Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pink Floyd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.05.2018, 07:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Raczej dają radę inni - Mason nigdy nie windował PF, wręcz przeciwnie - to najsłabszy perkusista wśród "wielkich rocka" - we wszystkich odmianach. On był jednak sprytny - słabo gram?, to chociaż "ponamageruje" sobie bo Waters ma do tego dwie lewe ręce a Gilmour nie ma czasu - sesje zdjęciowe, wywiady, etc...

To może inaczej. Wink Podoba mi się to, co obecnie robi Mason. Mógłby siedzieć w domu i myśleć: "nigdy nie windowałem PF, wręcz przeciwnie, byłem najsłabszym perkusistą wśród "wielkich rocka", lepiej pojeżdżę swoimi ładnymi autami" - i pewnie wielu wolałoby, żeby tak właśnie było. Zamiast tego Mason postanowił sobie potłuc na garach do starych numerów - i fajnie mu to wyszło. Całe szczęście, że nie wybrał niczego z późniejszego repertuaru, tylko znalazł sobie niszę.

Jakuz napisał:
Poważnie? Wyłączyłeś czas i kontekst? I swoją obecną niechęć do płyt dawnych progrockowców? Wink

Poważnie. Obecnie zdecydowanie chętniej posłucham A Momentary Lapse of Reason, której z dekadę temu nie tknąłbym nawet kijem. Naprawdę nie masz wśród muzycznych znajomych nikogo, kto nie przepada za tym albumem Rogera i woli zamiast niego posłuchać innej płyty? Smile
Ta moja niechęć do płyt dawnych progrockowców to trochę miejska legenda. Gdyby tak było, nie brałbym z własnej woli do samochodu płyt Watersa i innych jego kolegów z progrockowej szufladki. Smile
kośmin
epka analogowa

PostWysłany: 31.05.2018, 11:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Obecnie zdecydowanie chętniej posłucham A Momentary Lapse of Reason, której z dekadę temu nie tknąłbym nawet kijem.

dla mnie to ich naj album Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 31.05.2018, 11:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Naprawdę nie masz wśród muzycznych znajomych nikogo, kto nie przepada za tym albumem Rogera

Zgłaszam się na ochotnika. Poprzednik i następnik o wiele lepsze Smile
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 31.05.2018, 12:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśliby Radio KAOS tylko odplastikolić, to mnie osobiście słuchałoby się jej bardzo dobrze.
Powrót do góry
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 31.05.2018, 21:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeciwnie, dzięki brzmieniu to właśnie płyta-znak tamtych czasów. AOR-owa audycja radiowa z lat 80-tych, plastik musiał tu być Smile

Dla mnie A Momentary Lapse Of Reason łapie się do top 5 Floydów.
Powrót do góry
Sławek
kaseta FeCr

PostWysłany: 02.12.2018, 00:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nie oglądałem, i nie wiem jak się zmieniały ceny, ale aktualnie pojedyncze części boxu The Early Years 1967-1972 kosztują poniżej 100 PLN, więc komplet tylko ok.550-600 PLN, jeśli ktoś zainteresowany...

edit:
nielubiany merlin: na wstępie po wpisaniu kodu 533666 cena obniża się o 5%, a przy płatności masterpass (to proste, należy sie zarejestrować i do tego systemu dodać kartę płatniczą), o dodatkowe 15 PLN! Obniża cenę przed płatnością, zatem wszystko widać.
Przy zakupach każdej płyty z zestawu osobno i darmowym odbiorze w kiosku ruchu całkowity koszt wyniesie poniżej 500 PLN - taka cebula Smile

ps. masterpass działa także na inne zakupy przy kwocie minimalnej 49 PLN i można korzystać wielokrotnie do wyczerpania limitu...
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 26.03.2019, 08:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

28 marca 1994 roku ukazała się płyta Division Bell, czyli w czwartek obchodzimy 25 rocznicę. Od ukazania się More i Ummagummy do Division Bell upłynęło 25 lat, a od ukazania się DB do dnia dzisiejszego też 25 lat. Czyli bezkrólewie trwa już tyle, co Złoty Wiek....

Nie mniej mam nadzieję, że we wsiach i miasteczkach, siedzibach OSP i powiatowych bibliotekach odbędą się tradycyjne apele, odczyty i pochody.

Ja DB posłucham z przyjemnością.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.03.2019, 08:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 03.05.2019, 12:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka ciekawostka: od wczoraj Nick Mason jest Komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
B.J.
box

PostWysłany: 15.05.2019, 06:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stare, ale w "HD": Discovery Channel - Large Asteroid Impact Simulation
Peter Hammill
album CD

PostWysłany: 28.08.2019, 20:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Taka ciekawostka: od wczoraj Nick Mason jest Komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego.

Za co ten tytuł dostał? Już chyba rozdają tych komandorów i serów komu popadnie.
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 29.08.2019, 08:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PINK FLOYD: THE LATER YEARS 1987-2019

CDs:
CD 1: A Momentary Lapse of Reason Remixed & Updated (new Mason drum tracks re-recorded + Wright keys taken from some concerts multitracks)
CD 2: Delicate Sound of Thunder Remixed, Part 1 (with full original set list including One Slip, Welcome to the Machine and all the missing ones in the original official release)
CD 3: Delicate Sound of Thunder Remixed, Part 2
CD 4: Live unreleased / studio / demo Recordings (including some “Big Spliff” unreleased material and - maybe - “Peace Be With You”)
CD 5: Knebworth Concert 1990 (full, including The Great Gig)

BluRay Discs:
BR 1: Surround & Hi-Res Audio Mixes
BR 2: Delicate Sound of Thunder Restored & Remixed
BR 3: Pulse Restored and Re-Edited
BR 4: Venice Concert 1989 / Knebworth Concert 1990
BR 5: Unreleased Live Films, Music Videos & Concert Screen Films
BR 6: Documentaries and Unreleased Materials (including full unreleased “Endless river” film - full album with a never before seen full visual movie)

DVDs:
DVD 1: Delicate Sound of Thunder Restored & Remixed
DVD 2:Pulse Restored and Re-Edited
DVD 3: Venice Concert 1989 / Knebworth Concert 1990
DVD 4: Unreleased Live Films, Music Videos & Concert Screen Films
DVD 5: Documentaries and Unreleased Materials

Vinyl singles:
1: Lost For Words (censored clean edit)
2: Arnold Layne (unreleased live 2007 - last Wright performance)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Heartbreaker
singel analogowy

PostWysłany: 30.08.2019, 11:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie, na ile udało się poprawić obraz na Pulse?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89
Strona 89 z 89

Skocz do: