Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Przy muzyce o sporcie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 344, 345, 346  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Duch 1532
remaster

PostPosted: 09.06.2019, 11:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Cóż, Djoković znany jest z naciskania na sędziów, by przerwali mecz, kiedy mu niewygodnie. W innym razie przegrałby 0:3 i Thiem miałby dużo większe szanse w finale.
Albatros to ptak z rodziny diomedeidae, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Back to top
View user's profile Send private message
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 10.06.2019, 14:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tymczasem w magicznym świecie F1:
- Kubica z teamem prawie pobił rekord świada szybkości pit-stop (2,00 sekundy)
- Kubica solo tradycyjnie jechał spacerowo, podobno pozdrawiał publiczność trzymanym w dłoni hot dogiem i rozdawał autografy w trakcie okrążeń, dzięki czemu za sukces należy mu poczytywać, że nie został zdublowany przez przedostatniego w stawce. A tak serio ponad minuta straty do Russella to jest kurna dramat i może jednak KUB dałby już sobie spokój z firmowaniem twarzą williamsowego festiwalu żenady i wyjechał w Bieszczady. Zresztą prawdopodobnie i tak zniknie z F1 po którymś z najbliższych wyścigów, skoro jego własny team go sabotuje.
- starcie VET-HAM sprawiło, że nie zasnąłem podczas GP Kanady. Znów Vettel przewalił wyścig w swojej głowie - głupi błąd ze ścięciem zakrętu i potem pretensje, że sędziowie dali karę. Inna sprawa, że gdyby poszkodowanym nie był Hamilton, to pewnie kary by nie było, albo nie tak surowa. Aczkolwiek oglądanie Vettela zachowującego się jak Typowy Seba było ucztą dla oczu, z truskawką na torciku w postawi przestawienia numerów "1" i "2" na padoku Smile Przynajmniej wyścig będzie jakoś tam zapamiętany.
Ale ogólnie kurde, nie oglądałem F1 kilka lat i obecnie jest jeszcze nudniej, niż wtedy, gdy ją porzucałem. Z drugiej strony - emocji najwięcej dostarczały lata zwane dziś "killing years", więc może lepiej niech już będzie nudno, ale bez kilku pogrzebów rocznie.
View user's profile Send private message Visit poster's website
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 10.06.2019, 14:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Kibic Greg66 pisał non stop o powrocie Kubicy ale gdy ten nie jeździł w F1 ...
Widać nie tak to miało wyglądać stąd taka znamienna cisza w temacie, którą w końcu śmiałym wpisem przerwał kibic Tarkus.
Tarkus

PostPosted: 11.06.2019, 08:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Znaczy wiesz, ja bardzo szanuję, że F1 wspiera sprawnych inaczej, może dostają kasę z PFRON i dlatego jeszcze KUB jeździ. Inna rzecz, że dziś na fanpage Top Gear widziałem artykuł o kosiarce, która ma lepsze osiągi, niż "bolid" Williamsa.

Z rzeczy istotniejszych, Raptors dbając o dramaturgię przegrali z Golden State 105 - 106 i będzie mecz numer 6. Ale może już bez żartów, panowie Dyniożarły Smile
Monstrualny Talerz
longplay

PostPosted: 11.06.2019, 10:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Strasznie mnie rozbawiło, że zatrzymali Mameda Ch., tzn. w tym sensie, że ktoś musiał zostać wytypowany do tego zadania i czy użyli całego szwadronu czy pułku? Wozy opancerzone? ta sytuacja z rana: Heniek i Janek, zostaliście wytypowani do zatrzymania Mameda Ch, jesteście najbardziej wysportowani, będziemy was osłaniać zza węgła.
Back to top
Tarkus

PostPosted: 12.06.2019, 08:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zrobili to normalnie, czyli oddział "kominiarzy" zrobił siłowy wjazd nad ranem, więc Chalidow najprawdopodobniej był na ziemi, zanim zdążył powiedzieć "Allah akbar". Swoją drogą Czeczen zamieszany w handel kradzionymi autami, kto mógł się spodziewać! Wink
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 12.06.2019, 08:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

Panowie, to jest temat o sporcie. MMA to mniej więcej taki sport, jak Led Zeppelin jest jazzowy Smile
Back to top
Duch 1532
remaster

PostPosted: 14.07.2019, 22:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sad Sad Sad

Ale był to finał wart oglądania.
Albatros to ptak z rodziny diomedeidae, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 15.07.2019, 05:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Epicki

http://artrock.pl/
Back to top
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 15.07.2019, 07:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myślę, że Federer przegrał w momencie, gdy przełamał Djokovića przy 7-7 i aż nie mogłem uwierzyć jak po chwili dał sobie odbić z powrotem serwis. Serb już tego nie puścił. Szkoda, ale warto było siedzieć pięć godzin i oglądać ten finał. Federer nieubłaganie zbliża się do czterdziestki, ale to jak wciąż potrafi imponująco wytrzymywać mordercze pięciosetówki, pozwala myśleć, że spokojnie przebije rekord turniejów Jimmy'ego Connorsa.
Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 15.07.2019, 10:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niech gra jak najdłużej, bo następców nie ma. A lepszy mecz już widziałem - Nadal - Federer finał AO w 2017 - po wyniku tego nie widać, ale tłukli się strasznie i poziom był wyższy.

A co będzie jak nie będzie Federera, Nadala czy Djokera? Przecież reszta to straszne mamlasy.

Back to top
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 15.07.2019, 11:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Najlepszy mecz jaki ja widziałem to był finał AO 2012, jak Djoković wyszarpał wygraną z Nadalem w prawie 6 godzin. Do dziś mam w głowie obrazki, jak po meczu na ceremonii obaj nie mogli ustać, więc przynieśli im krzesełka i dali po butelce wody. Djoković dostał pierwszy i nie napił się, tylko najpierw oddał Nadalowi. To był jeden z pierwszych meczów tenisa jakie widziałem w życiu i sprawił, że strasznie polubiłem ten sport. A AO to mój ulubiony Szlem, nic nie przebija tego klimatu jak się wstaje w nocy albo wcześnie rano i ogląda jak biegają na australijskich kortach.
Back to top
Duch 1532
remaster

PostPosted: 15.07.2019, 11:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

To wczoraj to w jakimś sensie było odwrócenie klasycznego filmu przygodowego: Dobro grało lepiej niż Zło, ale przegrało, bo miało mniej siły psychicznej Confused
Back to top
WOJTEKK

PostPosted: 15.07.2019, 12:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:
Najlepszy mecz jaki ja widziałem to był finał AO 2012, jak Djoković wyszarpał wygraną z Nadalem w prawie 6 godzin. Do dziś mam w głowie obrazki, jak po meczu na ceremonii obaj nie mogli ustać, więc przynieśli im krzesełka i dali po butelce wody. Djoković dostał pierwszy i nie napił się, tylko najpierw oddał Nadalowi. To był jeden z pierwszych meczów tenisa jakie widziałem w życiu i sprawił, że strasznie polubiłem ten sport. A AO to mój ulubiony Szlem, nic nie przebija tego klimatu jak się wstaje w nocy albo wcześnie rano i ogląda jak biegają na australijskich kortach.

Oj tak, to też był kawał grania.

Back to top
Tarkus

PostPosted: 08.08.2019, 10:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ładny dzień w Toronto - Świątek pogoniła Woźniacką, a HuHu Cicipasa Smile
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 344, 345, 346  Next
Page 345 of 346

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum