Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o grach
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MichalP
maxi-singel analogowy

PostPosted: 09.04.2018, 23:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gacek wrote:
ale na PC kulawe sterowanie i rozgrywka ułatwiona do przesady, zero zagadek praktycznie i mało klimatu.

Otóż to, jeden ze słabszych portów jakie powstały, choć nie powiem, kilka momentów jest niezłych. Polecam pierwszy Dead Space jeśli chodzi o sterowanie, tam dopiero jest poronione, bez ściągniętego fixa który to naprawia nie ma co podchodzić ale sama gra bardzo fajna.
Back to top
View user's profile Send private message
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 19.04.2018, 23:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dead Space dopiero muszę obadać.

Ostatnio ściągnąłem zoptymalizowaną pod nowe systemy wersję pewnej klasycznej gry. Co tu dużo mówić "I live again". Kto raz zagrał ten już ma przed oczami scenę kiedy bohater wymawia te słowa.
Pomyśleć że to już ponad 20 lat a ja jeszcze dobrze pamiętam jak to się pojawiło na rynku. Eh znów zarwana nocka będzie.
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 17.05.2018, 10:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dzisiaj w końcu zagrałem w Get Even, po jakichś dwóch godzinach grania mogę powiedzieć jedno. Jest klimat, i to ciężkawy, bardzo intrygująco zapowiada się dalsza rozgrywka.
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Back to top
Adi
maxi-singel analogowy

PostPosted: 13.06.2018, 21:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak u was wrażenia, jeśli chodzi o E3 2018 ? Moim zdaniem nie ma tragedii. The Last of Us u mnie wygrało, Cyberpunk 2077 zdziwił nieco kolorowym trailerem, ale szkoda, że nie pokazano wszystkim choćby cienia rzeczywistej rozgrywki, tylko za plecami niestety, Ghost of Tsushima - to może być kozak, czuć klimat, do tego dobrze wygląda, czekam na kolejne informacje o tej grze. Metro Exodus to raczej pewniak, niesamowicie intrygująco zapowiada się Death Stranding. Oj, będzie w co grać, teraz tylko pozostaje mi kupić kino domowe i TV Wink
"Nie jesteśmy wrogami lecz przyjaciółmi. Wrogami być nam nie wolno. Choć targają nami namiętności nie mogą zerwać więzów serdecznych. Tajemny akord pamięci zagra trącony ponownie przez anielskie struny naszej natury" - Martin Luther King
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Page 20 of 20

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum