Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi koncertów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 210, 211, 212  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 29.10.2018, 22:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
A może był? Rolling Eyes

nie było, przynajmniej w transmitowanej transmisji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 29.10.2018, 23:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sławek napisał:
Dziś koncert SBB i Jazz Q z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości PL i powstania Czechosłowacji
transmisja m.in. na youtubie i w radio:
https://www.youtube.com/watch?v=wsBy0jJ9nJo

Również bardzo dziękuję za cynk, oglądałem, słuchałem, choć "dorywczo". Bardzo podobała mi się ta inicjatywa, tym bardziej, że całą niedzielę, jako "Bohemianofil" przeżywałem 100 lat niepodległości Czech i Słowacji i nawet oglądałem sobie w telewizji ich paradę wojskową Smile A mogę się pochwalić, że w tym roku udało się zrobić kilka doskonałych wycieczek rowerowych po Czechach i Słowacji, w tym odwiedziłem grobowiec - mauzoleum Generała Milana Stefanika, jednego z Ojców Czechosłowackiej Niepodległości. Byłem tym faktem bardzo wzruszony, tym bardziej, że to mega klimatowa rzecz: grobowiec wyglądający jak piramida na szczycie góry w paśmie Małe Karpaty, wyglądający wprost jak sen jakiegoś szalonego architekta masona.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Milan_Rastislav_%C5%A0tef%C3%A1nik#/media/File:Mohyla_Milana_Rastislava_Stefanika.jpg
Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 31.10.2018, 16:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
KISS
Arena Kraków
18.06.2019

WOJTEKK napisał:
WoW! Dali się namówić po 25 latach od słynnej wtopy promocyjnej, kiedy poszlo coś kolo 1500 biletów. Teraz pójdzie jakieś 2500

Chyba że ceny za najtańsze bilety będą po ok. 800-1000zł, to będzie powtórka z...rozrywki Rolling Eyes
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 02.11.2018, 21:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z powodów od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z jednego z biletów na koncert Procol Harum w Łodzi 18.11.2018. Zainteresowanych zapraszam na PM. Jeśli ktoś z Warszawy - lub okolic - będzie chętny wybieram się do Łodzi autem, mogę zawieźć i ew. po koncercie przywieźć z powrotem.
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 06.11.2018, 10:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nikt nic?

RAMMSTEIN
24.07.2019
Stadion Śląski
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tarkus

PostWysłany: 07.11.2018, 13:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foreigner, a raczej coś, co z tej grupy pozostało, będzie dorabiać do emerytury w Dolinie Charlotty 17.07.2019.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.11.2018, 22:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Al Di Meola nie wiem czy będzie dorabiać czy zarabiać w ... Shocked Białymstoku 02.12.2018 r.
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 24.11.2018, 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

,,, robi się coraz gęściej Kraftwerk 21 czerwiec 2019 Katowice
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 26.11.2018, 11:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PHIL COLLINS

26.06.2019

Stadion Narodowy

WOJTEKK

PostWysłany: 26.11.2018, 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli trzeba jechać do Niemiec, albo do Pragi, na Narodowym za dużo nie usłyszymy.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 26.11.2018, 20:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Blisko... Tylko ta akustyka...

Obejrzałem z ciekawości na YT film z jednego z amerykańskich koncertów Phila. Z jednej strony tylko się cieszyć, że znowu mu się chce i że wokalnie całkiem nieźle daje radę, a energia ciągle go na scenie rozpiera. Z drugiej strony widok jednego z idoli, który ledwo chodzi i cały koncert musi śpiewać na siedząco, jest jakiś taki smutny. W ogóle Phil nie wygląda zdrowo, nieporównywalnie gorzej od Gabriela czy Rutherforda, o Hackettcie nie wspominając. Mam nadzieję, że to tylko takie wrażenie.
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 27.11.2018, 08:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, Phillo jest dość poważnie chory i chyba jednak prowadził nieco mniej higieniczny tryb życia, niż koledzy z Genesis i jest jak jest. Ale póki się jeszcze nie rozsypał, to poważnie rozważam udział. Czyli 2019 kroi mi się pod znakiem emerytury - Collins, Caravan, Elton, może Kraftwerk, na pewno Rammstein (to też już panowie 50+). Na Strawbs chyba jednak będę musiał dźwignąć się do UK, bo nic nie wskazuje, by jeszcze wyszli poza Wyspy, a Cousins nie młodnieje niestety.
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 27.11.2018, 09:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też sobie podejrzałem tego Philla, szkoda chłopa, ale cóż, latka lecą. Na basie Lee Sklar od Cobhama a na perkusji syn Phila, fajnie!

Z tematu znanych muzyków to słuchałem wczoraj Squackett (nudne, nie podobało mi się), ale odnotowałem, że na perkusji grał tam Jeremy Stacey, który obecnie zasila szeregi koncertowe King Crimson.
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.11.2018, 09:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kraftwerk kusi - choć został w nim z oryginalnego składu chyba tylko Ralf Hutter? Phila też traktuję poważnie i postaram się być, nie wiadomo czy i kiedy podobna okazja może się jeszcze trafić.
Tarkus

PostWysłany: 27.11.2018, 13:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Na basie Lee Sklar od Cobhama

On gra u Phila od samego początku Smile No i na gitarze Stuermer od Ponty'ego,a na drugiej perce Thompson z Weather Report Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 210, 211, 212  Następny
Strona 205 z 212

Skocz do: