Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIE MA MOCNYCH - Kult
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
I&I
album CD

PostWysłany: 27.11.2019, 17:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zlatan napisał:

Największa wartość tej zabawy? Post wyróżniający kilka numerów z Poligono Industrial - przeczytałem, posłuchałem i aż sam się zdziwiłem, że część to faktycznie fajne rzeczy, a Pan Pancerny bujał mnie przez cały poprzedni sobotni poranek. Kurde, ale to jest dobry numer! Smile

Cieszę się, że komuś się to nadało do czegoś Wink

A Pan Pancerny towarzyszy mi niemal codziennie w robocie. Tak się wkręciłem Very Happy
Ale na szczęście się znudzi, tak jak wszystko na tym łez padole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 27.11.2019, 17:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do podziękowań dla Szanownego Prowadzącego!

Uważam, że Crazy ma predyspozycje do pełnienia tej funkcji, dlatego wierzę, że rozkręci On tu jeszcze niejeden gruby melanż. Cool
Powrót do góry
Oleeks
szpula

PostWysłany: 27.11.2019, 17:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za zabawę prowadzącemu i współuczestnikom! Podium spełnia moje oczekiwania w stu procentach Cool
Crazy
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 04.12.2019, 13:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do skasowania
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19

Skocz do: