Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

King Crimson
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 92, 93, 94  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 24.11.2018, 11:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.dgmlive.com/news/albert-hall-2019

Wbrew obawom wielu fanów i krążącym plotkom - band w przyszłym roku ma jednak zamiar świętować 50 lecie wydania debiutanckiego krążka. Ciekawe czy z tego powodu pojawi coś intrygującego w set liście ?. Sprawdziłem set listę z ostatnich występów i niewiele się zmieniła w stosunku do wiosenno/letnich koncertów - choć fajnie, że utrzymało się Bolero - miałem poważne obawy czy nie wyleci z zestawu - nadal pamiętam mój szok i niedowierzanie jak to zagrali w trakcie Krakowskich show.

https://www.setlist.fm/setlist/king-crimson/2018/lolympia-bruno-coquatrix-paris-france-1397f935.html
Deformator
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 13.01.2019, 12:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba już powoli pieniążki odkładać.

King Crimson will also be performing 50 concerts in their 2019 Celebration tour – playing in the UK, France, Germany, Poland, Holland, Italy, Switzerland, Spain, Mexico, USA, Canada, Brazil, Argentina, Chile. Tickets available from www.dgmlive.com

https://www.youtube.com/watch?v=QHfZ8aH2fOY

https://www.discogs.com/user/mk.karolak/collection?page=1&limit=250&header=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 17.01.2019, 18:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyjadą do Warszawy!
https://dgmlive.com/news/New%20dates%20added%20Warsaw
26 i 27 czerwca w Romie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 17.01.2019, 20:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze, szkoda, że nie gdzieś bliżej na Śląsku - nie obraziłbym się gdyby znów trafiło w Krakowie czy Zabrzu / Katowicach - ewentualnie Gliwice. Widocznie za każdym razem chcą by żadne większe miasto w kraju / część kraju nie czuła się pominięta.
Deformator
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 08.02.2019, 06:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może informację na kiedy przewidywana jest wysyłka biletów zakupionych bezpośrednio na Rockserwis?

Powrót do góry
THRaKeD
cylinder Edisona

PostWysłany: 08.02.2019, 07:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też czekam. U nich zawsze to trochę trwa ale i zawsze przysyłają Smile
Powrót do góry
Heartbreaker
singel analogowy

PostWysłany: 08.02.2019, 13:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dzwoniłem do Rockserwis i powiedziano mi, że pod koniec lutego będą wysyłać.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 11.02.2019, 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałem fajny, schizowy sen. Śniło mi się, że uczestniczyłem w obradach Prezydium Rady Ministrów, któremu przewodniczył oczywiście nie kto inny, jak Premier Generał Wojciech Jaruzelski. Był to rok 1982 lub 1983, tam mi się przynajmniej wydawało we śnie. Spotkanie było w tamtych klimatach, na stole były paluszki i woda mineralna w butelkach, wszyscy palili papierosy, a na stołach było rozłożone zielone sukno. Spotkanie dotyczyło przyjazdu zespołu King Crimson do Polski i konieczności właściwego zabezpieczenia tego ważnego wydarzenia o charakterze międzynarodowym. Jaruzelski miał na kartce spisane najważniejsze ustalenia dotyczące przebiegu i zabezpieczenia koncertów, które referował po wojskowemu. To była prawdziwa, solidnie przeprowadzona operacja!
Powrót do góry
mahavishnuu
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 11.02.2019, 15:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Był to rok 1982 lub 1983, tam mi się przynajmniej wydawało we śnie. Spotkanie było w tamtych klimatach, na stole były paluszki i woda mineralna w butelkach, wszyscy palili papierosy, a na stołach było rozłożone zielone sukno.

Bardziej pasowałoby czerwone sukno. Wink
Jak napisałeś o tych papierosach, to przypomniało mi się, że Jaruzel, z wiadomych względów, zaczął palić dopiero w 1981 roku (nawet 40 fajek dziennie).
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 20.02.2019, 14:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Deformator napisał:
Ma ktoś może informację na kiedy przewidywana jest wysyłka biletów zakupionych bezpośrednio na Rockserwis?

dostałem info z rockserwisu, że dziś wysłali
Powrót do góry
Deformator
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.02.2019, 16:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie cicho i głucho. Status gotowe do wysyłki, oczekiwanie na wpłatę. A przecież wpłaty się już dawno robiło.

Powrót do góry
THRaKeD
cylinder Edisona

PostWysłany: 20.02.2019, 17:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostałem info z UPS, że jutro kurier do mnie zawita 🙂
Powrót do góry
Heartbreaker
singel analogowy

PostWysłany: 21.02.2019, 10:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje bilety przyszły w poniedziałek. Błyszczące, ładne.
Powrót do góry
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 09.04.2019, 05:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawy news - na nadchodzącą trasę Theo Travis zastąpi na klawiszach Billa ( jakieś kwestie i problemy rodzinne ) - trochę szkoda - choć to również wyborny muzyk - intrygująca kwestia - czy tylko na keyboardach - bo byłaby niezrównana szansa by z Mellem grali na 2 saxy / flety.

https://www.dgmlive.com/news/Theo%20Travis%20joins%20King%20Crimson

Z innych newsów - pod koniec kwietnia szykuje się nowy archiwalny krążek z serii Collectors Club - podobno o niezłej jakości dzwięku z Newcastle z Muirem, ja już sobie zamówiłem z rockserwis :

https://shop.schizoidshop.com/king-crimson---cc48---live-in-newcastle-december-8-1972-p1789.aspx
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 09.04.2019, 21:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym amerykańskim sklepie mnóstwo wydawnictw i bibelotów, w europejskim (burningshed) jakiś ochłap jeno, a w rockserwis jeszcze mniej... ech, co kraj to obyczaj.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 92, 93, 94  Następny
Strona 87 z 94

Skocz do: