Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 84, 85, 86  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.01.2019, 23:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

greg66 napisał:
Przeczytałem "Podręcznik młodego administratora" oraz "Informacje Techniczne" zamieszczone przez Ciebie Jacku i niestety nie mam zielonego pojęcia o czym tam piszesz.

Natomiast faktycznie trochę się dziwię, że są u nas osoby dla których może to jest 'bułka z masłem', którym zależy aby forum nadal funkcjonowało (tak piszą) ale... no cóż brak czasu...

Podobnie jak greg66 - przeczytałem też owe wątki i wiem, że kompletnie bym się w tym pogubił. Może jednak jakiegoś Forumowicza zorientowanego w informatyce ruszy sumienie?
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 31.01.2019, 10:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co ma treść owych wątków wspólnego z informatyką?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar

PostWysłany: 31.01.2019, 11:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Np. znajomość skryptu phpBB.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 31.01.2019, 12:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle, że o tym skrypcie jest tylko wzmianka, a instrukcje i informacje tyczą się głównie obsługi panela administracyjnego, czyli gdzie kliknąć by coś w tym panelu zrobić. Mając ów panel otwarty i widząc jego opcje, wszystkie te instrukcje stają się klarowne. Obsługiwałem inne, bliźniaczo podobne forum i nie ma do tego konieczności posiadania wiedzy informatycznej. Nie budujmy mitów.

Od razu też powiem, że nie podejmę się roli administratora tutaj, gdyż moim celem jest ostatnio walka z własnym nałogiem internetowym, więc nie chcę mieć żadnych "usprawiedliwień".
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 31.01.2019, 12:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nałogi mają sprawiać przyjemność, nie należy z nimi walczyć.

Dobrze - Jakuz na jakim etapie jest to forum? Okej - Ty zamykasz kramik jako admin i co potem? Jak to będzie technicznie wyglądać?

http://artrock.pl/
Powrót do góry
sequencer
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 31.01.2019, 17:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ruszyło mnie sumienie.
1. Mógłbym podjąć się administrowania; dużo siedzę w pracy przy komputerze, sam jestem administratorem, ale serwerów Razz

2. Mógłbym podjąć się zaktualizowania phpbb - może się uda Razz a jak nie to nie było mnie tu Laughing
Stawiałem kilka forów phpbb, mybb ale to było dawno.
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 31.01.2019, 18:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no brawo Paweł
w Tułowicach będziesz miał pierwszeństwo aby wybrać jaki koncert GD Very Happy posłuchamy Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
B.J.
box

PostWysłany: 31.01.2019, 18:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i jest dobra wiadomość. Smile
Bednaar

PostWysłany: 31.01.2019, 19:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sequencer napisał:
Ruszyło mnie sumienie.
1. Mógłbym podjąć się administrowania; dużo siedzę w pracy przy komputerze, sam jestem administratorem, ale serwerów Razz

2. Mógłbym podjąć się zaktualizowania phpbb - może się uda Razz a jak nie to nie było mnie tu Laughing
Stawiałem kilka forów phpbb, mybb ale to było dawno.

Hurra Smile Ogromny szacunek, sequencer Smile
Jeszcze a propos moich obaw - być może jak pisał crescent nie jest to takie trudne, ale wszystko jest proste dopóki nic się nie wali, w razie jakiejś awarii forum osoba nieznająca owego skryptu pewnie musiałaby szukać pomocy u speców - trochę niekomfortowa sytuacja dla takiego admina, co to nie potrafi sobie z tym poradzić. No ale na szczęście mamy następcę Smile
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 31.01.2019, 19:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że Forum będzie trwało.
Leptir

PostWysłany: 31.01.2019, 20:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że znalazł się następca Jakuza. Szacun Sequencer - wygląda, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. 😊
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 31.01.2019, 20:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sequencer, jesteś wielkim człowiekiem, w zamian za podjęcie tego wyzwania oferuję ci pomoc w czymkolwiek np. umycie samochodu czy coś takiego albo poważniejszego. Jeśli będziesz w potrzebie to po prostu napisz.
Powrót do góry
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 31.01.2019, 20:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vivat Sequencer ! bawimy się dalej Wink
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 31.01.2019, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sequencer - ukłony i wielkie podziękowania!
Powrót do góry
Jakuz

PostWysłany: 01.02.2019, 14:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 84, 85, 86  Następny
Strona 81 z 86

Skocz do: