Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 23.12.2019, 00:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Artura w gronie moderatorów i życzę lekkiej pracy oraz udanej współpracy przy nadzorowaniu porządku na Forum Smile
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 23.12.2019, 09:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arturze, życzę powodzenia i spokojnego forum! 🙂
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur.O
szpula

PostWysłany: 24.12.2019, 12:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję! Smile
Maciek

PostWysłany: 02.01.2020, 22:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam trochę płyt, o których być może uda mi się kiedyś coś napisać, a które nie mieszczą się w ramach tematu "Za południową granicą", bowiem pochodzą bardziej ze wschodu (Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja). Nie bardzo widzę sens w tworzeniu osobnego tematu, więc może przemianujemy tę południową granicę na jakieś Demoludy (jak na starym forum) lub inny Blok wschodni?
gharvelt

PostWysłany: 02.01.2020, 22:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprowadziłem lekką korektę w nazwie tematu Smile Czy taka będzie odpowiednia?
Maciek

PostWysłany: 02.01.2020, 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
Wprowadziłem lekką korektę w nazwie tematu Smile Czy taka będzie odpowiednia?

Idealnie! Dzięki Wink
Crazy
singel kompaktowy

PostWysłany: 05.02.2020, 13:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał delikatnie poddać pod rozwagę, jak moderatorzy (a w zasadzie wszyscy użytkownicy) traktują temat "o Polsce, Europie i świecie". W regulaminie stoi tłustym drukiem, że na forum nie ma miejsca dla polityki. Nie wiem, czy trzeba zmienić regulamin, skasować wątek, czy bardziej konkretnie określić i pilnować o czym ma być ten wątek. Nie wiem - sądzę, że wszystkie trzy rozwiązania mają swoje plusy, ale przede wszystkim uważam, że powinien to być świadomy wybór, a nie "bo tak wyszło". Chyba widzimy gołym okiem, że choć zaczęło się od ryzykownych, ale dość merytorycznych wymianach zdań o Katalonii i innych tematach hiszpańskich, rzeczywiście - jak to ujął gharvelt -

"offtopic poświęcony kwestiom cywilizacyjnym, etnicznym, światopoglądowym czy wręcz z pogranicza polityki"

to obecna dyskusja wokół UE nie jest żadnym "z pogranicza", a co więcej pojawiają się osobiste przytyki nieszczególnej jakości. Też mnie korciło, nie ukrywam.

Ale jeżeli ma tak zostać, to nie wiem, dlaczego ja miałbym się w imię szacunku dla regulaminu powstrzymywać od bluzgnięcia od czasu do czasu, na co czasem mam wielką ochotę!
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 05.02.2020, 14:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To se bluzgaj, ale merytorycznie i staraj się nie na kogoś. Uważam, że na razie wątek ten jest prowadzony na poziomie o jakim nasi politycy moga pomarzyć. Jak będzie dalej - nie wiem, ale na razie wymieniamy poglądy, a nie bluzgamy na siebie.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 05.02.2020, 22:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się konieczne majstrowanie przy Regulaminie, ale jeśli taka będzie wola ogółu, to też nie widzę przeszkód, aby dodać jakąś gwiazdkę z krótkim wyjaśnieniem "gdzie co wolno". Tylko czy jest to nam rzeczywiście potrzebne? Zgadzam się całkowicie z tym, co napisał WOJTEKK: dyskusja we wspomnianym wątku trzyma poziom, pojawia się w niej sporo ciekawych opinii, a nawet pomimo występowania pewnych złośliwych uwag nie zauważyłem przekraczania granicy. Nie mogę zrozumieć, jak można zestawiać ze sobą prowadzenie wartościowej dyskusji tematycznej z bluzganiem Rolling Eyes
Crazy
singel kompaktowy

PostWysłany: 06.02.2020, 07:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
nie zauważyłem przekraczania granicy.

ja zauważyłem, ale skoro tylko mi to przeszkadza, to zapomnij.

WOJTEKK napisał:
To se bluzgaj, ale merytorycznie i staraj się nie na kogoś.

Światła rada. Mogę Cię uspokoić, że w ogóle nie miałem na myśli plucia na kogoś, nawet gdyby ten ktoś pierdolił naprawdę grube farmazony, co zresztą miało miejsce w rzeczonym wątku bez wskazywania palcem. I nie, nie będę więcej używał wulgaryzmów, ponieważ staram się podchodzić z szacunkiem do wypracowanych przez Was przez lata zasad. Jestem tu nowy i widzę na tym forum mnóstwo wartościowych rzeczy, z których już skorzystałem i mam nadzieję, że będzie to trwało. Nie chcę tego psuć nadmierną ekspresją moich rozbuchanych emocji.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 06.02.2020, 12:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:

Światła rada. Mogę Cię uspokoić, że w ogóle nie miałem na myśli plucia na kogoś, nawet gdyby ten ktoś pierdolił naprawdę grube farmazony, co zresztą miało miejsce w rzeczonym wątku bez wskazywania palcem.

Ale ja serio jeżdżę autem zwłaszcza po wschodnich rubieżach Węgier i Słowacji - z uwagi na swoje położenie - i wiem gdzie jest więcej dziur.
Crazy
singel kompaktowy

PostWysłany: 06.02.2020, 21:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69
Strona 69 z 69

Skocz do: