Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Audycje Radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esforty
album CD

PostWysłany: 15.03.2020, 10:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piosenki bez granic, poszły precz!
Myślałem, że przekonają Chojnackiego Janka , ale wygląda, że nie!
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.03.2020, 10:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakaś tam leci niespecjalnie ciekawa playlista chyba, ale tylko rzuciłem uchem.
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 16.03.2020, 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liczyłem, że za Gacek w poniedziałek o 19:00 wróci GH+, jedna z moich ulubionych audycji, ale wrócił Marek Wiernik. Na pewno nie jest to zmiana na gorsze, ale w obliczu straty Mann, Kulka, Młynarski, to żadne pocieszenie. Jak na złość, Stelmach egzaltuje się sobą jeszcze bardziej (boję się środowego Kaczkowskiego, który przekręca już chyba 10. raz licznik swojej megalomanii) i coraz trudniej to wszystko strawić.
esforty
album CD

PostWysłany: 16.03.2020, 20:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raport o stanie świata, dostępny min. na spotify Wink . Już trzy, czy nawet cztery odcinki. Najnowszy zawiera, pokaźną porcję wiadomości o koronavirusie z różnych obszarów naszego bytowania. Polecam Wam!
Całość <hula> dzięki Patronite.pl
Goran
epka analogowa

PostWysłany: 16.03.2020, 20:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od paru lat nie mam radia w domu, czasem i to raczej sporadycznie słucham radia w samochodzie i jeżeli już to II. Można powiedzieć że moja edukacja muzyczna i mój gust przez wiele lat kształtowała radiowa III. Kaczkowski to był wtedy prawdziwy muzyczny guru, nagrywałem dziesiątki kaset z Mini Maxem, dzięki niemu poznałem wiele wspaniałych płyt. Wraz z nastaniem "dobrej zmiany" Trójka stałe się coraz mniej atrakcyjna natomiast sam Kaczkowski stał się dla mnie coraz mniej strawny. Ta niezrozumiała dla mnie egzaltacja , irytująca angielszczyzna sprawiły że przestałem słuchać jego audycji mimo że muzyka przeważnie była na dobrym poziomie. Czasy się zmieniają, zmienia się też radio i niektórzy powinni to zrozumieć ze ich czas już minął.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 25.03.2020, 22:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to światło już zgaszone.
W ostatnich dniach zrezygnował Chojnacki, dziś Waglewscy, Kydryńskiego też zdjęli. Wprawdzie ten ostatni to też nie do końca moja bajka, ale te niedzielne audycje to był jednak miły rytuał. No i Pata grał w ciągu roku tyle, ile w ciągu dekady nie zagrają wszystkie pozostałe stacje razem wzięte.
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 25.03.2020, 23:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... i Stinga, ale tego to chyba inni grają. Udzielił wywiadu w którym się motał jak trener po kolejnej porażce, robiący dobrą miną do złej gry.

Tak sobie głośno myślę, czy ostanie się lista bo Niedźwiedź w wieku emerytalnym a tych Piotrków z innej strony niż muzyczna nie znam.

Ciekawe czy dzwoni Pan Adam wędkarz z Mazur z okolic Ostródy, taki sympatyczny starszy pan zdaje się w wieku 70 plus.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: