Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - propozycje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oleeks
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 28.11.2019, 18:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszę się na Led Zeppelin!

A co do Purpli - sprawa nie jest oczywista w strzelance. Wiele osób z entuzjazmem poszedło do dwóch najnowszych wydawnictw, a inni (w tym ja) bez sympatii podchodzą do MkI, przez co głosy mogą się różnie rozłożyć już na początkowym etapie zabawy.
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 28.11.2019, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idźmy w Zepy - będzie krótko, treściwie, gorąco, w dodatku nie trzeba sobie nic przypominać. Tyle, że ja nie mam na razie czasu na prowadzenie? Byłby ktoś chętny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 28.11.2019, 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, a Purple można by sobie na spokojnie przerobić właśnie w styczniu - lutym, nudy i czasu wtedy nie brakuje.
Powrót do góry
K o n i u
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 29.11.2019, 08:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ok, przekonaliście mnie. Piszę się do LZ, wszak to moja ulubiona kapela Very Happy . Jednak ze znalezieniem chętnego na poprowadzenie w tym terminie może być problem. To dość gorący okres.
Paweł
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 29.11.2019, 10:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Idźmy w Zepy - będzie krótko, treściwie, gorąco, w dodatku nie trzeba sobie nic przypominać. Tyle, że ja nie mam na razie czasu na prowadzenie? Byłby ktoś chętny?

Z tym przypominaniem sobie to zależy kto ma jak dobrą pamięć. Very Happy
Zastanawiałem się nad poprowadzeniem, lecz w moim przypadku barierą nie do przeskoczenia jest nieregularny tryb życia (tak to ładnie nazwę, wiecie: praca i inne sprawy) i nie dałbym rady wrzucać podsumowań każdego dnia o zbliżonej porze... Bo myślę, że do Led Zeppelin chętnie postrzela sporo osób, ale - tak jak napisał Koniu - pozostaje problem obsadzenia stanowiska Mistrza Ceremonii.
Powrót do góry
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 29.11.2019, 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

K o n i u napisał:
Jednak ze znalezieniem chętnego na poprowadzenie w tym terminie może być problem.

Może da się coś z tym zrobić Wink.
Powrót do góry
K o n i u
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 29.11.2019, 12:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freefall napisał:
Może da się coś z tym zrobić Wink.
No to do dzieła! Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: