Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 82, 83, 84  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosz
digipack

PostWysłany: 23.12.2017, 10:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolę moderatorów traktuję jako rolę ekipy sprzątającej. Jeżeli serio oczekujecie, że będę czytał na bieżąco jakieś dziwne, wzajemne pretensje, wnikał w nie, rozpatrywał i rozsądzał spory o d... - inaczej to ujmę, żebym nie musiał banować sam siebie, powiedzmy: o rzeczy błahe, to ja się na to nie piszę.

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 23.12.2017, 13:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Zauważyłem, że nasi moderatorzy zachowują się jak ten leśniczy z tego dowcipu o Niemcach i partyzantach - nie wnikając w szczegóły każą wszystkim się zamknąć i być grzecznymi. Ten kto kogoś tam zwyzywał zwykle jest karcony na równi z tym , który zwyzywany coś tam odburknie

Odburkiwanie to nie jest najlepszy sposób na kończenie sporów, wręcz przeciwnie, może je tylko zaostrzyć. Jeśli dwie strony nawzajem sobie wrzucają - kasujemy posty czy upominamy obydwu. Tutaj metoda "na leśniczego" moim zdaniem jest właściwa. Kiedy zdarzy się klarowna sytuacja, że jeden będzie obrażał drugiego, a drugi tylko obrywał, to konsekwencje dotkną tylko tego pierwszego. Nie przypominam sobie, żebym ja czy któryś z pozostałych członków moderacji karcił osobę niewinną. Tak więc trzymam się zasady, że "chcącemu nie dzieje się krzywda".
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 27.12.2017, 17:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak czytam Wasze posty i se myślę - jeden nie ma czasu, drugi pojęcia, a dla trzeciego czy komuś ukradli rower, czy ukradł rower to wsio rawno, tak czy tak zamieszany ... ech moderatorzy...

http://artrock.pl/
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 27.12.2017, 18:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszą odpowiedzią na takie refleksje jest przypomnienie o istnieniu punktu nr 9 Regulaminu. A jako że żadnego podania z konstruktywną krytyką ze strony jakiejś osoby uważającej się za poszkodowaną nie otrzymaliśmy, to nie mamy czego rozpatrywać. Było kilka sporów ostatnio, ale już wygasły i obecnie mamy spokój - oby jak najdłużej.
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 27.12.2017, 21:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Tak czytam Wasze posty i se myślę - jeden nie ma czasu, drugi pojęcia, a dla trzeciego czy komuś ukradli rower, czy ukradł rower to wsio rawno, tak czy tak zamieszany ... ech moderatorzy...

Serio? Uważasz, że lepiej sobie poradzisz? OK, to chętnie powierzę Tobie moją funkcję, skoro Twoim zdaniem jestem taki niewydarzony.
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.12.2017, 22:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmujcie się Modzi, Wojtek wszedł w okres męskiego przekwitu i w ostatnim czasie marudzi jak - nie przymierzając - djmis przed laty. Trzeba mu jednak kibicować, być może uczyni malkontenctwo sztuką! Wink
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 27.12.2017, 22:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serio.
Ale nie uważam, że sobie lepiej poradzę, dlatego nie podejmuję się takich zadań. trzeba znać swoje ograniczenia A Wy dostaliscie po rowerze - to pedałujcie. Nikt Was do tego nie zmuszał.

http://artrock.pl/

Ostatnio zmieniony przez WOJTEKK dnia 28.12.2017, 08:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 27.12.2017, 23:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry Callahan i Zbigniew Boniek w jednym. Hats off Wink Smile
Bednaar

PostWysłany: 03.02.2018, 22:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po dłuższej przerwie.
Ze względu na pracę zawodową moje wizyty na FD będą sporadyczne, dlatego rezygnuję z funkcji moderatora.
Dziękuję Jakuzowi, Bartoszowi i gharveltowi za współpracę i przepraszam za zaistniałą sytuację. Proszę o zrozumienie - powody są poważne, ale nie chcę nic ujawniać na forum.
PS. Postaram się - w miarę możliwości - zaglądać na FD w weekendy. W dni robocze nie będzie to możliwe.
gharvelt

PostWysłany: 04.02.2018, 23:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli są to poważne powody i nie chcesz ich ujawniać, to oczywiście nie będę dopytywać, tym niemniej - podobnie jak przy okazji rezygnacji poprzedniego składu - zachęcam do przemyślenia decyzji. Nie sądzę żeby zostało źle odebrane sprawowanie funkcji moderatora nawet wówczas, kiedy byłbyś w stanie pojawiać się wyłącznie w weekendy. Od kilku tygodni znów mamy spokojnie na forum i nawet nie trzeba zbyt wielu interwencji.
Bednaar

PostWysłany: 01.04.2018, 22:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak widać - naprawdę mam mało czasu na nawet zwykłe pisanie postów, zatem moderacja absolutnie nie wchodzi w grę. Podtrzymuję zatem moja decyzję rezygnacji z funkcji moderatora. Dziękuję za współpracę i przepraszam, że nie podołałem temu zadaniu - sprawy rodzinne i zawodowe nie pozwalają mi nawet na zwykłe udzielanie się na FD.
Moonchild
epka analogowa

PostWysłany: 26.08.2018, 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję się skontaktować z administratorem, kto nim jest? napisałem do użytkownika Admin, ale póki co cisza.
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.08.2018, 06:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz z pewnością prędzej czy później się odezwie. Ewentualnie napisz jeszcze do Gharvelta.
esforty
longplay

PostWysłany: 29.08.2018, 20:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem wysłać prywatną wiadomość, a nie ma obecnie takiej opcji??
Admin
Site Admin

PostWysłany: 04.09.2018, 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Esforty, nadal masz z tym problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 73 z 84

Skocz do: