Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALBUM ROKU 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 16.05.2017, 20:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dla ojca prowadzącego.
Wyniki dla mnie co najmniej dziwne momentami, ale wiadomo, że ja się nie znam. Bowie i Cohen na podium byli pewni. Cave może i też ale to moim zdaniem jedna z najsłabszych płyt The Bad Seeds. Zupełnie mi nie podeszła. Iggy Pop tak wysoko to duże zaskoczenie, bo płyta chyba dość przeciętnie przyjęta. Kate Bush karygodnie nisko - ten koncert to magia. Reszty czuba albo nie znam, albo można było obstawiać w ciemno, bo znane. Bardzo szkoda niskiej pozycji Yello. Myślałem, że chociaż w top 10 będzie. U mnie nr 2. Dołączam też do Grupy Hejtującej Organka. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.05.2017, 22:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako ze juwenalia spędziłem w laboratorium robiąc to, co robię przez ostatnie niemal dwa lata to mogę śmiało powiedzieć, że Organka też nie lubię. Miewał na Przystanku Woodstock na koncercie dobre momenty(choć nie gwarantuje, że to nie efekt bąbelkowego, z reguły złocistego napoju), ale przy grającym w tym samym roku VOO VOO(może nawet w tym samym dniu?) wypadł co najmniej beznadziejnie.

Mnie ta Metallica dziwi tak wysoko, tylko że ja ich z założenia jakoś nie lubię.

Aha, i jeszcze Pan Nash. Kawał świetnej płyty.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.05.2017, 06:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kawał - znaczy, że nie tylko my głosowaliśmy na niego.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 17.05.2017, 18:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałbym, gdyby mi bakterie weekendu nie zżarły. A płytka jest dobra. Bardzo dobra.
Crowley
digipack

PostWysłany: 18.05.2017, 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nash ode mnie dostał sporo punktów. Bardzo fajna płyta.
Trochę żałuję, że tak późno się dowiedziałem, że John Illsley też wydał nowy album w ubiegłym roku. Nie tak dobry jak poprzedni ale na pewno bym polecał, a tak to chyba nikt poza mną nie dał punktów.
Powrót do góry
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 18.05.2017, 12:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crowley napisał:
Trochę żałuję, że tak późno się dowiedziałem, że John Illsley też wydał nowy album w ubiegłym roku. Nie tak dobry jak poprzedni ale na pewno bym polecał, a tak to chyba nikt poza mną nie dał punktów.

Ja dowiedziałem się niestety po fakcie, a pewnie złapałby też punkty ode mnie. Muszę wreszcie posłuchać tej płyty, bo ciągle zapominam.
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.05.2017, 17:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko w kwestii formalnej.

Zdziwienie 1:
Nick Cave na 2. miejscu - dawno nie słyszałem tak nudnej płyty, a już patrząc na dorobek tego artysty to najnowsze dzieło jest wg mnie najsłabsze w całej dyskografii. Możliwe, że za jakiś czas zmienię zdanie, ale musiałbym wpierw nie zasnąć przy odsłuchu więc jest to mało prawdopodobne.

Zdziwienie 2:
Metallica tylko na 10. miejscu - u mnie to był numer jeden, ale słyszałem tylko kilka płyt z wymienionej listy więc moje zdanie jest niereprezentatywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cure
digipack

PostWysłany: 18.05.2017, 21:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólne obserwacje.

Pierwsze trzy płyty to twory naznaczone śmiercią.
Dziwne, że w jej obliczu człowiek potrafi tworzyć tak piękne, nie boję się użyć tu wzniosłego słowa - dzieła!

Dzięki tej płycie Cave'a wpadłem na dobre w jego dokonania. Wcześniej miałem zaledwie Ballady Morderców, a po ostatniej płycie - uzupełniłem całą dyskografię tego pana (z wyjątkiem Nocturamy - skończyła się promocja jego płyt za 24.99 i to jedyna płyta jakiej nie zdążyłem kupić).
Powrót do góry
esforty
longplay

PostWysłany: 21.05.2017, 14:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:
Dzięki tej płycie Cave'a wpadłem na dobre w jego dokonania. Wcześniej miałem zaledwie Ballady Morderców, a po ostatniej płycie - uzupełniłem całą dyskografię tego pana (z wyjątkiem Nocturamy - skończyła się promocja jego płyt za 24.99 i to jedyna płyta jakiej nie zdążyłem kupić).

Opatrzność albo szósty zmysł, "Nocturama" to ta płyta Cave'a, której warto nie poznawać bo psuje obraz całości.
Czy "Skeleton tree" to Jego płyta najlepsza/najważniejsza ? Jeśli nie pominąć oczywistego kontekstu osobistej straty, to wydaje się być wyjątkowo intrygującą i powściągliwą, jednak, relacją z własnego wnętrza. Czy jakoś tak...
Gdyby nie to wskazywałbym kilka innych.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: