie z 2000 (takie mam), w welwetowym opakowaniu, ale ma tylko 56 piosenek, czyli bez tych czterech dolozonych w edycjach 2013 oraz 2015.

B.J.u, a to dodatkowe CD bylo chyba "na sile" dodawane do pudelka z Winterland. Mnie doklejono (na pudelko) dysk San Francisco 1968 (a moze '69?). W kazdym razie w 2000 nie mialem takiej oferty.

pzdr

mir
Back to top
View user's profile Send private message
B.J.
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 23.10.2016, 23:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

W 2005 wciskali dvd ( https://www.discogs.com/Jimi-Hendrix-Experience-The-Jimi-Hendrix-Experience/release/6057983 ), a San Francisco chyba później, albo może do innego 4cd (Winterland?).
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 23.10.2016, 23:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cześć wideo z koncertówkami strasznie krótkie - ciekawe czy ten dokument, coś warty, ale już tyle tego natłukli...

A z innej beczki. Fabularny film o Hendrixie, co to na niego czekam od paru lat, to już dawno temu wyszedł, bo w 2013. Ten, w którym Jimiego gra raper Andre z grupy Outkast

Film się nazywa "All Is By My Side" i ma fatalne oceny. Co jest z tymi filmami o muzyce, że nie mogą wyjść, a przecież życie samo scenariusze gotowe napisało Shocked. Tak czy siak obejrzę, może coś się tam znajdzie dla konesera Wink
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 26.10.2016, 18:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dziś usłyszałem obcą mi plotkę, którą uznałem jednak za zabawną i wartą podzielenia się Wink. Otóż rzeko Jimi, żeby przez cały koncert być na artystycznym haju, miał faszerować swoją bandanę LSD i nacinać sobie czoło, żeby przez całe granie dopływały kolejne fale substancji. Tak głupie, że aż śmieszne Laughing
B.J.
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 23.04.2017, 12:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

The Jimi Hendrix Experience ‎– Live At Winterland +3 (1968/1992)
Bonus do wydanej 5 lat wcześniej koncertówki stanowi komplet wraz z nią (i T-shirtem). Ale nie komplet nagrań z Winterland - ten tylko u bootlegerów.
Tutaj nieco ponad pół godziny i tylko 3 utwory: Are You Experienced (Oct. 11 1st show), Voodoo Child (Slight Return) (Oct. 11 1st show) i Like A Rolling Stone (Oct. 11 2nd show). Pierwszy i ostatni - świetne, środkowy niezły, ale za to osiągalny oficjalnie tylko tutaj. Nawet na tym boksie z Winterland(2011) go nie ma.

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Page 37 of 37

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum