Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o grach
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gharvelt
digipack

PostPosted: 04.12.2017, 23:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sprawa załatwiona, usunąłem puste posty.
Back to top
View user's profile Send private message
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 04.12.2017, 23:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dzięki.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 07.12.2017, 23:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wczoraj i dzisiaj zagrywałem się w Rime. Jest to gra eksploracyjna, podobna do Journey i Abzu. Bardzo malownicza, kolorowa grafika, piękna, nastrojowa muzyka, której autorami są David Garcia Diaz i Lindsey Stirling. Rozgrywka w sam raz na uspokojenie po niedawnym graniu w mroczne Alien: Isolation Wink
Mała próbka muzyki z gry:
https://www.youtube.com/watch?v=P7XsPG11sSo
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 25.02.2018, 14:30    Post subject: Quote selected Reply with quote

Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Kontynuacja wydanej w 2011 roku gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Świat w którym część ludzkości korzysta z wszczepów biomechanicznych w celu ulepszenia swojego ciała. Budzi to oczywiście wiele kontrowersji, i konfliktów. Gra to połączenie akcji, skradanki i elementów RPG. Mamy bardzo dużo możliwości radzenia sobie z problemami i wykonywanymi zadaniami. Przede mną jeszcze pewnie sporo grania, ale aktualnie grę oceniam równie wysoko jak poprzedniczkę. Wciąga Smile
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 25.02.2018, 15:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mnie jakoś świat Deus Exa nigdy nie wciągnął, ograłem jedynkę włącznie z jej odświeżoną wersją, ale cyberpunk to nie moja działka. Jednak jest to pełnokrwisty rpg i jako taki naprawdę wart poznania.
Ja skończyłem teraz pierwszego Risena, jestem właśnie w połowie Divine Divinity i cieszy mnie bardzo, że przede mną jeszcze tyle gier z tego uniwersum.
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 25.02.2018, 16:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

MichalP wrote:
ograłem jedynkę

Pierwszą część serii z 2000 roku ?
Ja też nie jestem jakimś wielkim fanem cyberpunku jako takiego, ale dwa ostatnie Deus Exy są naprawdę bardzo dobre, i z utęsknieniem czekam na jakieś informacje o naszym rodzimym Cyberpunku 2077.
Przed Cyberpunkiem 2077 muszę jednak w końcu zagrać w Wiesława 3, ale do niego muszę kupić nowego kompa, i porządnie go zmodować graficznie, inaczej sobie tego nie wyobrażam. Jeśli chodzi o serię Divinity, to grałem tylko w Beyond Divinity, ale to było jakieś 12 lat temu, i za wiele nie pamiętam. Kojarzę muzykę, całkiem dobrą, przede wszystkim motyw z menu gry, i pamiętam, że musiałem usuwać starsze zapisy gry, bo miałem mizernie mały dysk twardy Wink W Divine Divinity grał mój kolega, i bardzo sobie grę chwalił, w sumie nic dziwnego, bo oceny ma wysokie.

Last edited by Adi on 25.02.2018, 16:56; edited 1 time in total
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 25.02.2018, 16:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adi wrote:
Pierwszą część serii z 2000 roku ?

Mhm, gram w starocie, czasami naprawdę wiekowe.
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 25.02.2018, 16:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

MichalP wrote:
Mhm, gram w starocie, czasami naprawdę wiekowe.

Tylko w starocie ?

Grałeś w Skyrima ? Jeśli tak, to ciekawi mnie twoja opinia o nim. Moim zdaniem to jedna z najbardziej przecenianych gier w historii.
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 25.02.2018, 17:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adi wrote:
Tylko w starocie ?

Nie, nie tylko Wink
Adi wrote:
Grałeś w Skyrima ? Jeśli tak, to ciekawi mnie twoja opinia o nim. Moim zdaniem to jedna z najbardziej przecenianych gier w historii.

Oczywiście, powiem tak, gdyby wywalić wątek ze smokami a skupić się na walce Imperium z buntownikami a wszystko to podlane mocnym deadrycznym sosem, ta gra zyskała by dużo więcej w moich oczach. Główny wątek olałem całkowicie, ale kiedy przyszło do bicia smoków na przymus co raz bardziej mnie odpychało od tej gry.Gra nie jest zła, dałem jej na GOL-u 7/10, ale na pewno nie jest wybitna ani przełomowa.
Tyle, że ja do gier Bethesdy mam ogromną słabość i nie zliczę ile godzin
spędziłem w ichnich światach Fallouta i innych..
Co do świata Elder Scroll to u mnie:
1, Morrowind
2. Oblivion
3. Skyrim
4 Daggerfall
Morrowind jest nie do przebicia pod każdym względem. Smile
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 25.02.2018, 18:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

MichalP wrote:
Główny wątek olałem całkowicie, ale kiedy przyszło do bicia smoków na przymus co raz bardziej mnie odpychało od tej gry.

Główny wątek jak dla mnie słaby, i przewidywalny. Pomysł ze smokami nawet fajny, ale co z tego, skoro walka z nimi jest nudna, smoki są podobne do siebie, podobnie się zachowują, ogólnie walka w Skyrimie jest słaba, mało mięsista, jeśli wiesz co mam na myśli Smile dialogi są poniżej dna i wszelakiej krytyki, animacje drewniane, grafika co najwyżej przeciętna jeśli chodzi o techniczną stronę oprawy, artystyczna nawet fajna, leciuteńko kreskówkowata.
Questy też są słabe, no, może kilka było nawet niezłych, ale te kilka, to trochę mało jak na taką ich ilość.
Niemniej Skyrim mimo swojej przeciętności potrafił mnie wciągnąć na te kilkadziesiąt godzin, ale znowu, przede wszystkim dlatego, żeby zdobyć smoczą zbroję, a to, chyba przyznasz, niezbyt dobrze świadczy o tej grze Wink
Moim zdaniem Skyrima ratuje naprawdę fajny, nordycko - wikingowy klimat, i muzyka. Jeremy Soule naprawdę się spisał. Nie grałem w poprzednie części The Elder Scrolls, i nie słuchałem muzyki z tychże gier, ale zdecydowanie soundtrack ze Skyrima daje radę, ba, jest bardzo dobry np. taki Kyne' Peace, Masser, czy Aurora to perełki Smile
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 01.03.2018, 20:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

God of War 4
https://www.youtube.com/watch?v=vx8uq1vc0ZU
Wygląda bardzo zacnie Smile
Będzie to mój pierwszy kontakt z tą serią. Czekam.
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 02.03.2018, 20:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Grał ktoś w Metro ? W tym roku ma wyjść nowa część, zatytułowana Metro - Exodus.
https://www.youtube.com/watch?v=IeahdCa3Mig
Wygląda smakowicie Smile Po części otwarty świat, twórcy obiecują świetną grafikę, jeśli będzie taka jak na powyższym filmiku, to będzie dobrze.
Oby z racji większej otwartości świata gra nie zatraciła klimatu bardzo dobrych poprzedniczek.
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 02.03.2018, 21:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Grałem, bardzo dobre, na najnowszą pewnie też się skuszę.Właśnie ten otwarty świat mnie zainteresował, byleby było dużo łażenia i zwiedzania to łykam.
Adi wrote:

God of War 4

Ograne wszystko co wyszło pod tym szyldem, no ale ja uwielbiam hakenslesze. Wink Spodoba Ci się, siecz i rąb w najlepszym stylu, chociaż mnie zawsze kojarzyło się z Darksiders bez statsów, ale to pewnie przez grafikę.
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 02.03.2018, 22:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Spodoba Ci się, siecz i rąb w najlepszym stylu, chociaż mnie zawsze kojarzyło się z Darksiders bez statsów, ale to pewnie przez grafikę.

Na Darksiders, w szczególności drugą część, miałem kiedyś chrapkę, ale po zobaczeniu filmików z gry mi przeszło Wink Styl graficzny i walka niezbyt mi odpowiadają. Slashery to chyba nie moja bajka, mam nadzieję, że właśnie God of War 4 nie będzie miał ,,przesadzonej'' walki, na filmikach nie wygląda zbyt slasherowato, na szczęście Wink
Swoją drogą, zapowiada się konkretny rok, jeśli chodzi o gry, czy to na pececie, czy konsolach.
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 02.03.2018, 22:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adi wrote:
na filmikach nie wygląda zbyt slasherowato

To jest 100% slasher ze statsami, nie spodziewaj się za wiele.
Adi wrote:
ale po zobaczeniu filmików z gry mi przeszło

Gdybym miał oceniać gry po filmikach to chyba bym w nic nie pograł w życiu Wink
Adi wrote:
Swoją drogą, zapowiada się konkretny rok, jeśli chodzi o gry, czy to na pececie, czy konsolach.

Owszem, jak na razie jest bardzo ładnie, już czekam aż stanieją Vampyr i Kingdom Come: Deliverance.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Page 17 of 20

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum