Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TVP Kultura oraz inne kanały telewizyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esforty
album CD

PostWysłany: 25.05.2017, 16:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem wczoraj, nagrany w poniedziałkowe popołudnie na tvp Kultura film w reżyserii, trochę w tym słowie umowności, Davida Grohla pt. "Sound City" 2013. Interesujący dokument o nieistniejącym już studiu w Californi. Kilka sław wypowiada się na temat wartości tego studia i parametrów, wedle których miałyby powstawać rockowe arcydzieła. Jest min. Neil Young, będący tutaj niejako w gotowości by domalować go do "Ostatniej wieczerzy" Leonarda Laughing
Ale jest też rzeczowy Trent Reznor, wyluzowany McCartney...
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 04.08.2019, 21:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za niecałą godzinę w TVP Kultura - o 23:10 Maniucha i Ksawery Exclamation
esforty
album CD

PostWysłany: 16.04.2020, 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro (17.04) na tym kanale o godz. 22.50: Gimme danger reż. Jim Jarmush.
Przy okazji, mam nadzieję, że nie umyka niektórym retrospektywa Bressona.
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 24.04.2020, 18:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie leci koncert Nory Jones i nietrudno zauważyć, że artystka b. dojrzała.

esforty
album CD

PostWysłany: 19.06.2020, 09:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kanał Kultura umożliwił kilka dni temu:
Prince -Sign o the times movie
Duuża sprawa, w zasadzie zachwyt.
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 07.09.2020, 10:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś o 20.00 na Kulturze scena alternatywna Opola 2020. Zagrają, min.: SBB, Armia, Luxtorpeda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 07.09.2020, 10:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Luxtorpeda? Oni jeszcze istnieją? Surprised
longplay

PostWysłany: 07.09.2020, 14:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No pewnie! Dopiero co byłem na ich koncercie a za chwilę wydają płytę (tzn. nie wiem, kiedy wydają, ale podobno mają z grubsza wszystko nagrane).

Ale w ogóle nic nie wiedziałem o tym koncercie. Pamiętam oczywiście słynne "Rock Opole" w 1995 i tam rzeczywiście grała Armia - zresztą w dość dziwnym składzie, bo nie było tam Banana i waltorni, ale na saksofonie grał Mateusz Pospieszalski, występ tamten był czymś naprawdę pamiętnym... może opiszę kiedy we wątku.

A tu dzisiaj, zaskoczenie. Ciekaw jestem, czy coś z tego wyniknie.
I jeszcze SBB!
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 07.09.2020, 23:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robota zgięła kark i nie widziałem Piotrowskiego.
Grał w ogóle?
Reszty, co widziałem w TV, żałuję bardzo.
Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.09.2020, 08:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ŻE-NA-DA!!!
Artystom zbytnio sie nie dziwię, zrobili to dla pieniędzy. Skrzek po występie oznajmił, że jest wśród gwiazd (czytaj:w kosmosie). Lakis się tylko uśmiechał.
Luxtorpeda została ocenzurowana, co ich lider dwa razy wypomniał na antenie przed występem. Tom Bombadil chyba po raz pierwszy w życiu zagrał dla pustego audytorium. Płacili głównie: Mlekovita, Bros na komary, karma dla kotów i inni znawcy alternatywy. Na koniec powinien wystąpić Kurwski i nasrać na scenę.
Powrót do góry
Crazy
longplay

PostWysłany: 08.09.2020, 13:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajoma była na tym koncercie na żywo - pisała, że jedno co, to na żywo akustyka była znacznie lepsza, ale poza tym, że zła atmosfera ("pandemiczno-anemiczna", cytuję), ochrona ciągle sprawdzała, czy aby na pewno wszyscy odpowiednio zasłonięci, a jakiegoś gościa, który wstał i chciał poskakać, wyprowadziło trzech ochroniarzy Rolling Eyes
Tyle co ja widziałem, kiedy na krótki czas włączyłem, to przede wszystkim potwornie brzydka scenografia i oczojebne światła pasujące może do gali disco polo, a pewnie i do niej nie pasujące. I słyszałem, jak strasznie źle brzmiała Luxtorpeda, która naprawdę wiem, jak brzmi na żywo... no więc nie tak Embarassed
Myślę, że dobrze, że nie dociągnąłem do Armii.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.09.2020, 14:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Myślę, że dobrze, że nie dociągnąłem do Armii.

Widziałem dwa ostatnie numery (Aguirre, Niezwyciężony) w trakcie których operatorzy kamer mocno gimnastykowli się, by nie pokazywać pustego amfiteatru. Brzmienie zespołu było poprawne, ale Budzy śpiewał od niechcenia. Gdy wybrzmiały ostatnie dźwięki pośpiesznie zeszli ze sceny. Nie było komu dziękować, ani z kim się żegnać. Było to tak circa 23:45. Czy w Opolu jest jakaś godzina policyjna?
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 08.09.2020, 14:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja włączyłem na chwilę, akurat jak jakiś okropny gościu rapował z SBB - wszyscy się strasznie męczyli, a potem wszedł baaardzo duży S. Sojka i było jeszcze gorzej. W dodatku te światła, które opisuje Crazy, ta pseudopublika, nie, tego się zupełnie nie dało oglądać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20

Skocz do: