Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jimi Hendrix
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janko
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 21.11.2019, 08:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zamówiłem bo zawsze byłem fanem tego składu. na niemieckim amazonie wyszło z przesyłką 253 złocisze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 05.01.2020, 13:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wstydu nie ma, wręcz pozytywne zaskoczenie, szczególnie jak na ówczesne warunki techniczne i organizacyjne. Ryszka daje fajny popis w Easy Rider.
Who Knows: https://youtu.be/lgX2z029vzY
Easy Rider: https://youtu.be/cb9TVBnbS6A
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 21.03.2020, 13:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W kwietniowym Mojo na płytce psycho funk m.in. Doriella Du Fontaine.

janko
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 11.09.2020, 19:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B08HGP1BN9/ref=tmm_fbs_acd_title_0?ie=UTF8&qid=1599664153&sr=8-1 Taki koncert ma się ukazać. Zna ktoś z bootlegów?
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 12.09.2020, 20:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra rzecz dla fanów. Dla nie fanów może być irytująca.
Oba wulkaniczne koncerty krążą od dziesiątek lat. Nawet było to w MediaMarkt dostępne przed laty jako The Rainbow Bridge Concert (wydane przez Purple Haze Records). Później jeszcze było dostępne jako Complete Rainbow Bridge (wydawca: Rock Of Ages).

W 2007 r. była tu taka wymiana zdań:
B.J. napisał:
Dla przyszłych pokoleń przeklejam tę wymianę poglądów z wątku Co nowego w naszych zbiorach:
Andy napisał:
Majkel napisał:

Widziałem dzisiaj też takie cuś:

2CD - 36 zł

To sa 2 koncerty Jimiego z Hawaii. Dla fanow mus. Innym, lubiacycm starego rocka tez polecam. Cena smiesznie niska. Ja zaplacilem ponad 20 dolcow. Mad

B.J. napisał:
Andy napisał:
...
To sa 2 koncerty Jimiego z Hawaii. Dla fanow mus. Innym, lubiacycm starego rocka tez polecam. Cena smiesznie niska. Ja zaplacilem ponad 20 dolcow. Mad

To ma dystrubycję głównie europejską. Jest to wydawnictwo nieoficjalne (bootleg) purple haze records (wytwórnia juz nie działa, przegrali poroces z Experience Hendrix, ale zdążyła wydać 9 podwójnych bootlegów). Mam to i uważam, że tylko dla fanów. Jednak za cenę w katowickim MM (gdzie indziej ta pozycja chodzi 70-90zł) warto zaryzykować i nie-fanom. Koncert soundboard, jakość dźwięku dobra, miejscowo z problemami. Skład z Coxem. Koncert ten sam, którego fragmenty sa na dvd Rainbow Bridge

Majkel napisał:
Za namową pewnego pana z Hameryki: The Rainbow Bridge Concert - Jimi Hendrix. Jakość techniczna nagrania jest hmmm... średnia, ale za to muuuzyka genialna Idea Koncerty z Manui różnią się repertuarem i wykonaniem od tych, jakie miałem do tej pory dość znacznie, więc zakup uważam za bardzo udany. Cena dwupłytowego albumu w stalinogrodzkim MM wynosi nie 36 a 36,99 zł Wink

Majkelu - Maui, nie Manua Smile

Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 13.09.2020, 14:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Nawet było to w MediaMarkt dostępne przed laty jako The Rainbow Bridge Concert (wydane przez Purple Haze Records).

Klika lat temu dałem za tę płytę 20 zł (nie w MM oczywiście). Nie żałuję Cool.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Strona 40 z 40

Skocz do: