Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - Kult
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 04.11.2019, 20:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może w takim razie najlepiej wyznaczyć pierwsze podsumowanie na 11 listopada, jeśli później będziesz w stanie już kontynuować prowadzenie bez przerw?
Gacek

PostWysłany: 04.11.2019, 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co głosujemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crazy
kaseta FeCr

PostWysłany: 05.11.2019, 08:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedziemy!

Rozwlekamy rundę wstępną, której podsumowanie wyznaczam na świąteczny wieczór 11 listopada godz. 21:00, o ile pociąg z Poznania nie dozna opóźnienia 200 minut, opóźnienie pociągu może ulec zmianie za opóźnienie pociągu osoby oczekujące na wynik rundy wstępnej przepraszamy!

A następnie jedziemy prosto dzień za dniem od 21 do 21, płyta za płyta, strzał za strzałem, nie biorąc jeńców żadnych!

Poligono industrial -1,25
Wstyd -1

Artur.O
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 05.11.2019, 14:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to pozostaje mi tylko zdublować powyższe głosy, bo nie mam nic przeciwko, żeby te płyty odpadły od razu (choć Salon i Prosto są dla mnie na podobnym poziomie). Razz

Poligono industrial -1,25
Wstyd -1

Crowley
digipack

PostWysłany: 05.11.2019, 14:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poligono industrial -1
Hurra -1,25
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 05.11.2019, 15:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poligono Industrial -1,25
Wstyd -1

Za samą zżynkę z Gary'ego Numana w postaci Park 23 "Poligono..." powinno wylecieć na samym początku.
Gacek

PostWysłany: 05.11.2019, 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poligono industrial -1
Wstyd -1,25
Powrót do góry
Crazy
kaseta FeCr

PostWysłany: 06.11.2019, 13:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje się, że wczesna faza strzelanki będzie raczej pozbawiona niespodzianek Smile
zlatan
epka kompaktowa

PostWysłany: 08.11.2019, 20:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poligono Industrial -1,25
Wstyd -1
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 08.11.2019, 21:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poligono Industrial -1
Wstyd -1,25
Powrót do góry
Crazy
kaseta FeCr

PostWysłany: 08.11.2019, 22:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra! Wybywam o świcie, a gdy wrócę, to zliczę. W poniedziałek 11 listopada o godz. 21:00 uznam, że głosowanie jest zamknięte i o ile o tej godzinie będę dysponowany, to ogłoszę wyniki rundy wstępnej, a jak by coś nie pykło, to chwilę później tegoż wieczora.

Może jeszcze z pięć osób się zbierze...
I&I
album CD

PostWysłany: 08.11.2019, 22:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się frekwencją. Ona wzrośnie wraz z dobijaniem do lepszych płyt Kultu. Nie ma co ukrywać, że w tej masie jest niestety dużo rzeczy nie do słuchania (tych bliżej współczesności). Ja jestem przekonany, że im walka będzie bliżej ćwierćfinału, to paru gagatków otrzepie pióra i powstanie do piór Wink.
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 08.11.2019, 22:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hurra -1,25
Wstyd -1

Paweł
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 09.11.2019, 21:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I&I napisał:
Ja jestem przekonany, że im walka będzie bliżej ćwierćfinału, to paru gagatków otrzepie pióra i powstanie do piór Wink.

Prawdopodobnie jestem jednym z tych gagatków. Very Happy
Niespecjalnie mam ochotę przypominać sobie "dzieła" pokroju "Poligono Industrial" czy "Hurra!", ani zapoznawać się z dwoma ostatnimi płytami (które odpuściłem sobie w momencie premiery i trochę wątpię, żebym kiedykolwiek je nadrobił). Uczciwie będzie więc poczekać aż owe albumy pożegnają się z zabawą. Przewiduję, że nastąpi to bardzo szybko. Smile
Powrót do góry
Layla
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 10.11.2019, 18:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hurra -1,25
Kaseta - 1
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Skocz do: