Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Site Admin

PostWysłany: 02.11.2018, 23:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aaaa! No i ta zmiana czasu - jednak! Przestawiamy w profilu na GMT + 1hrs. Powinno być ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Site Admin

PostWysłany: 07.11.2018, 22:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
...W niedzielę wieczorem roześlę wiadomości...

Na szczęście nie napisałem, o którą niedzielę chodzi Wink Spokojnie, wybaczcie ale ostatnio kompletnie nie mam czasu na wieczorne - internetowe, sprawki. Postaram się podać wszystko jak na tacy w najbliższy weekend. Podałem termin! Wink
Powrót do góry
esforty
longplay

PostWysłany: 09.11.2018, 11:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czekamy, wobec tego.
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 11.11.2018, 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli oczekiwanie trwa nadal — chętnie dołączę w ostatniej chwili Embarassed
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Site Admin

PostWysłany: 11.11.2018, 23:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnia chwila właśnie trwa - jutro jest ok! Wink
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 28.11.2018, 21:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba już dosyć podtrzymywania napięcia jak w - nie przymierzając - najlepszym horrorze jaki widziałem od lat, czyli "Dziedzictwu" - nie ma tematu. Przepraszam, ale nie mam czasu, nic nie wiem, zarobiony jestem - zapominamy o tej zbiórce, piszcie spokojnie dalej. Serwer jest opłacony i ma się dobrze.
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 29.11.2018, 08:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rewelacja... ale naprawdę nic a nic nie musimy wspomóc?
Admin
Site Admin

PostWysłany: 29.11.2018, 21:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic - jest ok.
Powrót do góry
RoryGallagher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 14.08.2019, 18:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na forum próbował się zarejestrować użytkownik SafeMan, ale jego konto nie zostało aktywowane. Da radę coś z tym zrobić? Znam go z innego forum, więc mogę poręczyć, ze to nie żaden spamer, tylko ktoś chcący popisać o muzyce.
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 15.08.2019, 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem aktywowania kont na FD jest stary i niestety wciąż nie został skutecznie rozwiązany. Narzekałem na to już wielokrotnie, zatem nie będę się powtarzać. Dodam tylko, że również znam SafeMana z innego forum i fajnie, jakby udało się go tutaj szybko dodać.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 18.08.2019, 19:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktywuję konta jak tylko dostaję powiadomienie o zarejestrowaniu nowego członka. A takiego nie znalazłem w bazie.
Powrót do góry
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 19.08.2019, 08:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy to nie przypadkiem problem adresu e-mail? Swego czasu osoby mające skrzynkę gmail były automatem odrzucane (problem botów). Zalecane było założenie e-maila gdziekolwiek indziej.
Powrót do góry
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 27.08.2019, 08:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tymczasem wspomniany SafeMan, pomimo ponawianych prób, nadal nie może się zarejestrować. Sam to kiedyś przerabiałem przy rejestracji. Naprawdę nic nie da się z tym zrobić?
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.08.2019, 09:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pawle Adminie - czy dasz radę pomóc w zarejestrowaniu się kolegi SafeMan?
Admin
Site Admin

PostWysłany: 29.08.2019, 18:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej: nie ma takiego użytkownika Razz

Jeżeli jest faktycznie problem z adresem e-mail, to sprawdziłem w konfiguracji banicji. Był zbanowany 1 adres IP należący do Google Inc., odbanowałem go.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67  Następny
Strona 65 z 67

Skocz do: