Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

The Cure
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cure
digipack

PostPosted: 05.02.2014, 13:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
Ciekawe czy to te "odrzuty" z 4:13 Dream? Bo podobno materiału wtedy mieli na dwie płyty i to, co się nie zmieściło trafiło do szuflady na później. Cieszę się bardzo, że zespół nadal jest aktywny, choć nie wiem czemu od tylu lat omijają Polskę. Ich ostatni polski koncert był znakomity i bez wątpienia jest to moje TOP10 a może i TOP5 najfajniejszych koncertów rockowych.

Od tamtego momentu nie mieli żadnej regularnej trasy (chyba), może dlatego omijali PL.
Szkoda, że wywalili Porla (od pewnego czasu Pearla), bo koncert z 2008 powalał m.in. dzięki jego grze.
Np. wydany w 2011 koncert Bestival, już bez niego, jest nudny, w dodatku tragicznie nagrany.

Strona Thecure.pl pisze na temat nowej płyty nieco więcej:

“4:14 Scream” – prawdopodobnie taki tytul bedzie nosil nowy, czternasty juz w dyskografii The Cure album, który wedlug planów ma sie pojawic jeszcze w tym roku. Material nagrywany byl równolegle z tym, który ukazal sie w 2008 roku na plycie “4:13 Dream”. Na razie nie wiadomo, czy bylaby to zapowiadana przez Smitha kilka miesiecy temu reedycja tego albumu, wzbogacona o kolejne kompozycje i na nowo zmiksowana. On sam niezadowolony z nagrywanego w pospiechu, jak sam przyznal, ostatniego krazka, planowal wydac go ponownie w zupelnie nowej, poprawionej odslonie.

A wśród planowanych wydawnict DVD strona wymienia m.in. Paris 2008 - kurcze, pamiętam jak się szykowałem na to wydawnictwo, które później przepadło bez wieści.
Back to top
View user's profile Send private message
Cure
digipack

PostPosted: 28.08.2014, 14:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jazzowe interpretacje utworów The Cure:

Gdyby ktoś z Was przesłuchał proszę o info czy warto.
Back to top
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 25.01.2016, 12:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z okazji zbliżającego się małymi kroczkami koncertu, robię sobie dziś dzień z The Cure. Przypadkiem zaplątał mi się bonusowy materiał w postaci Carnage Visors - trwającej blisko 30 minut kompozycji, napisanej na potrzeby filmu Rica Gallupa (brata Simona). Rewelacja! Oczywiście o ile ktoś lubi taką zimną, hipnotyzującą monotonię Wink

https://www.youtube.com/watch?v=GN7acmhbuJQ
Leptir
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 25.01.2016, 13:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mam to jako bonus dodany do podwójnego wydania "Faith". Sympatycznie się słucha - pasuje zwłaszcza do tego zimnofalowego Kjura.
Cure
digipack

PostPosted: 25.10.2017, 20:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Shake Dog Shake z multicama z Łodzi.
Cały multicam dostępny jest na stronie thecure.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=9nxQSyj-7rc

Zapomniałem jak ten wałek wybitnie zatrybił w Łodzi!
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum