Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 26.07.2019, 08:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do życzeń dla naszego Admina - sequencera - jako przedstawiciel moderatorów: "łubudubu łubudubu, niech żyje nam Admin naszego klubu" Smile
Leptir

PostWysłany: 26.07.2019, 08:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do życzeń. Niech cyber-moc będzie z Tobą Adminie! 🙂
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 26.07.2019, 08:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niech co nasz kochany Admin?!!! Niech żyje!!!

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 31.07.2019, 10:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 04.10.2019, 20:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Mamy 77000 zarejestrowanych użytkowników

A gdzie oni się podziali? Smile

Komunikat, który pewnie mało kogo interesuje: pochwalę się, że wczoraj została przeprowadzona (i zakończona sukcesem) operacja usunięcia ponad 76700 botów, przy której pomogłem naszemu dzielnemu Adminowi. Reprezentacja Dinozaurów jest zatem znacznie skromniejsza, niż mogło się to wcześniej wydawać, ale z drugiej strony, jak bardzo podskoczyła średnia postów na każdego z nas! Smile

Problem wciąż istnieje gdzieś na marginesie, ponieważ boty nadal bardzo chcą zostać Dinozaurami i rejestruje się ich tutaj po kilkanaście dziennie. Ale teraz usuwanie ich będzie łatwiejsze, a może uda się też coś zrobić, żeby w ogóle nie mogły tu zakładać kont.
Powrót do góry
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 04.10.2019, 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz gratuluję Exclamation Świetna sprawa, że chciało Ci się tym zająć i że doprowadziłeś akcję do samego końca. Teraz wreszcie można korzystać z forumowej listy użytkowników bez uciążliwości Smile
B.J.
box

PostWysłany: 04.10.2019, 21:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochęście się naklikali. Dzięki (także za nieskasowanie przy okazji) Exclamation
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 04.10.2019, 21:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naklikał się oczywiście specjalnie napisany programik, który wyszukiwał i pacyfikował użytkowników bez postów z prędkością... może nie światła, ale dźwięku. Ręczne usunięcie jednego forumowicza trwa jakieś 30 sekund, gdyby faktycznie trzeba było wszystkich wyklikać... Smile
Powrót do góry
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 04.10.2019, 22:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym skasował również tego użytkownika: http://www.rockjazz.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=80744.
Chyba nie chcemy, żeby jakieś "dżendery" nam po forum szalały? Wink
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 05.10.2019, 14:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wielkie dzięki dla Zlatana za kawał dobrej roboty. Swego czasu wraz z Maćkiem, Jakuzem i - niestety od dłuższego czasu nieobecnym - Sheikiem uczestniczyłem w akcjach wykorzeniania botów, więc wiem co to za robota.
Admin
Site Admin

PostWysłany: 05.10.2019, 17:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie brawa i dzięki za mokrą robotę, Zlatanie Smile
... piszę to to z Unisona 11
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 10.10.2019, 09:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje słowa uznania i gorące podziękowania dla Zlatana Smile
Bednaar

PostWysłany: 10.10.2019, 10:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowni Forumowicze!
Ostatni spór na FD umocnił mnie w przekonaniu, że zupełnie nie nadaję się na moderatora. Mam ogromne problemy z odczytywaniem ludzkich emocji, intencji itp. dlatego nie jestem w stanie odpowiednio rozstrzygać sporów między Forumowiczami. Nie chcę zatem dłużej obniżać standardów moderacji i rezygnuję z pełnionej przeze mnie funkcji. Planuję też mocno ograniczyć swoją aktywność forumową, gdyż cierpi na tym moja aktywność zawodowa (wiem, że to moja prywatna sprawa, ale nie chciałbym, żeby ktoś źle zinterpretował moje dużo rzadsze niż dotychczas udzielanie się tutaj).
Pozdrawiam...

gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 11.10.2019, 17:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wręcz przeciwnie! Reprezentujesz wysoki poziom kultury osobistej i zależy Ci na zachowaniu odpowiednich standardów w dyskusjach na forum, zatem jak najbardziej nadajesz się do roli moderatora. Do tego nie trzeba być psychologiem Wink Również nie jestem ekspertem od emocji, zwykle je ignoruję, a nie widzę w tym problemu. Byłoby bardzo dobrze, gdybyś nie rezygnował z funkcji, ponieważ nawet pojawiając się tylko od czasu do czasu, pomagasz w utrzymaniu porządku. Ja ostatnio też bardzo rzadko wpadam na forum - częściej zaglądam z telefonu, a na komputerze to naprawdę sporadycznie - dlatego kolejne zmniejszenie obsady moderatorów na pewno nie będzie korzystne dla FD.
esforty
longplay

PostWysłany: 11.10.2019, 17:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopisuję się do wpisu i opinii @gharvelta.
@Bednaar, już wiem, że nie jesteś podatny na takie sugestie...
ale jesteś TU od dawna, niejedno już widziałeś...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86  Następny
Strona 84 z 86

Skocz do: