Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Audycje Radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.05.2017, 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@crescent: 1. strona była tydzień wcześniej.
Uważam jednak, że to dobry pomysł z tą reaktywacją "Wieczoru płytowego" - choć na razie słuchałem tylko jednej audycji (wtedy, gry grali "Man Of The Light" Seiferta). Audycję z Davisem (On The Corner) i Pogodynkami (Mysterious Traveller strona 1.) rozmyślnie odpuściłem - to są jedne z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt.
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 10.05.2017, 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry - wykonanie do dupy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 10.05.2017, 12:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
@crescentUważam jednak, że to dobry pomysł z tą reaktywacją "Wieczoru płytowego" - choć na razie słuchałem tylko jednej audycji (wtedy, gry grali "Man Of The Light" Seiferta).

A jaka była część mówiona? Jakieś ciekawostki? A komentarze o samej muzyce coś wnosiły, czy tylko ochy i achy?
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.05.2017, 12:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc część mówiona była szara i nijaka - nic obecnie z niej nie pamiętam Cool
W sumie lata świetlne brakują do poziomu audycji np. Beksińskiego.
Ale plus za wartość edukacyjną - z myślą o młodym pokoleniu.
crescent

PostWysłany: 10.05.2017, 12:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak, jak z Can. Za bardzo przynudzali.
Powrót do góry
crescent

PostWysłany: 10.05.2017, 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Ale plus za wartość edukacyjną - z myślą o młodym pokoleniu.

Znasz jakiegoś młodego człowieka, który słucha II PR? Wink Nawet jeśli interesuje się muzyką, to i kijem do słuchania tej audycji nie zagonisz.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 10.05.2017, 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Pomysł dobry - wykonanie do dupy

Rozwinę myśl - w latach 80-tych WP pelnił funkcje głównie informacyjną - czyli lecialy tam głównie premiery, a klasyka głownie dlatego, ze powoli się na CD ukazywała. natomiast teraz granie płyt które i tak potencjalni zainteresowani audycją i tak w większości znaja, to tak trochę sensu nie ma. To już nie jest Wieczór Płytowy, tylko Pogaduchy do Poduchy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 10.05.2017, 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
Znasz jakiegoś młodego człowieka, który słucha II PR?

Dla moich synów radio nie istnieje, ale dla mnie również.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowley
digipack

PostWysłany: 01.09.2017, 19:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to jakiś rodzynek, czy może nowy dobry trend ale Piotr Metz w Trójce, w dobrym wczesnopopołudniowym czasie, prowadził dziś dwugodzinną audycję w całości poświęconą grupie Focus. I nie chodzi o nurt disco polo ale o jodłujących Holendrów. Nie żeby mówił coś bardzo odkrywczego ale fajnie posłuchać w pracy takiej muzyki z radia.
Powrót do góry
Majkel

PostWysłany: 03.09.2017, 10:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pan Mann Banchee puścił dzisiaj, fajna muzyka. Drugą płytę Thinkin' z 1971 będę musiał sobie sprawić. Już zapomniałem, że kiedyś tego szukałem.
I jeszcze jakieś nieznane i niewydane nagranie Klanu poleciało (a myślałem, że Michał wyczerpał temat Wink ).

PostWysłany: 03.09.2017, 10:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też słyszałem. Dwójka Banchee to bomba. Nawet ten Klan dał się słuchać...
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 26.11.2017, 22:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w Wieczorze Płytowym Dwójki wieczorek sentymentalny "Fugazi" Marillionów i Dead Can Dance "Within The Realm..."
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 10.12.2017, 23:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z kolei dziś w wieczorze płytowym dwie płyty dla prawdziwych dinozaurów Jimi Hendrix "Are You Experienced" oraz McCoya Tynera "The Real McCoy".

Słuchanie Hendrixa z prawdziwego radia, z Dwójki to czysta przyjemność
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 03.12.2018, 08:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w audycji "Wieczór płytowy Dwójki" prezentowane były dwie płyty z rocznika 1986: Depeche Mode "Black Celebration" i Miles Davis "Tutu". Bardzo zabawne było, że Red. Tomasz Szachowski, który znany jest ze swojego zamiłowania do klasyki i jazzu, strasznie kręcił nosem na tego Depecha (jako plastik) i porównywał go z tym Tutu. Stwierdził, że nie wyobraża sobie, żeby znalazł się ktokolwiek, kto jednego dnia słuchałby Depechów, a drugiego Davisa i czerpałby z tego przyjemność, gdyż to dwa zupełnie odległe od siebie światy. Sądząc po sobie samym oraz wpisach wielu forumowiczów chyba jednak jest sporo osób które cenią i Davisa i Depechów i nie tylko słuchają ich dzień po dniu, ale wręcz płyta po płycie.

P.S. Tutu jest okropne, plastikowe, całkowicie pozbawione finezji i wyobraźni, jedna z najgorszych płyt Davisa. Porównanie Black Celebration do Tutu nokautem wygrywa Depech oczywiście.
Powrót do góry
esforty
longplay

PostWysłany: 03.12.2018, 10:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj p. Szachowski przestrzelił, chyba, nie po raz pierwszy.
Ale <parkę> wybrał intrygującą!
Aż taka niechęć do "Tutu"?
Bardziej się do tejże przyzwyczaiłem niż polubiłem, ale do fragmentów wracam Rolling Eyes .
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: