Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kate Bush
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tryton65
longplay

PostPosted: 31.10.2016, 23:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:
Gościu, ale naprawdę tak ciężko objąć ci rozumkiem różnicę między ściągnięciem bootlega z sieci, a bezczelnym reklamowaniem go hasełkami "jakie fantastyczne och ach, zaraz dojdę"?
Z jednym masz rację - to autentyczny pirat. Kupujesz? Twoja rzecz. Ale okradaniem artystów bym się na twoim miejscu aż tak mocno nie szczycił, bo nie ma czym.

Twisted Evil Tarkusie.W ktorym miejscu napisalem ze to kupuje?Jakos nie moge sie tego w moim tekscie dopatrzyc . I gdzie napisalem ze chodzi mi o sciagnie boota z sieci ?Co zreszta na jedno wychodzi z kupowanie boota. Jakos roznicy nie widze. Po prostu to znalazlem i pokazalem.Gosciu Tarkusie z wielkim rozumkiem.
Back to top
View user's profile Send private message
Włodek
epka kompaktowa

PostPosted: 02.11.2016, 17:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

tryton65 wrote:
I gdzie napisalem ze chodzi mi o sciagnie boota z sieci ?Co zreszta na jedno wychodzi z kupowanie boota. Jakos roznicy nie widze.

Tak się wetnę między wódkę, a zakąskę: ja tam widzę różnicę:
1. ściąganie boota z sieci: pieniądze za prąd lecą do elektrowni, a pieniądze za Internet do providera.
2. kupowanie boota: pieniądze lecą do wydawcy boota.
Jeśli sie mylę to mnie jakaś dobra dusza zapewne wyprowadzi z błędu.

PS.
Uprasza się o pisanie poprawnie w języku polskim, łatwiej się wtedy czyta, a i treść można bez przekłamań przyswoić.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tarkus
box

PostPosted: 18.11.2016, 17:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kate zdementowała w wywiadzie dla "Mojo" informacje o jakichkolwiek planach związanych z DVD. Uwielbiam ją, ale niech szlag trafi ten jej perfekcjonizm.
View user's profile Send private message Visit poster's website
Crowley
digipack

PostPosted: 18.11.2016, 21:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Kate zdementowała w wywiadzie dla "Mojo" informacje o jakichkolwiek planach związanych z DVD.

Cytując tytuł filmu: okrucieństwo nie do przyjęcia!

Chyba że będzie ale na BR, a nie DVD. Laughing
Back to top
Dżejdżej
epka analogowa

PostPosted: 21.11.2016, 08:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:
Kate zdementowała w wywiadzie dla "Mojo" informacje o jakichkolwiek planach związanych z DVD. Uwielbiam ją, ale niech szlag trafi ten jej perfekcjonizm.

Niestety gdy dwa lata temu zobaczyłem pierwsze (nieliczne) fragmenty amatorskich nagrań - czułem , że tak się to może skończyć.
Cóż , kobiety( z pewnością bardziej od mężczyzn )mają prawo nie akceptować swego wyglądu po latach i wystawiać go na "widok publiczny" - zwłaszcza jeśli kiedyś był tak seksowny.
Tak czy inaczej uważam , że materiał ten wycieknie (jak kiedyś Wall z Earls Court ), to tylko kwestia czasu - szkoda tylko , że nie w porządnie wydanej wersji oficjalnej na którą wielu fanów liczyło Sad i znów zarobią piraci i ktoś mało lojalny z otoczenia Kaśki.
Tarkus
box

PostPosted: 21.11.2016, 11:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gdyby była to kwestia, że Kate przestała być zwiewna i oniryczna, jak to miało miejsce 30 kilo wcześniej, to nie decydowałaby się na serię koncertów. Podejrzewam, że mimo nagrania 20+ występów nie udało się znaleźć perfekcyjnego wykonania tego, czy owego kawałka i dlatego wizualiów z tych występów nie będzie. I będę do końca życia żałować, że nie wziąłem udziału w totolotku biletowym - a nuż by mi się jakiś udało trafić?
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dżejdżej
epka analogowa

PostPosted: 22.11.2016, 05:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Pewno masz rację - choć czym innym jest pokazanie się kilku ( nasto ?) tysięcznej rzeszy fanów przybyłych z całego świata dla których była to magia jednej nocy a czym innym wydanie materiału wizualnego , który może być oglądany w nieskończoność , analizowany i krytykowany. Nie ma tu takiego pola manewru jak przy ścieżce dźwiękowej - jeśli nawet parę "obrazków" się nie podoba , niewiele da się z tym zrobić - nawet przy współczesnych środkach technicznych. Zresztą cięcia ,wszelkie zmiany oryginalnego tempa show - to przerobił już z miernym skutkiem Roger Waters - nie mają sensu w przypadku całościowego spektaklu.
Zgadzam się z Tobą , że dla fanów jest to niepowetowana strata- choć nadal upieram się , że coś jednak z czasem ujrzy światło dzienne ; nie wierzę bowiem w to aby Artystka zdecydowała się na totalne zniszczenie całego nakręconego materiału ( to zresztą chyba nie jest technicznie możliwe a z finansowego punktu widzenia szaleńcze ).Pozostaje też bezcenna pamiątka rodzinna dla syna. A zatem także szansa dla nas...
Wiem Tarkus że na bieżąco śledzisz wszelkie ukazujące się ciekawe"obrazki muzyczne" - dlatego liczymy na "cynk" w sprawie ewentualnych KateBushvideomusicleaks Wink
Quasarsphere
epka kompaktowa

PostPosted: 10.01.2017, 20:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niedawno był debiut nagrania koncertowego Kate Bush z Hammersmith Odeon z 2014 roku, wydanego pod tytułem Before the Dawn.

Zawartość jak najbardziej satysfakcjonująca: pierwsza płyta to wybrane utwory z repertuaru od Hounds of Love wzwyż, druga to cały program The Ninth Wave, natomiast trzecia to kompletny A Sky of Honey z płyty Aerial + piosenki na bis. Niektórzy narzekają na brak utworów z początku działalności, zwłaszcza hitów jak Wuthering Heights czy Wow, ale w moim przekonaniu setlista miała na celu pokazać bardziej dojrzały repertuar.
Spotkałem się również z opinią że obecne warunki głosowe nie zezwalały na perfekcyjne wykonanie utworów z początku jej kariery.
Część instrumentalistów związana z Kate od lat, dołączył również znany z Pink Floyd Jon Carin. Bardzo dobrym wyborem była decyzja o dwóch gitarach prowadząćych.

Wykonanie jak i jakość nagrania na najwyższym poziomie. Potwierdza się że perfekcjonizm Kate jest faktem. Do tego świetna szata graficzna, szczególnie przy wydaniu na płytach gramofonowych.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum