Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Judas Priest
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 16.06.2018, 21:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cure wrote:
...Za ew. przycięcie wyrazów pochodzących z rynsztokowego słownika nie będę miał najmniejszych pretensji Cool

Ok, ale jak widać Moderatorzy prawdopodobnie nie mają czasu ostatnio - choć przynajmniej jednego z nich, widziałem "na wizji" Wink Dobra, sam wytnę.
Back to top
View user's profile Send private message
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 16.06.2018, 22:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niestety pomimo szczerych chęci nie udało się spotkać - brak czasu (chociaż nie powiem zerkałem czy gdzieś Majkel się w zasięgu wzroku nie pojawi Cool ).
Co do samego koncertu to na górnych trybunach było brzmieniowo tak sobie. Megadeth to była brzmieniowa porażka ale nie powiem rudy ładnie sypał asami z rękawa. Same klasyki. Taki support to ja rozumiem Wink
Judas Priest brzmiało lepiej ale co najwyżej poprawnie. Dla mnie zaskoczenie ogromne bo spodziewałem się dogorywającego Halforda a tutaj stary pedał darł japę jakby miał ze 20 lat mniej. Jedyne co mi się nie podoba to sposób w jaki interpretuje Painkillera. Ogólnie oglądając koncert czułem się jakbym kasete VHS włączył z lat 80, wystrój sceny, ubrania, zachowanie muzyków,Harley i nawet to dziwnie syntetyczne brzmienie perkusji. Wehikuł czasu. Energia była potężna, naprawdę dali radę i nawet moja lepsza połowa, która jakoś nie przepada za Judaszami wyszła lekko oszołomiona.
Jedyna kwestia, której mi trochę szkoda to że nie grają nic z Nostradamusa a myślę o utworze Death. Cały set to była jazda na wysokich obrotach i taki powolny walec były dobrą odmianą. Po posłuchaniu koncertówki Touch Of Evil uważam że ten utwór świetnie by zbilansował setlistę.
Tak czy inaczej koncert świetny i myślę że nikt nie wyszedł zawiedziony. Szkoda że rano trzeba było wstać o 5:30 Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum