Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 13.04.2020, 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, i to chyba jest najlepszy pomysł! Żeby nie tracić czasu na dalszą dyskusję o jednym poście zaraz to wykonam Smile
Crazy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 02.05.2020, 16:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Może warto pomyśleć o stosownym wątku? Bo dyskusje ciągną się tu trochę nie na temat.

Jestem bardzo za - moja propozycja, żeby założyć wątek z ogólnymi rozważaniami o dekadzie 00-09. Nie że od razu plebiscyt, ale właśnie takie, jak tam teraz piszemy.
Tylko byłoby super, jakby moderator przekleił te posty, co już się pojawiły, odchudziłoby to wątek o ostatniej dekadzie, a nie stracilibyśmy ciągłości. O ile się da oczywiście, bo pamiętam, że ktoś pisał, że coś się nie daje przenosić.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt

PostWysłany: 02.05.2020, 16:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej popieram postulat założenia stosownego wątku. Postów niestety nie przeniosę - tak jak już kiedyś pisałem, nie jest to możliwe na tym silniku forum Confused
Crazy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 02.05.2020, 16:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, to co byś polecał? Może porobić cytaty z tych wpisów, co były na temat dekady wcześniejszej? Nie odchudzi to tamtego wątku, ale przynajmniej wszystko by było na miejscu.
gharvelt

PostWysłany: 02.05.2020, 17:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacytowanie to chyba jedyna stosowana tutaj praktyka zastępcza. Niech ktoś założy wątek, taki "otwieracz plebiscytowy", a ja mogę w kolejnym poście wrzucić długi cytat z tamtymi wypowiedziami.
Crazy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 02.05.2020, 17:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już się narobiłeś. Zajmę się tym.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70
Strona 70 z 70

Skocz do: