Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Administracja i moderowanie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
crescent
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 10.04.2017, 21:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zbyt pieszczotliwie? To z wdzięczności, że tak ładnie o mnie napisałeś.
Back to top
View user's profile Send private message
Windmill

PostPosted: 19.04.2017, 18:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czy ktoś mi przypomni, w jaki sposób mogę dodać zdjęcie? Musze je gdzieś wpierw wysłać?
Maciek
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 19.04.2017, 19:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeśli masz już adres prowadzący bezpośrednio do jakiegoś zdjęcia, to wrzucasz go pomiędzy [img][/img]. Jeśli nie masz takiego adresu, to tworzysz go sobie np. na stronie fotosik.pl i wówczasz wybierasz bezpośredni link do zdjęcia i postępujesz zgodnie z pierwszym krokiem.
Windmill

PostPosted: 19.04.2017, 19:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
Jeśli masz już adres prowadzący bezpośrednio do jakiegoś zdjęcia, to wrzucasz go pomiędzy [img][/img]. Jeśli nie masz takiego adresu, to tworzysz go sobie np. na stronie fotosik.pl i wówczasz wybierasz bezpośredni link do zdjęcia i postępujesz zgodnie z pierwszym krokiem.

Dzięki, chodziło mi właśnie o zdjęcia z komputera, z tym pierwszym problemem juz sobie poradziłem Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Białystok
digipack

PostPosted: 20.05.2017, 19:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niejaki B.J. zasugerował, że jestem oszustem. Wolno mu ?
B.J.
box

PostPosted: 20.05.2017, 20:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Białystok wrote:
Niejaki B.J. zasugerował, że jestem oszustem.

Absurd.
Duch 1532
remaster

PostPosted: 21.05.2017, 00:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie jareksuj, Białystoku.
O! rękę karaj, nie ślepy miecz!
Back to top
Leptir

PostPosted: 21.05.2017, 12:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Białystok wrote:
Niejaki B.J. zasugerował, że jestem oszustem. Wolno mu ?

Nigdzie explicite tego nie napisał, jedynie zasugerował, żeby sprawdzić autentyczność płyt (nie wiedząc, że sprzedającym był nasz forumowicz). Co zawsze jest dobrą radą - nawet kupując w Amazonie.
Zresztą szybko się zmitygował i wyjaśnił sprawę. Moim zdaniem wszystko zostało załatwione po dżentelmeńsku.
Maciek

PostPosted: 19.07.2017, 10:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niniejszym chciałbym serdecznie poprosić o wygaszenie (modne słowo Wink) mojej kadencji moderatora. Moje przekonania, zasady oraz filozofia życiowa nie pozwalają mi na dłuższe pełnienie tej odpowiedzialnej funkcji bez konfliktu z moim sumieniem, a te cenię znacznie wyżej, niż zginanie karku.
Wierzę, że w tak znakomitym gronie forumowiczów znajdzie się przynajmniej kilku godnych następców.

Dziękuję za dotychczasową, bardzo życzliwą i nadzwyczaj koleżeńską współpracę całej Administracji oraz za dużą wyrozumiałość wszystkich forumowiczów, którzy mogli się stać ewentualnymi ofiarami gaf przeze mnie popełnionych. Smile
Leptir

PostPosted: 19.07.2017, 11:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, rozumiem Maćku, nie mnie komentować Twoją decyzję. Szanuję ją i jednocześnie w tej sytuacji pozostaje mi tylko pójść w Twoje ślady. Sheik już od dawna gdzieś przepadł, a ja sam nie czuję się na siłach robić tu porządek, poza tym od pewnego czasu czuję, że przydałaby się w tej dziedzinie odrobina świeżej krwi.

Proponuję, żeby szanowne grono Forumowiczów wybrało nową trójkę moderatorów i zgadzam się z Maćkiem, że jest tu wielu potencjalnych, znakomitych kandydatów.
Admin
Site Admin

PostPosted: 19.07.2017, 18:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

No świetnie, naprawdę fantastycznie Chłopaki! Szast-prast i już się Wam nie chce. Może choć kilka zdań wyjaśnienia? Bo moim zdaniem moderowaliście z klasą, zręcznie i profesjonalnie.
I zupełnie nie podoba mi się, że chcecie tę - wiadomo, że niezbyt wdzięczną - funkcję porzucić. Sheika rozumiem, trudno moderować będąc nieobecnym. Ale Wy jesteście bardzo czynnymi użytkownikami FD i po prostu i zwyczajnie przykro mi, że admina zostawiacie na lodzie.
Back to top
Leptir

PostPosted: 19.07.2017, 20:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wybacz Jakuzie, na pewno nie zostawię Cię z dnia na dzień. Mam nadzieję, że szybko znajdą się chętni do tego zaszczytnego zadania. Maciek motywuje swoją rezygnację klauzulą sumienia - nie wiem o co chodzi, ale rozumiem, że ma swoje powody. Ja sam nie chcę podejmować takiej odpowiedzialności. Poza tym - jak już wspomniałem - może czas, by sprawdził się w tej roli ktoś nowy, z zapasem sił i energii?
Maciek

PostPosted: 20.07.2017, 10:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Miły Adminie, gdybyś potrzebował mojej pomocy w realu - pożyczyć stówę, przenocować, pożyczyć paliwa na trasie czy po prostu pogadać, to możesz na mnie liczyć. W sprawie moderowania forum więcej z siebie już niestety nie mogę zaoferować. Żeby zdynamizować nieco zastój w tym temacie, to uważam, że bardzo dobrymi kandydatami na moderatorów są Szanowni Koledzy:

Freefall
gharvelt
Białystok

Wszyscy aktywni, regularni, bardzo kulturalni i koleżeńscy.
Mam nadzieję, że dadzą się namówić.
Admin
Site Admin

PostPosted: 20.07.2017, 11:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wiem, że w realu mogę na Ciebie liczyć, Maćku - zresztą i wzajemnie. Szkoda, że jak widać decyzje zapadły definitywne. Rozumiem, że Leptira też nie ma co powstrzymywać i namawiać do jej zmiany.
Ogromnie żałuję.
I bardzo Wam dziękuję w takim razie za te kilka lat zmagań z forumowiczami na FD. Tak jak pisałem wcześniej : sprawdziliście się w roli moderatorów doskonale i mnie również miło było razem współpracować.
Salut na cześć Maćka i Leptira! - może być z "For Those About to Rock" Wink

Wracając na ziemię - kandydatury wysunięte powyżej jak najbardziej rozsądne, bardzo proszę wymienione osoby o ewentualne deklaracje czy możemy je rozpatrywać.
Tak naprawdę mamy trzy wakaty bo Sheik niestety przestał nas odwiedzać już dawno temu.
Back to top
Leptir

PostPosted: 20.07.2017, 11:51    Post subject: Quote selected Reply with quote

Muszę powiedzieć, że nasza współpraca była dla mnie czystą przyjemnością. Zajmowanie się tym gronem kulturalnych erudytów wiele mnie nauczyło i sprawiało mi ogromną satysfakcję. O rzadkich wyjątkach od tej reguły już nawet nie pamiętam. Smile

Popieram kandydatury wysunięte przez Maćka - od siebie proponuję jeszcze kolegów Bednaara i Bartosza.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71  Next
Page 68 of 71

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum