Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pink Floyd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 88, 89, 90

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 08.10.2019, 03:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu na giełdzie kupiłem trzy płytowy The Wall. Dwie płyty to znane studyjne audio natomiast dałem się skusić na trzeci dysk - The Wall Live At Earls Court August 9th 1980. Jakość - tragedia, praktycznie nie do oglądania, nie rozumie jak można takie coś wydawać. Spotkał sie moze ktoś z tym wydawnictwem?
Heartbreaker
singel analogowy

PostWysłany: 08.10.2019, 07:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ten koncert. Obejrzałem raz fragmentami ze sto lat temu i leży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 08.10.2019, 08:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goran napisał:
Kilka dni temu na giełdzie kupiłem trzy płytowy The Wall. Dwie płyty to znane studyjne audio natomiast dałem się skusić na trzeci dysk - The Wall Live At Earls Court August 9th 1980. Jakość - tragedia, praktycznie nie do oglądania, nie rozumie jak można takie coś wydawać. Spotkał sie moze ktoś z tym wydawnictwem?

To pirat. "The Wall" na żywo w reżyserii Parkera nigdy nie zostało wydane oficjalnie, nawet na wystawie "Their Mortal Remains" był tylko malutki fragment. To, co krąży po sieci, jest kopią kopii z wideo, więc jakość jest oczywiście do dupy. Aczkolwiek jeśli zespół i reżyser wreszcie doszliby do porozumienia w kwestii wydania i ta rejestracja poszłaby do profesjonalnej obróbki do jakości 2K, byłby to mocny punkt flojdowej wideografii.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 07.11.2019, 12:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dziś z kolei mamy 50 rocznicę wydania Ummagummy.
Powrót do góry
Marcos
cylinder Edisona

PostWysłany: 07.11.2019, 19:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Boże, jak ten czas leci!

W Polskim Radio tytuł tej płyty wymawiano wówczas tak, jak się go pisze, czyli właśnie "Ummagumma" Smile Nie pamiętam już, który z prezenterów i kiedy zaczął lansować wymowę poprawną, ale nastąpiło to najwcześniej w połowie lat 70 tych.
Takich wpadek było wówczas w PR mnóstwo. Na przykład Roman Waschko zwykł był mawiać "Uria Hip"Smile
Powrót do góry
Dżejdżej
epka analogowa

PostWysłany: 07.11.2019, 19:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Aczkolwiek jeśli zespół i reżyser wreszcie doszliby do porozumienia w kwestii wydania i ta rejestracja poszłaby do profesjonalnej obróbki do jakości 2K, byłby to mocny punkt flojdowej wideografii.

Zwłaszcza ,że od czasów dvd remasteringów Jimmy Page'a technika obróbki wideo poszła chyba do przodu.
Tak naprawdę liczyłem , że sprawa drgnie , gdy Roger wydawał swoją wersję The Wall.
Póki co mam dwa pirackie wydania tego koncertu - Nassau Colosseum ze stycznia 1980 ( ciekawsze audio - początek trasy ) i sierpień Earls Court -lepsza wersja wideo ( close ups ) ale chętnie nabyłbym wersję profesjonalną.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 88, 89, 90
Strona 90 z 90

Skocz do: