Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 01.02.2019, 20:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A już miałem ckliwie i żałośnie pożegnać się z FD Wink
A tu proszę, taki njus Very Happy
Parafrazując staruszka Vonneguta: God bless You Mr Sequencer Very Happy
Niech moc będzie z Tobą Very Happy
No i z nami też Wink
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 08.02.2019, 21:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaję sobie sprawę, że niewiele Was to obchodzi ale czuję się w obowiązku poinformować : przekazanie buławy trwa w najlepsze, czcigodny Andrzej wprowadza nowego Admina w obowiązki i sprawy techniczne, ja "pomagam" a finał niebawem. W zasadzie możecie powitać już nowego Admina. Choć zdaję sobie sprawę, że niezbyt to Was interesuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bednaar

PostWysłany: 08.02.2019, 22:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to chyba błędnie zdajesz sobie sprawę Wink , gdyż właśnie zastanawiałem się, jak się sprawy mają po deklaracji kolegi sequencera i miałem o to w weekend zapytać. Cieszę się, że nowy Admin jest już wdrażany w obowiązki Smile
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 08.02.2019, 23:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom, myślę że jednak wszystkich to interesuje. Życzę powodzenia w pełnieniu obowiązków nowemu adminowi!
esforty
longplay

PostWysłany: 09.02.2019, 09:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dam upust swoim monarchistycznym sympatiom:
Umarł Król! Niech żyje Król!
Ale, Ty Jakuzie, w żadnym aspekcie nie przywiązuj się do powyższej dezynwoltury. Miej się jak najlepiej!!!
B.J.
box

PostWysłany: 09.02.2019, 09:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuzie, kopę lat wykonywałeś ciężką i niewdzięczną robotę, za którą należą Ci się wielkie podziękowania. Exclamation
Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś uregulować mą wdzięczność stosownym przelewem. Cool
Jakuz napisał:
W zasadzie możecie powitać już nowego Admina.

Bądź władcą dobrym i roztropnym, Sequencerze Exclamation
Leptir

PostWysłany: 09.02.2019, 11:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też stanowczo muszę zaprzeczyć pogłoskom, jakoby nikogo przekazanie władzy nad Dinolandem nie obchodziło. Z niecierpliwością czekałem na wieści w tej sprawie. Sam nie pytałem zdając sobie sprawę, że nie jest to łatwa i bezproblemowa operacja.

Drogi Jakuzie - słowami nie wyrażę całej wdzięczności za Twoją pracę włożoną w administrowanie forum! Sequencerze - życzę Ci lat spokojnego i bezproblemowego zarządzania i po raz kolejny dziękuję za wzięcie tej odpowiedzialności na swoje barki.
gharvelt

PostWysłany: 09.02.2019, 12:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam do podziękowań dla Jakuza za całą aktywność w roli administratora przez tyle lat! I wyrażam nadzieję, że rezygnacja z funkcji nie jest równoznaczna z rezygnacją z aktywności na forum jako zwykły użytkownik.
Admin
Site Admin

PostWysłany: 09.02.2019, 21:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaprawdę, zakulisowe czynności trwają nieco czasu aczkolwiek jak zauważył niezastąpiony Jakuz, nastąpiło już przekazanie klucza do Królestwa.

Jestem pełen obaw czy podołam.
Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rockowy

PostWysłany: 09.02.2019, 21:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również podziękowania dla Jakuza i ukłony dla Pawła za podjęcie nowej roli.

Biorąc pod uwagę lokalizację Pawła, to powinno nastąpić jakieś uroczyste przekazanie kluczy do forum czy coś w tym stylu. Najlepiej w okolicach katowickiego komisu.
Jakuz

PostWysłany: 09.02.2019, 21:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że jednak wielu z nas obchodzi co się dzieje na forum. Jest nadzieja Wink

rockowy napisał:
...Biorąc pod uwagę lokalizację Pawła, to powinno nastąpić jakieś uroczyste przekazanie kluczy do forum czy coś w tym stylu. Najlepiej w okolicach katowickiego komisu.

Ło kurczę, tylko gdzie ja znajdę odpowiedniego jubilera albo i klucznika takiego jak w Ghostbusters? Mr. Green
Powrót do góry
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 09.02.2019, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że jednak wielu z nas obchodzi co się dzieje na forum. Jest nadzieja Wink

Obchodzi, obchodzi Smile.
Również gorąco Ci dziękuję za ogrom wysiłku, który włożyłeś w adminowanie naszego forum!

PS. Sequencer, trzymam kciuki. Na pewno dasz radę Exclamation
Powrót do góry
sequencer
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 10.02.2019, 19:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rockowy napisał:
Również podziękowania dla Jakuza i ukłony dla Pawła za podjęcie nowej roli.

Biorąc pod uwagę lokalizację Pawła, to powinno nastąpić jakieś uroczyste przekazanie kluczy do forum czy coś w tym stylu. Najlepiej w okolicach katowickiego komisu.

Jestem za! Very Happy
Biorąc pod uwagę również Twoją lokalizację, też obowiązkowo powinieneś być.
Arnold Layne
remaster

PostWysłany: 12.02.2019, 08:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuzie, wielkie podziękowania za Twoją pracę Very Happy
Sequencerze, powodzenia. Dasz radę Very Happy
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 14.02.2019, 22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
W zasadzie możecie powitać już nowego Admina.

To dobrze. Dzień dobry bardzo Sequencer! Spokojnej emerytury Jakuz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następny
Strona 82 z 86

Skocz do: