Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Audycje Radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.05.2017, 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@crescent: 1. strona była tydzień wcześniej.
Uważam jednak, że to dobry pomysł z tą reaktywacją "Wieczoru płytowego" - choć na razie słuchałem tylko jednej audycji (wtedy, gry grali "Man Of The Light" Seiferta). Audycję z Davisem (On The Corner) i Pogodynkami (Mysterious Traveller strona 1.) rozmyślnie odpuściłem - to są jedne z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 10.05.2017, 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry - wykonanie do dupy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 10.05.2017, 12:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
@crescentUważam jednak, że to dobry pomysł z tą reaktywacją "Wieczoru płytowego" - choć na razie słuchałem tylko jednej audycji (wtedy, gry grali "Man Of The Light" Seiferta).

A jaka była część mówiona? Jakieś ciekawostki? A komentarze o samej muzyce coś wnosiły, czy tylko ochy i achy?
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.05.2017, 12:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc część mówiona była szara i nijaka - nic obecnie z niej nie pamiętam Cool
W sumie lata świetlne brakują do poziomu audycji np. Beksińskiego.
Ale plus za wartość edukacyjną - z myślą o młodym pokoleniu.
crescent

PostWysłany: 10.05.2017, 12:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak, jak z Can. Za bardzo przynudzali.
Powrót do góry
crescent

PostWysłany: 10.05.2017, 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Ale plus za wartość edukacyjną - z myślą o młodym pokoleniu.

Znasz jakiegoś młodego człowieka, który słucha II PR? Wink Nawet jeśli interesuje się muzyką, to i kijem do słuchania tej audycji nie zagonisz.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 10.05.2017, 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Pomysł dobry - wykonanie do dupy

Rozwinę myśl - w latach 80-tych WP pelnił funkcje głównie informacyjną - czyli lecialy tam głównie premiery, a klasyka głownie dlatego, ze powoli się na CD ukazywała. natomiast teraz granie płyt które i tak potencjalni zainteresowani audycją i tak w większości znaja, to tak trochę sensu nie ma. To już nie jest Wieczór Płytowy, tylko Pogaduchy do Poduchy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 10.05.2017, 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
Znasz jakiegoś młodego człowieka, który słucha II PR?

Dla moich synów radio nie istnieje, ale dla mnie również.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowley
digipack

PostWysłany: 01.09.2017, 19:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to jakiś rodzynek, czy może nowy dobry trend ale Piotr Metz w Trójce, w dobrym wczesnopopołudniowym czasie, prowadził dziś dwugodzinną audycję w całości poświęconą grupie Focus. I nie chodzi o nurt disco polo ale o jodłujących Holendrów. Nie żeby mówił coś bardzo odkrywczego ale fajnie posłuchać w pracy takiej muzyki z radia.
Powrót do góry
Majkel

PostWysłany: 03.09.2017, 10:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pan Mann Banchee puścił dzisiaj, fajna muzyka. Drugą płytę Thinkin' z 1971 będę musiał sobie sprawić. Już zapomniałem, że kiedyś tego szukałem.
I jeszcze jakieś nieznane i niewydane nagranie Klanu poleciało (a myślałem, że Michał wyczerpał temat Wink ).

PostWysłany: 03.09.2017, 10:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też słyszałem. Dwójka Banchee to bomba. Nawet ten Klan dał się słuchać...
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 26.11.2017, 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w Wieczorze Płytowym Dwójki wieczorek sentymentalny "Fugazi" Marillionów i Dead Can Dance "Within The Realm..."
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 10.12.2017, 23:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z kolei dziś w wieczorze płytowym dwie płyty dla prawdziwych dinozaurów Jimi Hendrix "Are You Experienced" oraz McCoya Tynera "The Real McCoy".

Słuchanie Hendrixa z prawdziwego radia, z Dwójki to czysta przyjemność
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 03.12.2018, 08:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w audycji "Wieczór płytowy Dwójki" prezentowane były dwie płyty z rocznika 1986: Depeche Mode "Black Celebration" i Miles Davis "Tutu". Bardzo zabawne było, że Red. Tomasz Szachowski, który znany jest ze swojego zamiłowania do klasyki i jazzu, strasznie kręcił nosem na tego Depecha (jako plastik) i porównywał go z tym Tutu. Stwierdził, że nie wyobraża sobie, żeby znalazł się ktokolwiek, kto jednego dnia słuchałby Depechów, a drugiego Davisa i czerpałby z tego przyjemność, gdyż to dwa zupełnie odległe od siebie światy. Sądząc po sobie samym oraz wpisach wielu forumowiczów chyba jednak jest sporo osób które cenią i Davisa i Depechów i nie tylko słuchają ich dzień po dniu, ale wręcz płyta po płycie.

P.S. Tutu jest okropne, plastikowe, całkowicie pozbawione finezji i wyobraźni, jedna z najgorszych płyt Davisa. Porównanie Black Celebration do Tutu nokautem wygrywa Depech oczywiście.
Powrót do góry
esforty
longplay

PostWysłany: 03.12.2018, 10:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj p. Szachowski przestrzelił, chyba, nie po raz pierwszy.
Ale <parkę> wybrał intrygującą!
Aż taka niechęć do "Tutu"?
Bardziej się do tejże przyzwyczaiłem niż polubiłem, ale do fragmentów wracam Rolling Eyes .
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: