Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o sporcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 348, 349, 350

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.01.2020, 23:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nasze siatkarki pokonały... Niderlandki. Wink
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.01.2020, 14:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:

Tymczasem ludzie z TVP Sport chyba czytają Forum, ponieważ w drugi dzień Świąt wyemitowali trzy mecze (a właściwie bardzo obszerne skróty trzech spotkań) z lat 90.:

Mecz gwiazd (1991)
Chicago Bulls - Orlando Magic oraz Houston Rockets - Utah Jazz (1997)

Taka anegdota z wczoraj. Po 7-8 latach wróciłem do grania 5 na 5 na hali. Pomijam fakt, że dziś nie umiałem zejść po schodach oraz, że współczesna myśl taktyczna to nie moja bajka (nikt już nie gra tyłem do kosza, że o hakach ala Jabbar czy choćby Sabonis i Divac nie wspomnę), ale po 2 godzinach bardzo fajnego grania chłopaki w szatni z uśmiechem powiedzieli, że teraz już wiedzą dla kogo TVP Sport puszcza te mecze z lat 90. Odebrałem to jako komplement. Wink
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 10.01.2020, 17:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że to był komplement, choć powinieneś jeszcze dopytać kolegów, jakiego zawodnika najbardziej przypominasz stylem gry. Wink

No to znowu zareklamuję TVP Sport (panie Kurski, honorarium się należy Very Happy)
USA - Chorwacja (finał igrzysk olimpijskich, Barcelona 1992)

Z kolei na YT można obejrzeć spotkanie grupowe USA - Angola. Amerykanie rozjechali ich niemiłosiernie (tam już było bodaj 36:1).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK

PostWysłany: 10.01.2020, 19:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stockton grał ze złamaną nogą.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 10.01.2020, 20:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Stockton grał ze złamaną nogą.

Nigdy go nie lubiłem. Szanuję za dokonania, ale to zdecydowanie nie mój typ rozgrywającego plus niezła z niego była boiskowa menda. Niby taki zawód i rola, ale dało się to robić z większą gracją. Wink
Tarkus

PostWysłany: 13.01.2020, 09:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to siatkarki nie jadą do Tokio, a piłkarze ręczni w ME mają już wyłącznie Mecz O Honor.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crazy
epka analogowa

PostWysłany: 27.01.2020, 21:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wspominając Kobego Bryanta, warto obejrzeć film pt. Dear Basketball. Kończąc swoją piękną 20-letnią karierę, Kobe napisał list pożegnalny pod takim właśnie tytułem a wkrótce potem współtworzył tę oto krótkometrażową animację, za którą wraz z reżyserem dostali Oscara:

https://www.youtube.com/watch?v=ziUc0OCDmoU

Dear Basketball jest dla mnie wzruszające samo z siebie, a w takim dniu jak dzisiaj to w ogóle Crying or Very sad
Tarkus

PostWysłany: 18.02.2020, 11:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świątek, Świątek, a tymczasem Linette wygrywając Thai Open awansuje na 33 miejsce w rankingu i ma bardzo poważne szanse być rozstawiona w Roland Garros. I super.
B.J.

PostWysłany: 23.02.2020, 20:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koszykówka mężczyzn: Polska - Hiszpania 80:69 w Saragossie Exclamation
Tarkus

PostWysłany: 24.02.2020, 09:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drugi / trzeci skład Hiszpanów, dodajmy. Ale wynik idzie w świat i tym bardziej szkoda frajerskiej przegranej z Izraelem.

MŚ w biatlonie - Nowakowska solo ładnie powalczyła i przegrała brąz o włos. Natomiast żeńska sztafeta przegrała o...Guzik. Nie kumam, jaki był sens wystawienia jej na ostatniej zmianie, skoro wiadomo, że nie biega tylko człapie, a celność nigdy nie była u niej priorytetem. Lepiej było wstawić jakąś juniorkę, a nuż miałaby dzień konia.
[Rad nierad]
epka kompaktowa

PostWysłany: 24.02.2020, 21:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, dzisiaj dublecik... To ja też, ja też! Wink
Radwańska pokonała w dwóch setach Vekić, a powracający po kontuzji Fibak jest już - po dzisiejszym zwycięstwie - na 900. pozycji prowizorycznego rankingu ATP (a w Live ATP Race nawet na 430.).
Tarkus

PostWysłany: 06.03.2020, 12:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ależ pech naszej narciarskiej sztafety na MŚJ z tą pomyloną trasą i dyskwalifikacją - gdyby nie to, byłoby złoto i doskonałe podsumowanie udanych mistrzostw. I wisienka na torcie wspaniałej roboty Wieretielnego i Kowalczyk z młodzieżą.
Freefall

PostWysłany: 13.04.2020, 15:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w telewizji nasi leja ZSRR w hokeja! Oglądałem ten mecz 44 (sic!) lata temu.
Teraz sobie odświeżąm - 3 minuty do końca 5:3 dla Polski. Skończyło się 6:4. Polacy zagrali świetny mecz!
Dwa miesiące wcześniej na igrzyskach w Innsbrucku Polacy przegrali 1:16, a w 25 rozegranych do tego czasu spotkaniach, towarzysze zapakowali nam 255 goli. To był prawdziwy cud Exclamation
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 348, 349, 350
Strona 350 z 350

Skocz do: