Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Queen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.11.2014, 21:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Większość koncertów wydawanych w tamtych czasach to były takie skladaki, co specjalnie nie umniejsza ich wartości. ale rozumiem takie podejście - też chcialbym jakiś porzadny koncert Camel z okresu, kiedy grali z dwoma klawiszowcami i z Sinclairem na basie.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quasarsphere
epka kompaktowa

PostWysłany: 05.02.2015, 20:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie do znawców wydań na kompakcie: co lepiej jest kupić, czy nieremasterowane wydania AAD z lat 80-tych, czy też lepiej remastery z 94 roku? Dokładnie chodzi mi o wszystkie płyty od debiutu do Jazz.
Powrót do góry
Rolling Stone
singel kompaktowy

PostWysłany: 06.02.2015, 09:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nieremasterowane to mógłbym Ci opylić co nieco. Napisz na priv jakby co.
Powrót do góry
tryton65
longplay

PostWysłany: 13.11.2015, 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.amazon.de/dp/B0157F5D18/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3UJNN9RL3S8WJ&coliid=I3CTDO9CIVWNF7
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 28.04.2017, 06:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Queen ma grać w Atlas Arenie pod koniec bieżącego roku.

Sala świetna akustycznie (The Cure ostatnio brzmiało i potężnie, i klarownie), niezbyt daleko, myślę sprawdzę ceny, a nóż.
No i odpadłem. Najtańsze 265 złotych! Wszystkie w miarę normalne od ok. 350 się zaczynają.

Gdyby jeszcze chociaż Freddie śpiewał... Wink
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 31.10.2019, 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=dtCtMneaoIE

Kilka niespodzianek w setliście.
Jeśli myślicie, że na początku publika jakaś taka niemrawa, to zobaczcie co się dzieje pod koniec koncertu.
Powrót do góry
Cure
digipack

PostWysłany: 06.11.2019, 09:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wznowiony został Mr. Bad Guy - Mercurego. Dostępny jest na CD i winylu.

Odsłuchałem na deezer, trochę dziwnie brzmi. Za bardzo wryła mi się pewnie wersja kasetowa zakatowana dekady temu.
No ale ogólnie dobrze, że znów album ten dostępny jest w pierwotnym obiegu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: