Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ALBUM ROKU 2016
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crowley
digipack

PostPosted: 16.05.2017, 20:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dzięki dla ojca prowadzącego.
Wyniki dla mnie co najmniej dziwne momentami, ale wiadomo, że ja się nie znam. Bowie i Cohen na podium byli pewni. Cave może i też ale to moim zdaniem jedna z najsłabszych płyt The Bad Seeds. Zupełnie mi nie podeszła. Iggy Pop tak wysoko to duże zaskoczenie, bo płyta chyba dość przeciętnie przyjęta. Kate Bush karygodnie nisko - ten koncert to magia. Reszty czuba albo nie znam, albo można było obstawiać w ciemno, bo znane. Bardzo szkoda niskiej pozycji Yello. Myślałem, że chociaż w top 10 będzie. U mnie nr 2. Dołączam też do Grupy Hejtującej Organka. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 16.05.2017, 22:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jako ze juwenalia spędziłem w laboratorium robiąc to, co robię przez ostatnie niemal dwa lata to mogę śmiało powiedzieć, że Organka też nie lubię. Miewał na Przystanku Woodstock na koncercie dobre momenty(choć nie gwarantuje, że to nie efekt bąbelkowego, z reguły złocistego napoju), ale przy grającym w tym samym roku VOO VOO(może nawet w tym samym dniu?) wypadł co najmniej beznadziejnie.

Mnie ta Metallica dziwi tak wysoko, tylko że ja ich z założenia jakoś nie lubię.

Aha, i jeszcze Pan Nash. Kawał świetnej płyty.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 17.05.2017, 06:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kawał - znaczy, że nie tylko my głosowaliśmy na niego.

http://artrock.pl/
Back to top
Tilion
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 17.05.2017, 18:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zagłosowałbym, gdyby mi bakterie weekendu nie zżarły. A płytka jest dobra. Bardzo dobra.
Crowley
digipack

PostPosted: 18.05.2017, 12:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nash ode mnie dostał sporo punktów. Bardzo fajna płyta.
Trochę żałuję, że tak późno się dowiedziałem, że John Illsley też wydał nowy album w ubiegłym roku. Nie tak dobry jak poprzedni ale na pewno bym polecał, a tak to chyba nikt poza mną nie dał punktów.
Back to top
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 18.05.2017, 12:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Crowley wrote:
Trochę żałuję, że tak późno się dowiedziałem, że John Illsley też wydał nowy album w ubiegłym roku. Nie tak dobry jak poprzedni ale na pewno bym polecał, a tak to chyba nikt poza mną nie dał punktów.

Ja dowiedziałem się niestety po fakcie, a pewnie złapałby też punkty ode mnie. Muszę wreszcie posłuchać tej płyty, bo ciągle zapominam.
Włodek
epka kompaktowa

PostPosted: 18.05.2017, 17:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja tylko w kwestii formalnej.

Zdziwienie 1:
Nick Cave na 2. miejscu - dawno nie słyszałem tak nudnej płyty, a już patrząc na dorobek tego artysty to najnowsze dzieło jest wg mnie najsłabsze w całej dyskografii. Możliwe, że za jakiś czas zmienię zdanie, ale musiałbym wpierw nie zasnąć przy odsłuchu więc jest to mało prawdopodobne.

Zdziwienie 2:
Metallica tylko na 10. miejscu - u mnie to był numer jeden, ale słyszałem tylko kilka płyt z wymienionej listy więc moje zdanie jest niereprezentatywne.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Cure
digipack

PostPosted: 18.05.2017, 21:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ogólne obserwacje.

Pierwsze trzy płyty to twory naznaczone śmiercią.
Dziwne, że w jej obliczu człowiek potrafi tworzyć tak piękne, nie boję się użyć tu wzniosłego słowa - dzieła!

Dzięki tej płycie Cave'a wpadłem na dobre w jego dokonania. Wcześniej miałem zaledwie Ballady Morderców, a po ostatniej płycie - uzupełniłem całą dyskografię tego pana (z wyjątkiem Nocturamy - skończyła się promocja jego płyt za 24.99 i to jedyna płyta jakiej nie zdążyłem kupić).
esforty
maxi-singel analogowy

PostPosted: 21.05.2017, 14:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cure wrote:
Dzięki tej płycie Cave'a wpadłem na dobre w jego dokonania. Wcześniej miałem zaledwie Ballady Morderców, a po ostatniej płycie - uzupełniłem całą dyskografię tego pana (z wyjątkiem Nocturamy - skończyła się promocja jego płyt za 24.99 i to jedyna płyta jakiej nie zdążyłem kupić).

Opatrzność albo szósty zmysł, "Nocturama" to ta płyta Cave'a, której warto nie poznawać bo psuje obraz całości.
Czy "Skeleton tree" to Jego płyta najlepsza/najważniejsza ? Jeśli nie pominąć oczywistego kontekstu osobistej straty, to wydaje się być wyjątkowo intrygującą i powściągliwą, jednak, relacją z własnego wnętrza. Czy jakoś tak...
Gdyby nie to wskazywałbym kilka innych.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Page 13 of 13

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum