Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pink Floyd
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 87, 88, 89

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 31.05.2018, 07:01    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jakuz wrote:
Raczej dają radę inni - Mason nigdy nie windował PF, wręcz przeciwnie - to najsłabszy perkusista wśród "wielkich rocka" - we wszystkich odmianach. On był jednak sprytny - słabo gram?, to chociaż "ponamageruje" sobie bo Waters ma do tego dwie lewe ręce a Gilmour nie ma czasu - sesje zdjęciowe, wywiady, etc...

To może inaczej. Wink Podoba mi się to, co obecnie robi Mason. Mógłby siedzieć w domu i myśleć: "nigdy nie windowałem PF, wręcz przeciwnie, byłem najsłabszym perkusistą wśród "wielkich rocka", lepiej pojeżdżę swoimi ładnymi autami" - i pewnie wielu wolałoby, żeby tak właśnie było. Zamiast tego Mason postanowił sobie potłuc na garach do starych numerów - i fajnie mu to wyszło. Całe szczęście, że nie wybrał niczego z późniejszego repertuaru, tylko znalazł sobie niszę.

Jakuz wrote:
Poważnie? Wyłączyłeś czas i kontekst? I swoją obecną niechęć do płyt dawnych progrockowców? Wink

Poważnie. Obecnie zdecydowanie chętniej posłucham A Momentary Lapse of Reason, której z dekadę temu nie tknąłbym nawet kijem. Naprawdę nie masz wśród muzycznych znajomych nikogo, kto nie przepada za tym albumem Rogera i woli zamiast niego posłuchać innej płyty? Smile
Ta moja niechęć do płyt dawnych progrockowców to trochę miejska legenda. Gdyby tak było, nie brałbym z własnej woli do samochodu płyt Watersa i innych jego kolegów z progrockowej szufladki. Smile
kośmin
epka analogowa

PostPosted: 31.05.2018, 11:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
Obecnie zdecydowanie chętniej posłucham A Momentary Lapse of Reason, której z dekadę temu nie tknąłbym nawet kijem.

dla mnie to ich naj album Wink
Back to top
View user's profile Send private message
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 31.05.2018, 11:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Maciek wrote:
Naprawdę nie masz wśród muzycznych znajomych nikogo, kto nie przepada za tym albumem Rogera

Zgłaszam się na ochotnika. Poprzednik i następnik o wiele lepsze Smile
akukuuu
epka kompaktowa

PostPosted: 31.05.2018, 12:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeśliby Radio KAOS tylko odplastikolić, to mnie osobiście słuchałoby się jej bardzo dobrze.
Back to top
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 31.05.2018, 21:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przeciwnie, dzięki brzmieniu to właśnie płyta-znak tamtych czasów. AOR-owa audycja radiowa z lat 80-tych, plastik musiał tu być Smile

Dla mnie A Momentary Lapse Of Reason łapie się do top 5 Floydów.
Back to top
Sławek
kaseta "chromówka"

PostPosted: 02.12.2018, 00:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ostatnio nie oglądałem, i nie wiem jak się zmieniały ceny, ale aktualnie pojedyncze części boxu The Early Years 1967-1972 kosztują poniżej 100 PLN, więc komplet tylko ok.550-600 PLN, jeśli ktoś zainteresowany...

edit:
nielubiany merlin: na wstępie po wpisaniu kodu 533666 cena obniża się o 5%, a przy płatności masterpass (to proste, należy sie zarejestrować i do tego systemu dodać kartę płatniczą), o dodatkowe 15 PLN! Obniża cenę przed płatnością, zatem wszystko widać.
Przy zakupach każdej płyty z zestawu osobno i darmowym odbiorze w kiosku ruchu całkowity koszt wyniesie poniżej 500 PLN - taka cebula Smile

ps. masterpass działa także na inne zakupy przy kwocie minimalnej 49 PLN i można korzystać wielokrotnie do wyczerpania limitu...
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 87, 88, 89
Page 89 of 89

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum