Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - zasady

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Radek
Guest

PostPosted: 12.04.2007, 06:31    Post subject: PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - zasady Quote selected Reply with quote

Zabawa (bo o zabawę tu chodzi) ma charakter okrutny i jej celem jest wyłonienie ulubionego (może trafniejsze byłoby określenie: w najmniejszym stopniu nielubianego) albumu Forum Dinozaurów (chodzi o najlepszy album jednego wykonawcy/zespołu). W szranki stają jedynie płyty z materiałem premierowym. W przeważającej części są to albumy studyjne, chociaż czasami będą się trafiać także koncertówki (jak na przykład Concerto For Group And Orchestra Deep Purple czy debiut SBB).

Zasady:

1. Zadanie, które stawiamy przed sobą, polega na codziennym oddawaniu głosu na jedną z płyt zespołu/wykonawcy, przy czym – uwaga: GŁOSUJEMY NA ALBUM, KTÓRY NASZYM ZDANIEM POWINIEN ODPAŚĆ. Podobnie jak w programie „Ryzykanci”, decydować może również odpowiednia taktyka. Dla przykładu: ktoś, kto uwielbia album A może tu głosować nieustannie na album B, bo boi się, że w finale jego ulubiony krążek mógłby przegrać rywalizację z tą właśnie płytą. Swoich wyborów nie trzeba uzasadniać. Należy jednak nadmienić, iż z głosowaniem „taktycznym” wiąże się pewne ryzyko (zob. p. 5.).

2. Prawo do głosowania mają wszyscy zarejestrowani For(um)owicze.

3. Tytuł wskazywanego albumu zapisujemy boldem.

4. Codziennie o stałej porze (obecnie głosujemy do ok. 21.00) będą podliczane głosy z poprzedniej doby i – w oparciu o największą ilością wskazań – eliminowana jedna z płyt. Po ukazaniu się nowej listy - znów możemy oddawać głosy.

5. W razie równej ilości punktów, jeśli chodzi o płyty, które uzyskają najwięcej negatywnych głosów, odpada ta, która miała więcej wskazań w rundzie wcześniejszej. W wypadku kolejnego remisu – bierzemy pod uwagę wyniki z rundy jeszcze wcześniejszej, itd. Jeśli i tu będzie remis – zarządzamy dogrywkę między tymi płytami (jedynie w I rundzie od razu przechodzimy do dogrywki).

6. W dogrywce można głosować na inną płytę niż ta, którą wskazało się w regularnej rundzie głosowania, nawet jeśli ta również "przeszła" do dogrywki (próba uzasadnienia: ktoś mógł głosować "taktycznie", a taktykę można zmienić). Prawo do głosowania w dogrywce mają wszyscy zarejestrowani Forumowicze (niezależnie od tego, czy głosowali w rundzie zasadniczej, czy też - nie).

Wspomniany już wyżej aspekt "okrucieństwa" polega również na tym, iż nie wszyscy mogą/muszą znać wszystkie płyty danego zespołu/wykonawcy. Zakładamy tu, że powód, dla którego nie sięgamy pewne płyty, jest naszą prywatną sprawą Wink.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group