Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Administracja i moderowanie
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 81, 82, 83

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
K o n i u
kaseta "chromówka"

PostPosted: 15.02.2019, 09:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wielki szacunek Jakuz za dbanie o wysoki poziom zarówno merytoryczny, towarzyski jak i techniczny. Już niewiele jest takich miejsc w necie, gdzie można z pewnym spokojem zaglądać mając pewność kulturalnej realizacji swoich pasji i obcowania z ciekawymi ludźmi. To też Twoja zasługa. Mam nadzieję, że wspomniana przez crescent'a emerytura choć częściowo będzie spędzana na FD Laughing
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 15.02.2019, 10:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przyznaję, że chyba do tej pory nie wyraziłem swojej wdzięczności dla Jakuza - czym niniejszym to czynię, ogromny szacunek za poświęcony czas na niełatwe zadanie, jakim jest administrowanie forum dyskusyjnym. Niewątpliwie był to własciwy człowiek na własciwym miejscu i jestem przekonany, że podobnie będzie w przypadku Pawła - Sequencera. Ogromny szacunek, Panowie! Nie wyobrażam sobie jednak FD bez oglądania nowych wpisów z obrazkiem okładki debiutu Gentle Giant w awatarze. I niech nikt inny nie próbuje sobie "pożyczyć" tego awatara Wink Napisz Jakuzie przynajmniej, czego obecnie słuchasz Smile
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 15.02.2019, 11:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przyłączam się do podziękowań dla Jakuza i Sequencera i jednocześnie deklaruję gotowość, aby w geście szacunku i podziękowń uścisnąć ręce obydwu szanownych kolegów w katowickim komisie w któryś z najbliższych weekendów. Wink
A Jakuz na emeryturze to dopiero pożyje - jak na emeryta przystało, wreszcie będzie miał dużo czasu na słuchanie i pisanie. Może nawet wreszcie uda się Go namówić na Gorlice? No i całe szczęście, że to emerytura a nie renta. Wink
Jakuz

PostPosted: 15.02.2019, 21:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ponownie serdeczne dzięki za miłe słowa, ale - chłopaki - dajta już spokój Cool
Mamy bohatera - Sequencer podjął się niezbyt wdzięcznej roli choć nikt Go do tego nie przymuszał ani nie werbował - po prostu i zwyczajnie "z marszu" uznał, że uratuje forum (chyba je lubi Wink Smile
Coś wspaniałego! Dzięki, młody Padawanie, stukrotne dzięki!
Na początku, na wprowadzenie, na zachętę Wink zawsze możesz liczyć na pomoc moją - jak sądzę trójki Modów - i last but not least - czcigodnego Andrzeja, naszego dobrego ducha i patrona w zasadzie.
Poradzisz sobie. Mało tego! Jestem pewien, że wprowadzisz FD w nową dekadę z przytupem. Będzie pewniej, nowocześniej i po prostu lepiej. Wreszcie!
Bo to forum na to zasługuje. I zasługuje na takiego admina jak Ty. Będzie dobrze!

Maciek wrote:
...A Jakuz na emeryturze to dopiero pożyje - jak na emeryta przystało, wreszcie będzie miał dużo czasu na słuchanie i pisanie. Może nawet wreszcie uda się Go namówić na Gorlice? No i całe szczęście, że to emerytura a nie renta. Wink

Wszystko prawda, ale na razie jako ersatz renty może chociaż sanatorium z funduszu albo ZUS ? Jakiś Świerklaniec (bo wtedy miałbym blisko do Zamku Książ, gdzie mam do pogadania z pewnym kotem co to konserwy wcinał) albo chociaż Wisła czy Ustroń i Czantoria pod nosem Wink
Cokolwiek się zdarzy będzie pewnie ok. I spotkanie w K-cach też. To nieuniknione.
Back to top
View user's profile Send private message
MirekK

PostPosted: 15.04.2019, 13:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przez ostatnich parę dni mam problemy z otworzeniem strony rockjazz.pl. Czy ja jedyny? Otrzymuje następujący błąd: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. "This site can't be reached., rockjazz.pl took too long to respond."
Ten tekst pisze ze smartfona.
B.J.
box

PostPosted: 16.04.2019, 14:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

U mnie bywa podobnie, tzn. za pierwszym kliknięciem strona się nie ładuje. Po chwili zwisu klikam ponownie (lub odświeżam) i zwykle ładuje się od strzału.
MirekK

PostPosted: 16.04.2019, 16:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

O to to, właśnie to samo dzieje sie u mnie. Usunąłem całą historię przeglądania w przeglądarce, która używam i jest troche lepiej.
B.J.
box

PostPosted: 12.05.2019, 19:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Mamy 77000 zarejestrowanych użytkowników
Cool
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 12.05.2019, 20:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zdajesz sobie sprawę, jaki koszmarnie gigantyczny procent tych użytkowników to boty? Wystarczy przejrzeć listę uzytkowników od najnowszych, wszystko leci tym samym algorytmem.
Back to top
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 12.05.2019, 20:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, ile tu się swego czasu porejestrowało botów. Niestety, nikt nie ma pomysłu, jak ten bałagan posprzątać. A szkoda, przez to wyszukiwarka użytkowników pozostaje niemal bezużyteczna.
Back to top
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 12.05.2019, 20:27    Post subject: Quote selected Reply with quote

Prosta sprawa, wystarczy usunąć wszystkich użytkowników, którzy mają 0 napisanych postów. Na pewno da się to zrobić jakimś prostym sposobem czy skryptem.
Back to top
gharvelt

PostPosted: 12.05.2019, 20:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Proponowałem już niegdyś takie rozwiązanie i nie zostało wdrożone. Może na forum opartym na przedpotopowym silniku (pewnie pamiętającym jeszcze czasy dinozaurów Wink ), te sposoby wcale nie są takie proste do zastosowania? Przypominam, że tutaj nie da się nawet przenieść postów z jednego tematu do innego, o czymś to świadczy.
Back to top
gharvelt

PostPosted: 17.06.2019, 17:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zgodnie z dzisiejszym porannym ogłoszeniem, napisałem do Administratora prośbę o przywrócenie nazwy "Płyty" jednemu z działów naszego forum (nie mogę jednak zagwarantować jak szybko to nastąpi, nie jest to zależne ode mnie). Ponadto wykasowałem wszystkie posty dotyczące sporu o wspomnianą nazwę - możemy wszyscy uznać, że sprawy nie było. Jeśli moje wypowiedzi czy działania kogoś uraziły albo zirytowały, to przepraszam. Zakładam, że wracamy teraz do "pisania o muzyce w starej, dobrej atmosferze", tak jak to głosi Regulamin.
Back to top
Admin
Site Admin

PostPosted: 20.06.2019, 13:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przywrócone.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 81, 82, 83
Page 83 of 83

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum