Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Muzyczna Prasa
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Monstrualny Talerz
maxi-singel analogowy

PostPosted: 22.03.2018, 16:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nowy "darksidowy" Lizard już jest. Oczywiście wiele ciekawych materiałów, w tym artykuł Mahavishnu o Chicku Corei (już czekam na część 2!). Znajduje się tu również cały artykuł poświęcony "Inner Mounting Flame", byłem strasznie ciekaw, czy rozkminione zostanie zagadnienie, o które wcześniej dopytywał bodaj Białystok, t.j. o datę nagrania i wydania tej płyty - niestety autor delikatnie* ominął te drobne szczegóły Smile

* jako data wydania podany jest 14 sierpnia, co byłoby chyba nieco za wcześnie, jeśli nagrania odbyły się w lipcu. Być może to jest właśnie data dokonania nagrań?
Back to top
View user's profile Send private message
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 23.03.2018, 10:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Porzuciłem kupowanie "Lizarda" parę numerów temu. Nie jestem w stanie znieść wielostronicowych egzaltowanych wypocin na temat grup bez znaczenia (typu Czar, któremu ktoś poświęcił chyba z 10 stron), a dla jednego czy dwu ciekawych artykułów o jazzie / fusion szkoda mi pieniędzy. Plus Audio Cave zaczęło dodawać jako bonusy CD chyba największe śmieci, jakie mieli na magazynie Sad
View user's profile Send private message Visit poster's website
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 23.03.2018, 11:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja kupuje, ale nie czytam Wink, tzn. mam kilka numerów zaległych. Jakoś mnie ta nowa odsłona "Lizarda" mniej przekonuje.
Płyt ostatnio nie dołącząją. Może to i lepiej...
Back to top
View user's profile Send private message
Yer Blue
remaster

PostPosted: 23.03.2018, 13:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja kupuję tylko ze względu na wypociny o grupach bez znaczenia Smile W poprzednim numerze przyciągnęło mnie 6 stron o 2066 and Then i dopóki będą pisać o moich ulubionych NKR-ach, warto śledzić poczynania Lizarda, pomimo wielu wad tego pisma. W najnowszym numerze wyjątkowo mało mnie ciekawi a kolejny tekst o Ciemnej Stronie to dla mnie odstraszacz Wink
A brak dołączonej płyty CD w zamian za więcej stron to bardzo dobry ruch.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
boasnake
szpula

PostPosted: 23.03.2018, 15:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

ostatnio kupiłam z rozmachu "Teraz Rock". Powiem szczerze, że już chyba więcej go nie kupię. Szkoda marnować kasy, lepiej dołożyć do jakiejś ulubionej płyty. Jeszcze parę lat temu kupowałam go ze względu na ciekawe recenzje i wkładki, ale widzę że strasznie zaniżyli poziom. Ostatni raz Wink
Tarkus

PostPosted: 23.03.2018, 17:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie no, TR nie kupuję już -naście lat. W sumie na polskim rynku nie widzę jakiegoś interesującego pisma. Kiedyś miałem nadzieję, że będzie to "Gazeta magnetofonowa", ale się rozczarowałem. Zostaje "Mojo", czasami "Prog", ale tu z kolei są oczywiście kłopoty z dostępnością.

@Yer Blue, ale tak szczerze - dowiedziałeś się z tego artykułu czegoś ciekawego o 2066 And Then, czy znowu było dziesięć stron lania wody i kaczkowskiej egzaltacji?
Yer Blue
remaster

PostPosted: 23.03.2018, 23:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:

@Yer Blue, ale tak szczerze - dowiedziałeś się z tego artykułu czegoś ciekawego o 2066 And Then, czy znowu było dziesięć stron lania wody i kaczkowskiej egzaltacji?

Artykuł jest naszpikowany bardzo ciekawymi i przydatnymi informacjami np. na temat powstania zespołu, zawiłej polityki różnych wersji płyty, jak i samych utworów, ponadto jest dokładnie opisane co, gdzie i kiedy zostało nagrane. Bardzo dużo miejsca zostawiono bonusom i historii po rozpadzie, gdzie są np. wątki zahaczające o współprace ex-członków zespołu z... CC Catch i Dieterem Bohlenem Smile A wisienką na torcie jest współpraca z Donną Summer, która użyczyła swego głosu w chórkach w jednym utworze 2066 and Then, zanim stała się popularna. Strasznie drobiazgowy tekst, o zespole, o którym niby nic nie wiadomo a tyle można się dowiedzieć.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tarkus

PostPosted: 24.03.2018, 23:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czyli znów casus Czar i bym się czytając własną pięścią zabił.
Białystok
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 24.03.2018, 23:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ten chce aby mu dołączyli CD, tamten za żadne skarby nie chce zapełniać nim przydomowego śmietnika z napisem plastiki, inny chce 6 stron o NKRowym zespole jednej płyty, tamtemu to prosta droga do samookaleczenia. Very Happy
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Page 12 of 12

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum