Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Administracja i moderowanie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Freefall
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 20.07.2017, 22:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
bardzo dobrymi kandydatami na moderatorów są Szanowni Koledzy:

Freefall
gharvelt
Białystok

Bardzo mi miło, że tak uważasz, ale z w moim przypadku z ta kulturą trochę przesadziłeś Wink.

Na FD zaglądam regularnie, tyle, że są to przeważnie krótkie wizyty. Moje posty są zwykle dosyć lakoniczne.
Nie jestem online cały czas, więc nie wiem, czy podołałbym zadaniu.
Pozostałe kandydatury uważam za bardzo dobre.

PS. Maćku, Leptirze, moim zdaniem bardzo dobrze wywiązywaliście się ze swoich moderatorskich obowiązków. Może jeszcze rozważycie swoje decyzje?
Back to top
View user's profile Send private message
gharvelt
remaster

PostPosted: 21.07.2017, 00:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Podobnie jak Freefall zachęcam do przemyślenia ogłoszonych rezygnacji. Nie spodziewałem się takiej sytuacji, podobnie jak pewnie i pozostali forumowicze. Powszechny spokój i brak większych konfliktów (oraz dosyć sprawne panowanie nad tymi mniejszymi) świadczą o tym, że forum jest dobrze zarządzane i skład administracji nie wymaga zmian.

Natomiast jeśli dotychczasowi moderatorzy podtrzymają swoje decyzje, to gotów jestem zadeklarować swoje wsparcie. Muszę jednak od razu zaznaczyć, iż nie mam obecnie szans zaglądać na forum aż tak często, jak robiłem to jeszcze w ubiegłym roku. Aktualne obowiązki zawodowe wykluczają na 100% możliwość korzystania z Internetu w godzinach pracy, nawet na chwilę, co skutkuje tym, że zwykle pojawiam się dopiero o takich dziwnych porach jak ta... Zatem pełna dyspozycyjność z mojej strony jest niewykonalna. Jeżeli to nie będzie stanowiło przeszkody dla pozostałych osób dbających o porządek na forum, to mogę pomóc w tym zadaniu.
Back to top
Admin
Site Admin

PostPosted: 21.07.2017, 12:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Permanentna obecność moda na forum oczywiście nie jest wymagana, ważniejsza jest w miarę duża jej cykliczność - poza tym trzech zielonych zaglądających na zmianę to prawie jak jeden stały rezydent Wink
Dzięki za odzew, czekamy na pozostałych.
Back to top
Admin
Site Admin

PostPosted: 23.07.2017, 00:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bardzo proszę użytkowników naszego FD : Bartosz, Bednaar, Białystok (logowaliście się wszyscy - widziałem Wink ) o deklaracje czy chcecie się podjąć funkcji moda na forum. Wiem, że to czasem gryzie, ale z drugiej strony - lubicie przecież to forum? Wink
Back to top
Białystok
digipack

PostPosted: 24.07.2017, 09:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

A co ten admin ma robić, poza przykładaniem lodu na rozpalone głowy w odwiecznym sporze Beatles - Rolling Stones ?
Tak w ogóle to ja jestem mocno nietechniczny i w ogóle zaskoczony, że o mnie tu mowa.
Bednaar

PostPosted: 24.07.2017, 09:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Logować się to jedno, a czytać wątki to drugie Wink
Przede wszystkim szkoda, że Maciek i Leptir rezygnują - przecież wzorowo pełnili swoje obowiązki.
Wiele lat temu byłem już moderatorem - była to pierwzsa odsłona FD, chyba 15 lat temu na serwisie twoj.net, od tego czasu było już kilka przeprowadzek na inne serwisy.
W sumie to mógłbym podołać, jednak podobnie jak gharveltowi obowiązki służbowe plus jeszcze powinności rodzinne nie pozwalają na regularne zaglądanie na forum, ale skoro jest trzech Modów, to jest szansa, że zawsze ktoryś z nich w danym momencie zadziała.
Mam jednak nadzieję, że dostanę od Poprzedników jakieś instrukcje, bo od mojego moderowania upłynął już, jak pisałem, szmat czasu i niewiele z tego pamiętam. Nie jestem też informatykiem i nie znam się na php i tego rodzaju innych skryptach - mam nadzieję, że te umiejętności nie są potrzebne. Proszę też z góry o wyrozumiałość w związku z okresami mojej nieobecności - uwielbiam FD, ale jednak najpierw obowiązki, a potem hobby. dlatego na forum z reguły zaglądam późnym wieczorem (dziś jest wyjątek, bo nietypowo zaczynam pracę o 11:30).
Leptir
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 24.07.2017, 15:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Admin to jest i pewnie będzie jeden i ten sam (mam przynajmniej taką nadzieję) Smile. Rola moda nie jest zbyt trudna i skomplikowana - jak się sami zapewne przekonacie. Sprowadza się do czujności, likwidowania sporów, zachowania (mniej więcej) klarowności i czystości wątków - co przyznaję, ostatnio niezbyt nam wychodziło. Smile Dobrze się gruntownie zaznajomić z regulaminem i później dbać o jego przestrzeganie. Czasem (na szczęście rzadko) trzeba kogoś zmitygować, a w skrajnych wypadkach zbanować. Są też od czasu do czasu obowiązki techniczne np. usuwanie botów, wyrzucanie niepotrzebnych postów, wątków, itp.

Po tych kilku latach moderowania nauczyłem się jednak, że wszelkie ingerencje powinny być zawsze przemyślane, kulturalne i w miarę możliwości subtelne - to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze.
Admin
Site Admin

PostPosted: 28.07.2017, 00:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nic na razie nie dodaję, czekamy na Bartosza.
Back to top
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 30.07.2017, 22:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hellou, Bartosz Exclamation - coś bziakniesz, coś napiszesz? Cokolwiek?
Back to top
Bednaar

PostPosted: 31.07.2017, 15:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Rozumiem, że PW już mu wysłałeś? Może poczekajmy na odpowiedź Bartosza np. do końca tego tygodnia?
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 12.08.2017, 23:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dziwne rzeczy dzieją się. Byłem nieobecny w ostatnich dwóch tygodniach ale e-mail do Bartosza wysłałem przed swoim wyjazdem. Tymczasem, gdy właśnie sprawdziłem skrzynkę nie ma ani odpowiedzi, ani - co ciekawsze - maila w "wysłanych" Confused
No nic - zaraz powtórzę apel do Bartosza bo jak sądzę nasi rezygnujący mogą poczuć pewne zniecierpliwienie Wink
Back to top
Bartosz
remaster

PostPosted: 23.08.2017, 16:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przepraszam, kilka dni temu wróciłem z urlopu. Okej, mogę pomóc w moderowaniu Forum Dinozaurów, mam nawet niejakie doświadczenie z innego forum, więc, jeżeli nie ma innych chętnych i sprawa jest nadal aktualna to nie ma problemu Smile

Back to top
Admin
Site Admin

PostPosted: 24.08.2017, 23:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

No to fajnie, mamy chyba komplet deklaracji. Pozwólcie, ze wrócę do tematu po najbliższym weekendzie - na razie brak czasu. I jeszcze mam jakieś przedziwne problemy z logowaniem/wylogowaniem Rolling Eyes
Back to top
Bednaar

PostPosted: 25.08.2017, 08:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

OK, ja i tak znów idę na tygodniowy urlop (do 3 września włącznie) i nie wiem, o jakich porach będę tu zaglądać (na pewno mniej regularnie).
Admin
Site Admin

PostPosted: 09.09.2017, 22:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wybaczcie, biłem rekordy grzybiarskie w Borach Tucholskich (na szczęście większa ich część stoi nietknięta huraganem sprzed kilkunastu dni).
Może nawet wstawię zdjęcia, bo tak cudnych widoków (wyobraźcie sobie : dywan jasnozielonego mchu z kępkami kwitnącego wrzosu a pośród tego prawdziwki - nie dwa czy trzy - kilkanaście. I tak co kawałek! A tym oczywiście pochylają się wiekowe drzewa)
Albo pasmo brzózek i koszyk czerwonych kozaków (koźlaków), które w pięć minut zapełniają karton wielkości pojemności bagażnika w aucie. Suszarki nie wyrabiały, słoików na grzybki w occie dokupowaliśmy trzy razy. A i tak przywieźliśmy jeszcze duże kartony świeżych z rana do obrania Wink
Polecam!

A w temacie : spokojnie, mañana, dajcie ochłonąć Wink
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Next
Page 69 of 71

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum