Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Administracja i moderowanie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 75, 76, 77  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 21.09.2017, 09:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przyłączam się do podziękowań dla dotychczasowych moderatorów Smile.

Bartosz, Bednaar, gharvelt, powodzenia!
Back to top
View user's profile Send private message
Bednaar

PostPosted: 21.09.2017, 10:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Poproszę o instrukcję, jak aktywować nowego użytkownika. Zarejestrował się u nas nowy kolega - bananamoon - którego znam z innego forum, gwarantuję że jego wkład w rozwój FD będzie ogromny, ale trzeba mu aktywować konto Smile
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 21.09.2017, 10:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aktywacji konta dokonuje admin - napisz mi proszę PMkę, Badnaar, o jaki nick chodzi.
Back to top
Bednaar

PostPosted: 21.09.2017, 10:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

W międzyczasie edytowałem wpis, ale PM-ke tez wysłałem Smile
Admin
Site Admin

PostPosted: 21.09.2017, 10:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ok - witamy użytkownika bananamoon na FD!
Back to top
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 22.09.2017, 07:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dziękuję wszystkim za dotychczasową współpracę i życzę nowym moderatorom powodzenia. Smile
Bednaar

PostPosted: 22.09.2017, 07:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dzięki Maćku - ze swojej strony postaram się nie popsuć Waszej dotychczasowej świetnej roboty.
gharvelt
digipack

PostPosted: 26.09.2017, 23:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Całą wczorajszą dyskusję o Riverside (i przy okazji o prog rocku jako takim, o DT oraz o jeszcze paru innych kwestiach) przeniosłem do tematu poświęconego temu zespołowi w dziale "Wykonawcy". Wymiana zdań była gorąca i uznałem, że warto ją zachować w całości, jednak niewiele miała wspólnego z tematem "NKR", w którym była prowadzona.

Edit: jednak nie do końca zmiana wyszła tak, jak to planowałem, zatem wyjaśniam jeszcze kwestię drogą PW.
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 08.12.2017, 10:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Usunąłem całość sporu pomiędzy zlatanem a jarexem (przepraszam Bednaar za wcinanie się i zarazem dzięki za usunięcie takich postów, tym niemniej takie teksty, jak te z wymiany zdań wymienionych użytkowników, nie zasługują na to, żeby zachowywać je na forum, nawet w dziale "Administracja" - przypadkiem akurat zabraliśmy się za uporządkowanie tego tematu w tym samym czasie). Nie rozumiem, o co poszło, ale naprawdę, proszę o zachowanie kultury.

Offtopic w wątku WG uważam za zamknięty, więc w razie wątpliwości czy pytań, proszę swoje opinie na ten temat przedstawiać tutaj. Tylko bez obraźliwych sformułowań, bo również będę wycinał.
Back to top
Bednaar

PostPosted: 08.12.2017, 10:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

OK, ale ze swojej strony również ja poczułem się dotknięty zachowaniem zlatana.
Zaapelowałem do niego o przeproszenie jarexa, on odmówił i stwierdził, że jak muszę, to mogę go zbanować.
Dlatego tymczasowo chciałem tutaj umiescić tę wymianę zdań jako ewentualną podstawę do podjęcia wspomnianych działań.
PS. Do sprawy i na Forum wrócę wieczorem.
gharvelt
digipack

PostPosted: 08.12.2017, 10:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Rozumiem, zachowanie oczywiście było niestosowne, więc tym bardziej wymagało zdecydowanej reakcji. Napisałem Ci kilka zdań w PW, ale może rozwinę jeszcze krótko moje stanowisko tutaj: uważam, że nie ma sensu apelować o umieszczanie przeprosin przez użytkowników. Wiem, że nawet w sądownictwie padają wyroki, kiedy jedna strona jest zmuszana do wystosowania oficjalnych przeprosin wobec drugiej, tym niemniej uważam taką metodę za nieskuteczną i mało racjonalną, bo nawet jeśli ktoś przeprosi, to co z tego, skoro zrobi to tylko wskutek wymuszenia? Może wówczas przeprosić wplatając inną złośliwość albo kontynuując dany spór przy kolejnej okazji. Dlatego kiedy widzimy, że ktoś zachował się niezgodnie z zasadami Regulaminu, netykiety czy dobrego smaku, to nawet jeśli tej niewłaściwości swojego zachowania nie dostrzega, powinniśmy reagować stanowczo: edytując wpis, kasując go, opcjonalnie nadając jeszcze jakąś karę dodatkową, w razie gdyby naruszenie było rażące bądź stanowiło recydywę.
Back to top
zlatan
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 08.12.2017, 10:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

To ja może od napiszę co się działo od początku, bo wątpię, żeby moderacja widziała usunięte posty.

Po moim poście z potwierdzeniem odpowiedzi, jarex zarzucił mi (oczywiście nie mając racji), że nie znam regulaminu i nieprawidłowo przyznałem punkt. Na moją odpowiedź, żeby sprawdził źródła zanim kogoś o coś oskarży, usunął posta. No i dalej już jest widoczne wszystko - moja prośba o nieusuwanie postów, na które ktoś już odpisał, jego odpowiedź, że on sobie może usuwać kiedy chce itd.

Dla mnie to jest robienie z siebie głupka i przy okazji próba robienia głupka z drugiej osoby. Nie będę przechodził obojętnie obok czegoś takiego, szczególnie jeżeli dotyczy mnie bezpośrednio i nie zamierzam owijać słów w ładny papierek, żeby komuś przypadkiem nie zrobiło się przykro. Jeżeli to jest podstawa do warnowania/banowania to trudno, ale przestrzegam tylko przed podstawieniem jarexa w sytuacji jednego biednego pokrzywdzonego.
Back to top
zlatan
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 08.12.2017, 10:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przepraszam wszystkich, którym ta niepotrzebna dyskusja w zagadkach przeszkadza. Rozumiem, że ktoś nie miał ochoty tego czytać, a po prawdzie to ja sam nie miałem ochoty w tym uczestniczyć. jarexa nie przepraszam.
Back to top
jarex
digipack

PostPosted: 08.12.2017, 10:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:

Dla mnie to jest robienie z siebie głupka.

Starczy.
Przekraczasz granicę.
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 08.12.2017, 11:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie rozpatrywałem tej sprawy pod kątem, czy ktoś tutaj jest "biednym pokrzywdzonym", choćby dlatego, że nie znam całej historii dyskusji, natomiast zauważyłem sformułowanie sugerujące, że inny użytkownik jest głupkiem. Na tym forum nie ma miejsca na wulgaryzmy ani obelgi. Jeśli ktoś ma takie mniemanie o innym użytkowniku, to myśleć mu czegoś takiego nie zabronię, ale uzewnętrzniać tego tutaj pisemnie już tak.

Wykasowałem całość, żeby takich określeń nie pozostawiać, więc proszę o ich nieprzytaczanie ponownie. Jeśli cały spór wziął się od zarzutów dotyczących interpretacji Regulaminu WG, to najlepiej go rozwiązać wyjaśniając właśnie te wątpliwości dotyczące zasad WG, choćby i w niniejszym wątku, ale bez wypisywanie, że użytkownik X jest taki czy owaki.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 75, 76, 77  Next
Page 71 of 77

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum