Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kogo chcielibyśmy zobaczyc na koncertach w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 20.04.2017, 21:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:
W lutym w Koszycach zespół, który się zowie Jethro Tull ,
może Zabrze, Kraków ?

Kraków i Bydgosz. Wink 2 i 3 grudnia.

Ja z tych takich mniej oczywistych bardzo chciałbym zobaczyć w Polsce Billy'ego Idola. A w zasadzie Idola i Stevensa. Ekipa w sam raz do Charlotty. Razz
No i bardzo chętnie poszedłbym na Accept, zwłaszcza po ostatnim koncertowym albumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 20.04.2017, 23:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jethro Tull i Accept już widziałem Wink

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 21.04.2017, 07:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwalę się, że na Jethro Tull byłem nawet dwa razy Smile
Accept - nigdy, nie moje klimaty.
Teraz zbliża się letni koncert Hancocka w Wadowicach - ciekawe, czy są jeszcze bilety?
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 21.04.2017, 12:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Accept to były czasy młodości i Metal heart", grali w Spodku w Katowicach, to sobie zrekompensowałem wtedy koncert... Budgie, na którym bardzo chciałem być, a le w jego dniu wyjeżdżałem akurat na kolonie.

A dwa koncerty Jethro Tull - zazdroszczę Ci teraz dwukrotnie, Bednaarze. Smile

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Crowley
digipack

PostWysłany: 23.04.2017, 23:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Jethro to i ja byłem. W Operze Leśnej w Sopocie zagrali bardzo fajny i cudownie nagłośniony koncert parę lat temu. Warto było się tłuc wakacyjnym pociągiem.
Powrót do góry
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 08.09.2019, 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pazdzierniku 2019 Martin Barre występuje w Pradze , Brnie w Ostrawie.
Dlaczego nikt go nie zaprosi do Polski? Tyle płyt do podpisania Evil or Very Mad
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.09.2019, 07:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie dlatego, że jak był ostatnim razem, na jego koncert przyszła garstka ludzi.

Mnie za to wkurwili Brand X. Jak już wybrali się na europejskie tournee, to objęło ono kilka miast w Wielkiej Brytanii oraz jeden koncert na kontynencie, dokładnie w Holandii. Dupki.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: