Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - propozycje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
I&I
album CD

PostWysłany: 08.11.2019, 22:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, żeś Ty flanka rockowa i zabiłeś ćwieka do zapowiedzi, bo o Armii nie myślałem (nie przepadałem, stąd brak we wzmiance). Ale należy jak nic do przyległości Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.11.2019, 23:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
Ale należy jak nic do przyległości

Czyli jesteś chętny Wink.
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 08.11.2019, 23:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak - biorę na klatę ewentualne trudności i splendory Wink
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 18.11.2019, 19:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall przepraszam, ale po zastanowieniu nie da rady. Nie uda nam się rzetelnie połączyć tylu różnych rzeczy.

W zamian zaś, czy są chętni na THE CLASH?

Powrót do góry
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.11.2019, 19:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo co u nich wygra - już wkleiłeś Smile
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 18.11.2019, 19:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To było na zachętę. Ale moja ulubiona jest gdzie indziej Wink .

Zespół miał różne fazy i wydaje mi się, że mogłoby dosyć duże grono znaleźć jakiś punk zaczepienia. Poza tym to legenda rocka przecież Very Happy
Powrót do góry
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.11.2019, 19:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
To było na zachętę. Ale moja ulubiona jest gdzie indziej

Sandinista? Smile

Ja się chętnie zabawię w taką szybką akcję, bo to mój ulubiony zespół punkowy (jeżeli przyjąć, że Kult takim nie jest - dla mnie nie jest). Ale chyba może być problem z chętnymi.
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 18.11.2019, 20:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym poczekał na głos suwerena Wink

Teraz będę zachwalał zespół. Od punka po funky, po drodze reggae, country i disco, i rap. To byłaby naprawdę interesująca podróż przez świat.

Kult nie był (wg mnie) zespołem punkowym. Kazik też tak gadał (że chce grać, zakładając Kult, nową falę z dobrodziejstwami wyniesionymi z punk rewolty). The Clash mieli ciut inną drogę, ale skończyli naprawdę z wybitnym dorobkiem.
Powrót do góry
Oleeks
szpula

PostWysłany: 18.11.2019, 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, że odświeżyłbym strzelankę do Deep Purple. Tamte wyniki to prawdziwe nieporozumienie Shocked
Paweł
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 18.11.2019, 23:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Deep Purple? Zawsze! Wink
Nie wiem tylko, czy dla Szanownych Forumowiczów to nie będzie jednak zbyt oklepany temat - aczkolwiek tamta strzelanka to "dawno i nieprawda"...
Powrót do góry
Crazy
kaseta FeCr

PostWysłany: 19.11.2019, 00:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak będzie Clash to obiecuję popracować nad sobą, żeby móc się włączyć jak najbardziej. Ale słabo znam ich całe płyty prawdę mówiąc.
Oleeks
szpula

PostWysłany: 19.11.2019, 08:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Deep Purple? Zawsze! Wink
Nie wiem tylko, czy dla Szanownych Forumowiczów to nie będzie jednak zbyt oklepany temat - aczkolwiek tamta strzelanka to "dawno i nieprawda"...

Strzelanka chyba miała miejsce jeszcze na starym forum FD. A przedostatnie (!) miejsce Come Taste The Band to prawdziwy szok. Myślę, że teraz rozbijałaby się łokciami w okolicach podium.
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 19.11.2019, 08:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oleeks napisał:
Ja Wam powiem, że odświeżyłbym strzelankę do Deep Purple. (...)

Parafrazując "klasyka": "A ja - jeżeli pani pozwoly - z przyjemnością" Cool
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 19.11.2019, 10:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Clash, Armia, Kryzys, Purple (A Zeppelinów w ogóle nie było Exclamation ), rok 1956 mógłby już się powoli finalizować, 1973, w zanadrzu 2010 - 2019 oraz sam w sobie 2019 (niezwykle fascynujący oczywiście Confused ). Mi z kolei marzy się coś mocno abstrakcyjnego, czyli Second Great Quintet i okolice, wszystkie Davisy, Hancocki, Shortery i co tam jeszcze z lat 1964 - 69 krążyło wokół Davisa (a może to Davis wokół nich?) we wspólnej walce. Ostatnio na dwójce puszczali fragmenty płyt Shortera z tamtego czasu, ależ to jest muza świetna, a z perspektywy dłuższego siedzenia w jazzach wydaje się dużo lepsza niż sam Davis. Ale trudne to byłoby do przepracowania.

Na to wszystko należy jednak rzec:
Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało!
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 19.11.2019, 10:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
Pierwszego stycznia otwieram dwa plebiscyty jednocześnie: rok 2019 i lata 2010-2019.

Cieszę się, że takie plebiscyty się odbędą, natomiast w roku 2019 na pewno nie będę uczestniczył, zaś co do lat 2010 - 2019 to składam formalny wniosek, żeby umożliwić wysyłanie list z jak najmniejszą ilością płyt. Pamiętam, że pisałeś kiedyś, żeby jednak minimum to było 30 albumów, jednak akurat w moim przypadku miałbym problem uzbierać nawet 10 (w sumie to do głowy przychodzą mi tylko 2 albumy: Kraina Lodu i Blackstar, ale coś bym tam dozbierał na siłę do dziesiątki). Chodzi mi tu w przydługim wywodzie o to, że tak jak w wyborach do sejmu czy samorządu zawsze brakuje mi kratki "żaden z powyższych" albo "wszyscy są beznadziejni" tak i tu chciałbym zaznaczyć, że lata 2010 - 2019 były muzycznie fatalne (a wiele płyt jednak przesłuchałem), nie uchylam się jednak od obywatelskiego obowiązku głosowania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: